Annelerin Güncesi

ay maşallah ben de çok mutlu oldum gerçekten nasıl önemli kıymetli bişey iyi bilirim yarım kaseler bile çok şükürken
kreşi de senin anlatımlarınla çok beğendim ne güzel bir yer bulmuşsun.
inşallah bizim de bu tat da deneyimlerimiz olur :dua:
bende cok memnunum simdilik. Ay insallah kotu biseyle karsilasmam. Kapidan iceri her birakisimda bol bol dua ediyorum. Canimi emanet ediyorum. Bisey olursa olurum vicdan azabindan.
Insallah yavrularimiz omur boyu guvenli ellerin yaninda olurlar

adettendir biten yılla ilgili bir kaç kelam etmek. eh ben de o vakit karalayayım birşeyler. "iki bin on altı" böyle yazıyla yazacak kadar yoğun bir yıldı hani rakamla geçemem ağız dolusu göz dolusu bir yıl.

daha çok keyifli anı saklamayı daha çok mutluluk sığdırmayı isterdim ama olana da şükürler olsun..

ben en çok sağlıkla sınandım bu yıl..her nefesin ne kadar kıymetli olduğunu gördüm..adını bile sevmediğim bir hastalık geldi geçti başımızdan..korkuttu..üzdü..çok gözyaşı akıttık bazen dışa bazen içe..ama yine bin şükür sonu mutluluk göz yaşları oldu..
dostlukla da sınandım ben..vay be dedim mesela kocaman şaşkınlıklarla..nasıl ya dedim inanamayarak..ama bi de görmeden, beraber hatırlık kahveler içmeden de hatrımın olduğu dostluklar gördüm (yazar burda sizlerden bahsediyor olmasın:KK200:) yine şükür dedim tabiki..

kariyer hayatıma pek değinmeyeceğim mutluluk pastamda hani üzerinde ki süs gibi ne bileyim bazen fındık bazen çikolata belki meyve parçası pasta bunlarsız yenir mi bilmiyorum ama işte öyle bir renk..geli de var giti de..oluru da olmazı da..

bitimine yakın güzel de bir haber verdi tabi bana bu yıl hakkını yemiyeceğim..teyze oluyorum yahu bundan daha güzeli ancak onu kucağıma almak olacak..nasıl heyecanlıyım..yeniden anne olurcasına..öyle yarısı falanda değil tamamı hee.. keşke biraz daha emzirseydim yahu süt annesi de olurdum meleğimin..ama belki yine olurum şiiişşşhhhh:sus:

anneliğim bundan sonra ömrümün her yılında en çok anımın birikeceği yanım..duam inşallah hep güzel hep mutlu anlarımız olsun..hani vardır ya en kötü günümüz böyle olsun dediğimiz zamanlar heh işte en kötüsü öyle olsun..
kızıma..yine en çok teşekkürüm kızıma..dedi ya bana bende senin adına anne koydum diye..işte en çok şükrüm buna..annesi olduğuma..
şimdi romantik taş fırına da bir atıf da bulunayım burdan zira gönlümün efendisi olur kendileri:oops:bu yıl da iyi anlarımda da kötü anlarımda da oydu beni ben yapan..böyle ben durmamı sağlayan..ben saydığım yaparım dediğim herşeyi ondan aldığım güçle yapıyorum..yapacağım..rabbim yeni yılda da bozmasın ağzımızın tadını. hiçbirimizin..

ah bir kaç kelam dedim ama ben böyleyim işte yazdıkça yazıyorum..bırakamıyorum..bende mi blog açsam :p

uzun lafın kısası üzüntülerimizi kuruntularımızı sorunlarımızı sarı sandıklarla derinlere gömüp yeni yıla taşımadan bitirelim bu yılı..mutluluklarımıza küçücük gülüşlerimize bile çapa atalım ki sıkça hatırlayabilelim yeni yılda..

uzun biliyorum ama okuyabilenin ağzına sağlık..vakit ayırabilenlere teşekkürlerimi sunar ayıran ayıramayan her birinizi yeni yılımı da taşımaktan mutluluk duyacağımı iletirim..

şimdiden iyi seneler.herşey tam olarak gönlümüzdeki gibi olsun inşallah :dua::KK200::KK60:
Kocamann bir amiinnn.
Blog acarsan takipcin hazir iyi dusun :KK70:
Eşime çok kiziyorum çünkü araba kullanırken telefonla konuşuyor hep daha gecen gün yine kizdim dikkatin dağılıyor yapma Allah korusun birşey olsa hicbir iş seni kurtarmaz dedim ama ayni sekilde devam ediyor
Dün hesap makinasını açmış hesap yapıyormuş araba kullanırken,bir de otobanda, arabayi kaydirmis hafiften,hemen yanından büyük bir hızla bir araba geçmiş bizim araba sarsılmış, neredeyse carpacakti,carpsaydi çok kötü olurdu çok hızlıydı çok korktum ve kendime kizdim ben ne yaptım diye dedi
Bende kizdim eşime beni dusunmuyorsan çocuklarını düşün sen de babasız buyudun nasıl boyle birşey yaparsın lütfen ama lütfen yapma telefonla konuşma dedim bugünde uzak bir yere gidecek tehlikeli bir yol ve hava yağmurlu sıkı sıkı tembihledim inşallah dikkatli olur keşke polise yakalansa da ceza yese bir daha yapmaz belki
benimkide cok konusuyo. Ama isten dolayi daha cok. Surekli ariyolar. Gecenin ikisinde arayabiliyolar mesela. Deli oluyorum kendisi de sinir oluyo ama yapcak bisey yok diyo. Bluetoot (boyle mi yaziliyo bu ya :KK70: ) kulakliklari kullanir mi ki esin. Kablosuz falan olunca esim rahat etti. Arabada duruyo hep. Onunla konusuyo arabaya binince

ya biz de eşimle araç kullanımı yüzünden sık atışırız. Benim sorunum da şu çok çabuk sinirlenebiliyor ya da ne bilim illa bi tepki verecek yanlışa ya bırak karşındaki deli midir divane midir her gün neler okuyoruz ama yok sanki hiç daha önce konuşamamışız gibi aynı şeyler
rabbim korusun kazasız belasız geçsin tüm yolculukları duadan başka bişi gelmiyecek gibi elimizden
erkeklerin ortak ozelligi heralde bu da. Bir de kufur falan etmesede gunluk hayatta. Arabada sinirlenince sigir falan diyo. Gokce de direk kapiyo sagolsun. Bi ara kimi gorse sigir diyodu zor unutturduk. Simdi gokce varken daha dikkat ediyo cok sukur.
Ne biliyim ya cok sacma bi durum. Birak 5 dk gec git gidecegin yere acelen ne. Nereye yetiseceksin. Oyle bi konusuyo ki duyan acil bi beyin ameliyatina doguma falan yetisecek zanneder.
Tatli tatli hayatim bak sakin ol . Abartiyosu diyorum anlatiyorum. Haklisin hayatim diyo. Koseyi donuyoruz baska bi araba icin yine basliyo dir dur etmeye:işsiz:

ay şimdi blog açma fikrine bi gülesim geldi sormayın ya kendimi şey olarak düşündüm bezi nasıl bıraktık yazım blogta linki profilimde tıklayın minnaklar
memeye veda yazım blogda profilden linkine tıklayın minnoşlar
bir çocuğa nasıl yemek yedirilemez diyenleri duyar gibiyim haydi o zaman bloga minişler
en azından bloggermom olamazmışım bak o net oldu şimdi :KK70:

güzel sözlerinize teşekkür ederim canımlar mutluluk kattınız günüme :KK200:
Olursun olursun canım bizde senin takipcin oluruz ne de olsa bu yaramazlardan birçok zorluğu beraber yaşadık biz anlarız seni gerisini boşver :KK70:

bende cok memnunum simdilik. Ay insallah kotu biseyle karsilasmam. Kapidan iceri her birakisimda bol bol dua ediyorum. Canimi emanet ediyorum. Bisey olursa olurum vicdan azabindan.
Insallah yavrularimiz omur boyu guvenli ellerin yaninda olurlar

Kocamann bir amiinnn.
Blog acarsan takipcin hazir iyi dusun :KK70:
benimkide cok konusuyo. Ama isten dolayi daha cok. Surekli ariyolar. Gecenin ikisinde arayabiliyolar mesela. Deli oluyorum kendisi de sinir oluyo ama yapcak bisey yok diyo. Bluetoot (boyle mi yaziliyo bu ya :KK70: ) kulakliklari kullanir mi ki esin. Kablosuz falan olunca esim rahat etti. Arabada duruyo hep. Onunla konusuyo arabaya binince

erkeklerin ortak ozelligi heralde bu da. Bir de kufur falan etmesede gunluk hayatta. Arabada sinirlenince sigir falan diyo. Gokce de direk kapiyo sagolsun. Bi ara kimi gorse sigir diyodu zor unutturduk. Simdi gokce varken daha dikkat ediyo cok sukur.
Ne biliyim ya cok sacma bi durum. Birak 5 dk gec git gidecegin yere acelen ne. Nereye yetiseceksin. Oyle bi konusuyo ki duyan acil bi beyin ameliyatina doguma falan yetisecek zanneder.
Tatli tatli hayatim bak sakin ol . Abartiyosu diyorum anlatiyorum. Haklisin hayatim diyo. Koseyi donuyoruz baska bi araba icin yine basliyo dir dur etmeye:işsiz:
Bluetooth kulaklığı nasıl oluyor ki canım normal kulaklık degilmi
Bugünde gitcegi bir yer vardı dedim ya az önce aradı lapa lapa kar yağıyor geri döndüm gidemem yol çok tehlikeli dedi,fayda etti sanırım söylenmem:))

Bluetooth kulaklığı nasıl oluyor ki canım normal kulaklık degilmi
Bugünde gitcegi bir yer vardı dedim ya az önce aradı lapa lapa kar yağıyor geri döndüm gidemem yol çok tehlikeli dedi,fayda etti sanırım söylenmem:))
Telefona kabloyla baglanmasina yok. Kulagina takiyo cihazi kucuk bisey zaten. Telefonun bluetooth unu aciyo konusuyo direk. Acmak icin bile telefona dokunmasina gerek yok.

Iyi yapmis. Esim 1 haftadir karda gidip geliyo ise. Yollar buz hele ara yollar felaket. Trafik yoksa 20 dk da geldigi yolu 1 bucuk saatte geliyo.

Telefona kabloyla baglanmasina yok. Kulagina takiyo cihazi kucuk bisey zaten. Telefonun bluetooth unu aciyo konusuyo direk. Acmak icin bile telefona dokunmasina gerek yok.

Iyi yapmis. Esim 1 haftadir karda gidip geliyo ise. Yollar buz hele ara yollar felaket. Trafik yoksa 20 dk da geldigi yolu 1 bucuk saatte geliyo.
Sağol canım söyleyeyim eşime
Allah Korusun kışin tehlikeli oluyor yollar Allah emanetler

yalnız ne olur bana soru sormayın zira kendi bloğuma nerden nası giricem bilmiyorum :KK64:
ne karışıkmış şimdi takdir ettim hepsini haklarını yemişim bloggerların :olamaz:
hayrına bilen varsa bana da öğretsin :KK19:

yalnız ne olur bana soru sormayın zira kendi bloğuma nerden nası giricem bilmiyorum :KK64:
ne karışıkmış şimdi takdir ettim hepsini haklarını yemişim bloggerların :olamaz:
Adres isterizz :KK70: ilk takipcin olcam. Nasil olcam bilmiyorum ama bulurum heralde yolunu :KK70:

Adres isterizz :KK70: ilk takipcin olcam. Nasil olcam bilmiyorum ama bulurum heralde yolunu :KK70:
İg adımla aynı canım ismim yanında soyismimin iki harfi sonrası blogspot com tr
Bi yerden takip edilebiliyor mu bende bilmiyorum öyle bişi görmedim
Yorum yap kısmı var o kdr vallahi bi hayli karışık bu üşengeçlik ve yarım aklımla açtığımla kalırım
Ama en azından denedim diyeyim :))

İg adımla aynı canım ismim yanında soyismimin iki harfi sonrası blogspot com tr
Bi yerden takip edilebiliyor mu bende bilmiyorum öyle bişi görmedim
Yorum yap kısmı var o kdr vallahi bi hayli karışık bu üşengeçlik ve yarım aklımla açtığımla kalırım
Ama en azından denedim diyeyim :))
Beceremedim bulamadim :KK70:
Kendimi kotu hissettim ya. Teknolojiden geri kalmamam lazim. Yoksa gokceyi gizliden nasil takip etcem :KK70:
Kardeslerim ne yapsa sip diye bulurdum benden de gecmis resmen

blog açtım :KK70: en azından blogum var diyeyim :KK70:
artık buraya gelir yeni yazımı paylaştım gelin derim :KK53:
hatta bir bez bıraktırma yazısı yazayım mı :KK59: :p

ah haha hadi hayırlı olsun inşallah buluruz seni :halay:

X