Annelerin Güncesi

canım geçmiş olsun şimdi nasılsın

size de geçmiş olsun sonraki mesajlarında iyi olduğunu okudum çok sevindim

ya inanır mısın bilmem ama ben böyle zamanlarda başımdan tuz ekmek çevirip veriyorum ya da sadaha falan allahım korusun

çok geçmiş olsun canım umarım önemli birşey çıkmaz bugün alcaksın sanırım bize de haber ver mutlaka

ay inanmıyorum ya çok çok geçmiş olsun bizde de var tren dikkat edelim

size de çok çok geçmiş olsun

geçmiş olsun canım daha iyisindir umarım ben öyle durumlarda yatarken soğan kesip koyuyorum nefesi açıyo

haydi bakalım hayırlara vesile olsun
Sagol canim. Raporumu 1 gun daha uzatti doktor. Tam iyilesemedim.

İşyerim bime çok yakın. Bi kez bisiklet geldi saat 9.7 de ordaydım ve kalmamıştı :)
Eski evimizin orada eşim işe giderken bim daha açılmadan kapının önünde sıra oluyormuş düşün yani canım nasıl kalsın ki:))
Euro almis basini gitmis. Esimin is yerinde isler durmus durumda. Ortam yatismazsa cok kotu olacak bizim icin. Ve tabi daha bir suru insan icin
Maalesef öyle eşimin morali çok bozuk, elinde iş yok bir tane var orası bitince boşta,dun öğlende geldi eve gitmedi bir daha işim yok diye: (
Biz malzemeleri dolar üzerinden aliyoruz ve anında etkiliyor,masraflarimiz çok fazla iş olmazsa borç batanagina giriyoruz,işler duzelse bile biz borç ödemeye devam ediyoruz uzun süre
Maalesef ülke hiç iyiye gitmiyor Allah sonumuzu hayır etsin

Eski evimizin orada eşim işe giderken bim daha açılmadan kapının önünde sıra oluyormuş düşün yani canım nasıl kalsın ki:))
Maalesef öyle eşimin morali çok bozuk, elinde iş yok bir tane var orası bitince boşta,dun öğlende geldi eve gitmedi bir daha işim yok diye: (
Biz malzemeleri dolar üzerinden aliyoruz ve anında etkiliyor,masraflarimiz çok fazla iş olmazsa borç batanagina giriyoruz,işler duzelse bile biz borç ödemeye devam ediyoruz uzun süre
Maalesef ülke hiç iyiye gitmiyor Allah sonumuzu hayır etsin
aynen bizimkilerde euro uzerinden calisiyolar. Malzemeleri oyle aliyolar satis oyle. Ustelik en ucuz makina 80 bin euro dusun artik artis ne kadar etkiler. Normalde bir senenin siparisi dolar. Artik siparis almiyoruz derlerdi. Simdi marttan sonrasi icin siparis yokmus. Bir aydir da alim icin gelen yokmus. Boyle giderse yarim maasla 15 gun calis 15 gun ucretsiz izin seklinde caliscaklarmis bir sure.

Sizede allah kolaylik versin cok kisi etkilenecek durulmazsa. Ben su bebekleri satsam super olacak en azindan biraz para gecer elime

Ay ben hic anlamiyorum bu islerden. Arada okuyorum falan amann yine kime ne demis diyip kapatiyorum :olamaz:
Canini mi siktilar senin :sinirli:
aslında bir süredir sıkkın.. yazıp yazıp siliyorum..bir karelik de olsa yeri olmasın diyorum.. tuzağa düşmeyeyim diyorum.. ben öyle biri değilim diyorum.. sonra içimden geldi bir kez kontrolümü kaybedeyim diyorum..yine vazgeçiyorum..
tamam bende gönderme yaptım ama ne bileyim böyle şaka yollu ya da yani bi zahmet farkettiğimi farket cinsinden..
hani çok takipçili hesaplar birbirine yapar onlar için işin bir parçasıdır belki. isim vermezler merak uyansın isterler.
ama ne bilim beraber yenilmiş bir lokmanın, içilmiş bir suyun en önemlisi paylaşılan zamanın hatrını böyle ortamlarda değersizleştirmek..bu kadar da kolay olmamalı..
ya ben yanlış yerden bakıyorum orasıda gerçek hayat olmuş ya da ben fazla anlam yüklemişim ilgili kişiye..

aslında bir süredir sıkkın.. yazıp yazıp siliyorum..bir karelik de olsa yeri olmasın diyorum.. tuzağa düşmeyeyim diyorum.. ben öyle biri değilim diyorum.. sonra içimden geldi bir kez kontrolümü kaybedeyim diyorum..yine vazgeçiyorum..
tamam bende gönderme yaptım ama ne bileyim böyle şaka yollu ya da yani bi zahmet farkettiğimi farket cinsinden..
hani çok takipçili hesaplar birbirine yapar onlar için işin bir parçasıdır belki. isim vermezler merak uyansın isterler.
ama ne bilim beraber yenilmiş bir lokmanın, içilmiş bir suyun en önemlisi paylaşılan zamanın hatrını böyle ortamlarda değersizleştirmek..bu kadar da kolay olmamalı..
ya ben yanlış yerden bakıyorum orasıda gerçek hayat olmuş ya da ben fazla anlam yüklemişim ilgili kişiye..
Bastan sona luzumsuz bi durum bana kalirsa. Hani canin cok yanar biriyle kotu bisey yasarsin saglik vs gibi durum olur. Biseyler yazarsin rahatlamak amacli anlarim. Ama eften puften sebepler icin sirf birine gicikligina biseyler yazmak. Gonderme yapmak laf carpitmak fesatliktan baska bisey degildir heralde. Yuzume soyle desen gelip soyleyemez ama bilmem kac yuz kisinin takip edip okumasinda sakinca yok. O da bi kendini buyuk gorme cabasi falan heralde. Dedigin gibi fazla anlam yuklemis olabilirsin sahsa.
Bosver canim. Az cok tanidik birbirimizi. Uzulmene degmez boyle bi durum icin

Canim o kisi ben degilimdir umarim ig sadece sizi takip etmek icin giriyorum arada.mevlana sozleri paylasiyorum ama begendigim icin kimseye bi ima gutmemistim eger istemeden seni uzen bensem ozur dilerim

Bastan sona luzumsuz bi durum bana kalirsa. Hani canin cok yanar biriyle kotu bisey yasarsin saglik vs gibi durum olur. Biseyler yazarsin rahatlamak amacli anlarim. Ama eften puften sebepler icin sirf birine gicikligina biseyler yazmak. Gonderme yapmak laf carpitmak fesatliktan baska bisey degildir heralde. Yuzume soyle desen gelip soyleyemez ama bilmem kac yuz kisinin takip edip okumasinda sakinca yok. O da bi kendini buyuk gorme cabasi falan heralde. Dedigin gibi fazla anlam yuklemis olabilirsin sahsa.
Bosver canim. Az cok tanidik birbirimizi. Uzulmene degmez boyle bi durum icin
hisettiğim ne tam olarak onu da bilmiyorum aslında..
ama gerçekten tek bir kelime bile yazıp pirim vermesem daha doğru olacak sanıyorum.

Canim o kisi ben degilimdir umarim ig sadece sizi takip etmek icin giriyorum arada.mevlana sozleri paylasiyorum ama begendigim icin kimseye bi ima gutmemistim eger istemeden seni uzen bensem ozur dilerim
yok be canım öyle düşündürdüysem sen kusruma bakma niye sen olasın aramızda öyle bi durum geçmedi bile hiç
he ama sevindim bak üzerine alınmana vesile ile bişey paylaşmış oldun :) özledik seni..

yok be canım öyle düşündürdüysem sen kusruma bakma niye sen olasın aramızda öyle bi durum geçmedi bile hiç
he ama sevindim bak üzerine alınmana vesile ile bişey paylaşmış oldun :) özledik seni..
Bende sevindim özellikle kimseyi kirmamis olduguma ve bende ozledim tabiki cok tatlisin tesk ederim :))

bende arada söz paylaşırım..gerçekten beğendiğim için..üzerine alınan olursa ve ifade ederse ortada bir sorun varsa o da çözülmüş olur o ayrı..
ama bu öylesi bi olay değil..bu benim yıllarca dostum* dediğim biri..sosyal mecranın dışında yaşadığımız bir sorunun oraya taşınma çabası bu..üstelik olmayan bir boyuttan..
birbirlerini oralardan tanıyan insanlar oralardan atışabilir evet..rekabet boyutu varsa ne bileyim reklam boyutu varsa oralardan olabilir evet..
ama biz normal insanlarız yahu..kırılırız..kızarız..küseriz..başırız..
sizinle dertleşeyim diye yazdım ben..dertimi yazarkende gerçekten ne kadar gereksiz ve saçma birşey olduğunu da farkettim..iyi ki bişey yazmamışım diyorum şimdi..
yazmak bana şifa çoğu kez.. ama kendimi anlamaya çalışırken..doğrumu bulmak için..

bende arada söz paylaşırım..gerçekten beğendiğim için..üzerine alınan olursa ve ifade ederse ortada bir sorun varsa o da çözülmüş olur o ayrı..
ama bu öylesi bi olay değil..bu benim yıllarca dostum* dediğim biri..sosyal mecranın dışında yaşadığımız bir sorunun oraya taşınma çabası bu..üstelik olmayan bir boyuttan..
birbirlerini oralardan tanıyan insanlar oralardan atışabilir evet..rekabet boyutu varsa ne bileyim reklam boyutu varsa oralardan olabilir evet..
sizinle dertleşeyim diye yazdım ben..dertimi yazarkende gerçekten ne kadar gereksiz ve saçma birşey olduğunu da farkettim..iyi ki bişey yazmamışım diyorum şimdi..
yazmak bana şifa çoğu kez.. ama kendimi anlamaya çalışırken..doğrumu bulmak için..
Aynen canim sessiz kal bosver. Sarkiydi siirdi vs paylasmayanimiz yoktur zaten. Ama bu bahsettigin sey cirkin. Daha once de soylemistin sanirim ayni kisi. Uzerinden aylar gecti neredeyse hala devam ediyo olmasi bile sacma.
Kendini tatmin cabasi heralde o da

Bazen susmak en guzel cevaptir canim yazmaya bile degmez

Sen blog acamamis miydin canim, oraya yaz rahatla :)

Bu arada sinavlarin nasil gecti canim?

O senin kucuk prenses varya ona bak bak bir op kokla herkese sinirin gecer.

Cocuklarinizi instagramdan bile severken hep masallah diye diye seviyorum. İnsanlari takmamak icin bir suru guzel sebebimiz var cok sukur.

Aynen canim sessiz kal bosver. Sarkiydi siirdi vs paylasmayanimiz yoktur zaten. Ama bu bahsettigin sey cirkin. Daha once de soylemistin sanirim ayni kisi. Uzerinden aylar gecti neredeyse hala devam ediyo olmasi bile sacma.
Kendini tatmin cabasi heralde o da
aa evet o zmn başka bir sorundu hatta amma abarttım demiştim kendime kızmıştım üstelik
bu da başka bir vukaat diyeyim..ama bundaki kırılış noktam beni hiç yapmadığım yapmayacağım bi şeyle itham etmesi..ortak tanıdıklar da olunca bi kendimi ifade edeyim mi diye geçirdim sanırım içimden..
ama sonra hani mevlananın şu klasik sözü var ya o geldi aklıma
beni bilen bilir bilmeyen de kendisi gibi bilir.
şu yaşımdan sonra (buradaki bahsi geçen yaşı anmıyoruz) kendimi anlatmaya çalışmak çok fazla gelir bana bile..

Bazen susmak en guzel cevaptir canim yazmaya bile degmez
evet bende susma hakkımı kullanacağım..

Sen blog acamamis miydin canim, oraya yaz rahatla :)
bloğa farklı konularda ağırlık vermeyi planlıyorum ama biraz zamana ihtiyacım var bakalım yazaıları bi toparlayayım.

Bu arada sinavlarin nasil gecti canim?

O senin kucuk prenses varya ona bak bak bir op kokla herkese sinirin gecer.

Cocuklarinizi instagramdan bile severken hep masallah diye diye seviyorum. İnsanlari takmamak icin bir suru guzel sebebimiz var cok sukur.

beş dersten sınava girdim dördü çok iyiydi..birinden kalabilme ihtimalim var ama bu bile iyi bişey diye düşünüyorum..
bende aynı şekilde hep okuyorum nazarlardan korusun rabbim..her biri ayrı mutluluk sebebi..

X