Annelerin Güncesi

annem onu her gördüğünde beni tvyi aç diye arıyo. Bak kadın çocukla neler yapıyo diye.
Hayranım bende gerçekten. Küçükken kanguruda gezdiriyodu. Aırf bebekten dolayı izliyodum nasıl yapıyo diye

Bugunde arada kangruya bindirdi onu izlerken beli kopcak sandim, birde yokus yukari ciktilar.
Aynen hala kanguruya bindiriyo arada şaşkınım :confused:

Günaydın kızlar.
Sizinkilerda hala şu bimdeki yapbozlarla oynuyolar mı?
Bana fenalık geldi artık. Bi de ikisi yetmiyormuş gibi. Jetin minik uçağını paramız olunca alacağız diye söz vermiştik. Gittik jet yok:işsiz: harika kanatların yapbozunı bulduk. İçinde 6-12-16-25 li 4 ayrı yapboz var.
Her sabah kalkar kalkmaz ilk işimiz tek tek hepsini yapıp yere dizmek. Kreşe gitmeden önce mutlaka bir kez yapıyoruz. Akşam uyuyalım dediğim zamanda bir kere daha yapalım yatalım diyo.
Gün içinde kaç kez yaptığımızı sayamadı:işsiz: kendi ezberledi artık ama yinedr ille beraber yapalım yanımda otur diye tutturuyo. Kuscam bi gün üzerine görüm kapalı yapabilir hale geldim hepsini

Efe asla oynamıyor..o daha çok parçaları dağıtmakla uğraşıyor :KK45:

Çocuğunuzun yataklarını ayirdinizmi hanımlar?

Benim oğlanın odasını biz 6.ayı doldurduğu andan itibaren ayırdık..O zamandır kendi odasında..

Aranızda 2.cocugu düşünen var mi?

Ben oğkum 1.5 yaşını doldurduğundan beri istyorum..ama öyle ciddi anlamda,günleri takip ederekte denediğimizi söyleyemem :işsiz: ama ben daha çocuğum yokken bile 3 çocuk istiyordum hâlâ öyle..Allah hayırlı zamanda nasip eder inş..

Su dunyayi geziyorumdaki kadin, gezerken cocugunu buyuttu masallah. Cocuk kocaman olmus.

Bazı çocuklara da nasıl alıştırırsan öyle gidiyo..o da doğdu doğalı geziyo işte..hehehe ne güzel

Benim oğlanın odasını biz 6.ayı doldurduğu andan itibaren ayırdık..O zamandır kendi odasında..

Ben oğkum 1.5 yaşını doldurduğundan beri istyorum..ama öyle ciddi anlamda,günleri takip ederekte denediğimizi söyleyemem :işsiz: ama ben daha çocuğum yokken bile 3 çocuk istiyordum hâlâ öyle..Allah hayırlı zamanda nasip eder inş..

Bazı çocuklara da nasıl alıştırırsan öyle gidiyo..o da doğdu doğalı geziyo işte..hehehe ne güzel
Amin inşallah hakkınızda hayırlısı olsun

Pufpuufff.. evet sen hep üç çocuk diyodun, bende üç çocuk istiyorum ama senin kadar net olamıyorum :confused:

Kızlar dün hediye alacaktım kotona gittim bakıyorum falan giysilerin olduğu tezgahta ters şekilde bırakılmış bir elbise gördüm aldım çevirdim elbiseyi baktım beğendim kaç para acaba diye baktım etiket yok üzerinde,
bir de aradığım yaş grubu etiketi koptu herhalde dedim elbiseyi aldım elime alacagım yani bir kadın geldi yanıma şey pardon bu elbise bizim dedi öylemi ben burada ters şekilde buldum aldım dedim ama sanıyorum ki kadın elbiseyi oradan yeni alıyor, peki bu elbiseyi nereden aldınız dedim kadın kipadan almıştık dedi buradan aldınız sandım beğendim de bende alayım diye düşündüm dedim kadın güldü ben güldüm elbiseye göz koydum resmen :KK70::KK70:

Kayinvalidemle ayni detarjani kullaniyoruz ama nasil yapiyor bilmiyorum hersey mis gibi kokuyor, ben yapiyorum olmuyor. Uyuyacagim yarim saattir carsaf nevresimleri yeni yikamis koklamaktan uyuyamadim mis mis.
merhaba benimki yumusaticiyi fazla koyuyor cok koksun diye. ama en buyuk kimyasalda yumusatici. bosver kokmasin az kimyasalli olsun.

X