Annelerin Güncesi

Kızlar günlerdir sorcam utanıyorum ama artık sorcam ameliyat sonrası benim vajinal bölgede aşırı tahriş oldu deriler soyuldu, bildiğiniz yanik gibi sezeryan sonrası da ayni böyle olmuştum kadın dogumcum mantar kremi vermişti bol bol sür demişti onunla iyilesmisti yine o kremden aldım suruyorum ama canım çok yanıyor sizde sezeryan sonrası böyle birşey oldumu alerjimi mantarmi acaba cozemedim

Kimden bahsediyorsunuz kizlar? :)
socialmomdan herkes bişiler diyo ediyo bizde meraklandık :)

Biz cok sukur safra kesemizi gorduk.
gözünüz aydın canım

Kızlar günlerdir sorcam utanıyorum ama artık sorcam ameliyat sonrası benim vajinal bölgede aşırı tahriş oldu deriler soyuldu, bildiğiniz yanik gibi sezeryan sonrası da ayni böyle olmuştum kadın dogumcum mantar kremi vermişti bol bol sür demişti onunla iyilesmisti yine o kremden aldım suruyorum ama canım çok yanıyor sizde sezeryan sonrası böyle birşey oldumu alerjimi mantarmi acaba cozemedim
bende olmadı hiç mantar için kültür fln aldılar mı belki alerjiktir gerçekten

socialmomdan herkes bişiler diyo ediyo bizde meraklandık :)

gözünüz aydın canım

bende olmadı hiç mantar için kültür fln aldılar mı belki alerjiktir gerçekten
Dr a gostermedim canım bende alerji diye düşünmeye başladım mantar bir anda olmaz herhalde,demekki ameliyat sırasında uygulanan birşey alerji yapıyor,krem suruyorum inşallah geçer banyo yaşarken bile sizliyor kötü durumdayım:KK43:

psikolojik danismanlik yapiyorum demis. 100 tl + kdv yuzyuze olursa 250 tl diye mail atmis insanlara :))ne bileyim programlara uzman psikolog diye katiliyo. Aptamilin falan firmalarin reklamlarini uzman psikolog diye yapiyo. Bi de psikologum diye seminerler veriyomus
Bunlari hic yapmasa sikinti degilde yaptiysa buyuk suc gercekten.
Ne uyanik insanlar ya. Kirk yil dusunsem boyle bisey yapmak aklima gelmez
ooo okadarını bilmiyodum ben o zaman sakat işler ayrıca kanıtlaması lazım yani bu kadar şüphe ayy hamile hamile uğraştığı şeye bak

Dr a gostermedim canım bende alerji diye düşünmeye başladım mantar bir anda olmaz herhalde,demekki ameliyat sırasında uygulanan birşey alerji yapıyor,krem suruyorum inşallah geçer banyo yaşarken bile sizliyor kötü durumdayım:KK43:
canım çok çok geçmiş olsun inşallah çabucak geçer

Çok geçmiş olsun canım, inşallah çabucak düşer ateşi

gecmis olsun canm insallah iyidir smdi

geçmiş olsun. mevsim malesef. salgın da çok

çok teşekkürler kızlar gece inişli çıkışlı zor oldu sabah çıkmadan ölçtüm 37.4 olmuştu dün çok iştahsızmış zaten az bişi yemiş bende biraz zorladım sanırım kustu bakalım bugün ki duruma göre annem götürecek doktora artık

X