Annelerin Güncesi

Allah korusun canım.nerde nezaman olur Allah bilir.çok takılma

Pufpufcum hoşgeldin cnm:))

Uykularımı kaçırdı bu haber.tuğçe bebekti ismini değişmişler heralde

Hakkında hayırlısı olsun inş canım.Allah gönlüne göre versin
ne güzel canım.Allah evlatlarımızı iyi insanlarla karşılaştırsın.Dostlukları daim olsun inşalkah
Amin canım sıralamaya giremedim 97 puandan başlayıp 78 le kapatmış benim 74 hayırlısı diyorum zaten geçen defa da böyle olduğu için umutlanmak istemedim ama 3300 kişi kabul edileceği için belki diyordum 5000 başvuru yapılmış
Ayrıca sana da geçmiş olsun canım

esinn esinn lutita lutita teşekkür ederim kızlar.anneme geldim bugün burda yatıyorum.daha iyiyimde şu geniz akıntısı çok midemi bulandırıyo

Annenlerde dinlenirsin daha çabuk atlatırsın. Ben bu sene hiç grip olmadım ama sık sık sistit oldum, ne illet bişey ya.
Benimde akıntı başladı gene. Birde akıntım da kan gibi şeyler var anlamadım. Doktora gitmekten de utanır oldum. Ne yapsam bilemedim.

Dün telefonum düştü çalışmadı oğlum da bana telefonunu verdi gece beyaza baktım saat 2.30 oldu telefona baktım numaralar geçmemiş oğlumun teline,
eşim babam diye görünüyor düzelteyim dedim telefon arama yaptı telefon eşimin yanında eşim uyuyor bu telefonda bir tuhaf ekran karanlık oldu kapatmaya çalışıyorum kapanmıyor koşa koşa yatak odasına gittim eşim uyanmış şaşkın, korkmuş bir şekilde telefonuna bakıyor aşkım çok özür dilerim yanlışlıkla ben aradım dedim bir süre tuhaf tuhaf yüzüme baktı saat kaç dedi ondan sonra yattı o kadar üzüldüm ki anlatamam :kızgın:

Iyi yapmışsın canım dinlenerek daha çabuk atlatırsın

Evet canım adetin bitmeden gitmen gerekiyor neden çıkarttırıyorsun
Bebek istiyorum :rolleyes:
Benimde akıntı başladı gene. Birde akıntım da kan gibi şeyler var anlamadım. Doktora gitmekten de utanır oldum. Ne yapsam bilemedim.
İhmal etme git canım. Kültür alındı mı hiç? Benimde idrar yollarım çok hassas kışın ayaklarım hiç ısınmıyor suyuda çok tüketmiyorum dolayısıyla sık sık sistit oluyorum :KK43:
Dün telefonum düştü çalışmadı oğlum da bana telefonunu verdi gece beyaza baktım saat 2.30 oldu telefona baktım numaralar geçmemiş oğlumun teline,
eşim babam diye görünüyor düzelteyim dedim telefon arama yaptı telefon eşimin yanında eşim uyuyor bu telefonda bir tuhaf ekran karanlık oldu kapatmaya çalışıyorum kapanmıyor koşa koşa yatak odasına gittim eşim uyanmış şaşkın, korkmuş bir şekilde telefonuna bakıyor aşkım çok özür dilerim yanlışlıkla ben aradım dedim bir süre tuhaf tuhaf yüzüme baktı saat kaç dedi ondan sonra yattı o kadar üzüldüm ki anlatamam :kızgın:
:KK70::KK70:

İhmal etme git canım. Kültür alındı mı hiç? Benimde idrar yollarım çok hassas kışın ayaklarım hiç ısınmıyor suyuda çok tüketmiyorum dolayısıyla sık sık sistit oluyorum :KK43:

Aynen bende senin gibiyim canım. .ayaklarım çok ısınmıyor suyuda çok tüketmiyorum sonuç enfeksiyon :KK43:

Hadi hayirlisi canim :))

X