Annelerin Güncesi

Çok şükür canım, bugün nefes alabiliyorum. Antibiyotik de işe yaradı. Antibiği bıraksam mı bitirsem mi? Augumantinin bebeğe zararı olmaz dediler.
Bitirmessen tekrar edebilir malum yarım bırakınca pek faydası görülmüyo

Dün aksam annem,kız kardesimler geldi.Kardeşim çikolata almış birer tane oğluna verdi hadi çikolataları ver diye verdi o da, ondan sonra annem kizima iki farklı toka almış onları verdi bizimki yigenimin yanina gitti birisini uzatıp bu senin bu da benim dedi,yigenimde şaşırdı kızım israrla al bu senin diyor yanina yaklaşıp annecim erkekler toka takmaz, abilerde takmiyor ya annane sana almış hadi gel takalim dedim vallahi alem bunlar tokayi paylaşmak istedi israrla :KK70:

cuam günü oğlum hastaydı erken çıktım ishal ve kusma ile birlikte hastaneye gittik serum takıldı serum bitene kadar yollar kapanmıştı 7 den 23:30 a kadar yolda mahsur kaldık şuan iyi anneme getirdim evden çıkmasın diye nasıl olucak bilmiyorum hafta ortası bikaç gün eve gidicem çamaşır vs için yapabilicekmiyiz görücez
Çok geçmiş olsun

İki gundur mide bulantisi bas donmesi bas agrisi yasiyorum. Smdide sag karin bolgemde ara ara bi agri olmaya basladi. Tansiyonumda suan 9-5 .
canım geçmiş olsun şimdi nasılsın

Sonunda betülde hasta oldu 5 gibi baktım ateşi var pedifen verdim 11 gibi yine portakal suyuna karıştırıp vereyim dedim hepsini içmedi biraz içti bıraktı bi süre sonra da kustu yavrum ilk defa böyle bişey oldu uyuyo şimdi ama inliyo gibi napacağımı şaşırdım inşallah sabaha kadar iyi olur yarın ilk iş doktora gitmek
size de geçmiş olsun sonraki mesajlarında iyi olduğunu okudum çok sevindim

Bizim uzerimizde sanki bi musibet vargibi. 2 gundur o kadar cok kaza atlattik ki. Avuk subuk seylerle. Bu gun bi tirin altinda kalacaktik nerdeyse. En kotusude oydu. Hava buz yerler islak yer yer donmus hatta. Tirin soforu cussesine bakmadan deli gibi suruyo. Gerizekali adam. Esime arayip sikayet edelim birinin canini alacak bu gidisle allah korusun ama. Bi pazarimiz var ama yarin arabaya adimimi atmica
ya inanır mısın bilmem ama ben böyle zamanlarda başımdan tuz ekmek çevirip veriyorum ya da sadaha falan allahım korusun

Başım çok ağrıyor yaaa 10 gündür kesintisiz ağrıyor ilaç falan da kesmedi cuma doktora gittim mr cektirdim çarşamba günü çıkacak sonucu bakalım ne diyecek
çok geçmiş olsun canım umarım önemli birşey çıkmaz bugün alcaksın sanırım bize de haber ver mutlaka

Akşam akşam görünür görünmez bir kaza yaşadık. Geçen hafta Ardaya hızlı tren almıştık, biraz önce treni yaydan çıkartıp çalışır şekilde kız kardeşimin kafasına attı tren saçını ve kafa derisini içine aldı, bağıra bağıra treni kafasından çıkarttım. Ön tarafı kel kaldı çok canı yandı bağıra bağıra ağladı. Arda da üzüldü ağladı. Allahım korusun.
ay inanmıyorum ya çok çok geçmiş olsun bizde de var tren dikkat edelim

cuam günü oğlum hastaydı erken çıktım ishal ve kusma ile birlikte hastaneye gittik serum takıldı serum bitene kadar yollar kapanmıştı 7 den 23:30 a kadar yolda mahsur kaldık şuan iyi anneme getirdim evden çıkmasın diye nasıl olucak bilmiyorum hafta ortası bikaç gün eve gidicem çamaşır vs için yapabilicekmiyiz görücez
size de çok çok geçmiş olsun

Sabah acile gittim, serum taktılar. 2 gün rapor verdi. Nefes alamıyorum çok kötüyüm. Burun tıkanıklığına bir çözümü olan var mı? Lütfen olsun
geçmiş olsun canım daha iyisindir umarım ben öyle durumlarda yatarken soğan kesip koyuyorum nefesi açıyo

Yarin vesikalık fotoğraf çektirip ilk basvurumu yapcam kızlar ama öncesinde kuaföre gitmem lazim kaslarim berbat :olamaz:
haydi bakalım hayırlara vesile olsun

X