Annelerin Güncesi

Kızlar dün eşim emekliliğine 6 yıl kaldıgını söyledi ben çok şaşırdım daha fazla sanıyordum kısmet olursa 6 yıl sonra emekli olacak emekli maaşı alcaz :KK70:
Hiç hazır hissetmedim bu duruma kendimi ama sağlığı yerinde olduğu sürece çalışacakmış
3600 sigorta gunüme 400 gün kaldı şimdiden emekli olacakmış gibi seviniyorum :KK70: Emekli olacağım günleri hayal bile edemiyorum.

Kızlar biz şimdi bu çocukların çizgi film izleme sürelerine kısıtlama getiriyoruz ya, sinemada o kadar süre izliyor olmasının bir zararı olmaz mı artık?

Benimde çok hayalim var emekli maaşıyla gezip tozacam diyorum. Eşim de bunu duyunca kendini torun bakarken bulmayasın şakın dedi bilemedim sonrasını:işsiz:

Uzak bir ihtimal değil canim:)bendee sahil kasabasında yaşamak istiyorum

3600 sigorta gunüme 400 gün kaldı şimdiden emekli olacakmış gibi seviniyorum :KK70: Emekli olacağım günleri hayal bile edemiyorum.

28 yıl var emekliliğime :işsiz:
Hepimizin gönlümüzce olur inşallah kızlar
Torun bakma kısmı bana biraz uzak geliyor çook yorgunum bu konuda :ruh:
Ama yine de dayanamayabilirim :KK48:

Kızlar biz şimdi bu çocukların çizgi film izleme sürelerine kısıtlama getiriyoruz ya, sinemada o kadar süre izliyor olmasının bir zararı olmaz mı artık?
ben sinemayı etkinlik gibi görsün istiyorum biraz. Çocuk tiyatrolarına falan da götürürüm ilerde sık sık. Burda o kadar ucuz ki şehir tiyatrosu. Çizgifilm de olsa izlemesine takılmıyorum Ne izlerse izlesin devamlılığı yok nasılsa.

Torun başkaymış öyle diyor annem bize yapmadıklarını umuta yapıyor bence bakarsın senn:)
Evet öyle söylüyorlar bende belki dayanamam ama eşim çok meraklı torunlarımı parka götürürüm diyor bizim çocukların dedesi olmayınca eşim dede olmaya hevesli bayagı Allah ömür versin o günleri görelim inşallah

X