Annelerin Güncesi

Gecmis olsn cnm bende busabah hapsurarak uyandim burnmda tikanik yne :işsiz:
Sanada geçmiş olsun cnm.bitki çaylarına kucak açtım.sende ilerlemeden iç canım.temizlik yapıcaktım hava açık diye ama yapamıcam:KK43:

Parke görünümlü seramik yaptırıcam zaten.yerden ısıtmalı sistem olduğu için taşı seçiyorum cnm

Bende de akif doğduktan sonra bel sğrısı kaldı.inş senin geçer.ihmal etme cnm sakın.bende hala gidicem doktora

Son zsmsnlarda neler yaşadın canım ya.hayırlısıyla kurtulsan bu sancıdanda.şimdi nasılsın acaba
geçen yıl büyük aldıklarımız bizimde küçük ya da tam geliyo.bu yıl aldığın kıyafetler çekti mi yoksa oğluş mu boy attı.ya da sık sık üst değişiyosanız bu ara azalmış gelir gözünüze.ya da alışverişiniz gelmiştir:KK70:
Sağol canım iyiyim bugün çok şükür
Ay ben hasta oldum ya.boğazım şişti.yataktan çıkamıyorum.kahvaltıyı kızım hazırlamaya uğraşıya tabii benim komutumla.Eşimde yok şehirdışında
Geçmiş olsun canım
canım diğer mesajını da okudum çok çok geçmiş olsun iyiki takibini yapıyorsun

sağol canım gittim sıkıntılı birşey çıkmadı şükür

oh ne güzel yapmışsın afiyet olsun :)

geçmiş olsun canım çabuk atlatırsın umarım
Sağol canim
benim minnak büyünce ambulans olacakmış hastaları hastaneye götürcekmiş ama beni taşıyamazmış çünkü çok ağırmış:KK57::KK70::KK70::KK70:
Yaa cimcimeye bak yerim onu
Gecmis olsn cnm bende busabah hapsurarak uyandim burnmda tikanik yne :işsiz:
Geçmiş olsun canım
Hayırdır kızlar

E Esinn10 geçmiş olsun canım
Benimde aralığın 1 inden beri koyu renk akıntım var baya koyu kahve dr a gittim kadın doğuma muayene etti bişey yok dedi sonra enfeksiyon dedi ilaçları kullandım bi iki gün kesildi adet göreceksin dedi adetle birlikte doğum kontrol hapı verdi. Neyse ben hapı kullanmaya başladım 20. Gün bugün hala ara ara kanama ve bazen koyu akıntı devam ediyo aradım dr u ilk kutu da olabilit böyle ikinci kutuda drvam edersr gel dedi yılan hikayesine döndü anlıyacağınız bende şaşırmış durumdayım sonum hayrolsun diyorum noluyo bize böyle :işsiz:

Bi de bugün başıma geleni anlatayım çatladım sinirden betül ayeşlendi diye konak hastanesine götürmüştük dr 10 gün sonra kontrole çağırdı bugün 2 pazar günüyle birlikte 11. Gün neyse gittik bankodaki kız demesin mi bugün 11. Gün kontrol günü geçmiş ücretli muayene olacak ama dün pazardı nasıl getirseydim çocuğu dedim baya bi söylendim illa tuttu olmaz diye neysr ben ikinci 70 tl verip muayeneye girdik dr sordu işte neyi var, kontrole geldik dedim olur mu yeni dosya açmışlar bu kontrol değil dedi
Günü geçmiş bugün 11. Günmüş dedim adamda şaşırdı olur mu öyle şey bana sorsalardı ben ücretsiz kontrolü yapardım dedi sonuöta dün pazardı dedi ben zaten kıza öyle bi kızdım ki doktora dedimki önemli değil çocuğumun başının gözünün sadakası olsun hastaneye adamda bişey diyemedi
Eşime anlattım eşim hastaneyi aramış bi dünya söylenmiş baştan alttan almamışlar bakmışlarki eşim inat ediyo personelimiz bilememiş demişler bi dahaki ilk muayenesinde betülün ücret almıcaz demişler
Yani sizce ben mi abartmışım yani acayip sinir oldum 70 tl az para mı bi kızın saçmalaması yüzünden niye fazla para vereyim

Bi de bugün başıma geleni anlatayım çatladım sinirden betül ayeşlendi diye konak hastanesine götürmüştük dr 10 gün sonra kontrole çağırdı bugün 2 pazar günüyle birlikte 11. Gün neyse gittik bankodaki kız demesin mi bugün 11. Gün kontrol günü geçmiş ücretli muayene olacak ama dün pazardı nasıl getirseydim çocuğu dedim baya bi söylendim illa tuttu olmaz diye neysr ben ikinci 70 tl verip muayeneye girdik dr sordu işte neyi var, kontrole geldik dedim olur mu yeni dosya açmışlar bu kontrol değil dedi
Günü geçmiş bugün 11. Günmüş dedim adamda şaşırdı olur mu öyle şey bana sorsalardı ben ücretsiz kontrolü yapardım dedi sonuöta dün pazardı dedi ben zaten kıza öyle bi kızdım ki doktora dedimki önemli değil çocuğumun başının gözünün sadakası olsun hastaneye adamda bişey diyemedi
Eşime anlattım eşim hastaneyi aramış bi dünya söylenmiş baştan alttan almamışlar bakmışlarki eşim inat ediyo personelimiz bilememiş demişler bi dahaki ilk muayenesinde betülün ücret almıcaz demişler
Yani sizce ben mi abartmışım yani acayip sinir oldum 70 tl az para mı bi kızın saçmalaması yüzünden niye fazla para vereyim
Bence çok haklı bişey yapmışsın canım ben direk vermezdim kıza sorumlunu ara derdim gerekirse hasta ilişkileri başhekimlik konu sadece 70 lira değil ki ki az da bi para değil yani
Bu hastanelerde iice çığırından çıktı kimden ne alsak ticarethane sanki

Bence çok haklı bişey yapmışsın canım ben direk vermezdim kıza sorumlunu ara derdim gerekirse hasta ilişkileri başhekimlik konu sadece 70 lira değil ki ki az da bi para değil yani
Bu hastanelerde iice çığırından çıktı kimden ne alsak ticarethane sanki
Ya benden önceki kadına da diyoki çocuğunuzun sigortası yok kadın diyoki olurmu çocuk zaten 18 yaştan küçük bi de cumartesi geldim muayene ettirdim bi sorun yoktu diyo ona da illa sigortası gözükmüyo dedi en son ne yaptılar onu bilmiyorum ya bi de koca hastane uyduruk bi klinik olsa gam yemicem

X