Annelerin Güncesi

Basiniz sagolsun canim. Kendine dikkat et. Kizcen icin iyi olmaya calis.

başınız sağ olsun canım mekanı cennet olsun kayınpederinin inşallah sana bişi olmasın zordur tabi

Başınız sağolsun canım dikkat et kendine

Başınız sağolsun ya çok üzüldüm allah sabır versin kalanlara

Basiniz sag olsun canim

Allah sabır versin canım öncelikle.mekanı cennet olur inşallah...

başınız sağolsun canım kendine de dikkat et Allah sabir versin

sagolun kizlar dostlar sagolsun

K Keskek canım sağol ama inan ki hiç çalışamadım.aöf de var ona da fazla bakamıyorum.bu aralar kafam çok yoğun
Allah yardımcınız olsun valla ben bazen gün içinde bi yasin okuyayım fikan diyorum başımdan gitmiyo betül kafayı verip ders çalışmak çok daha zordur

Evet bencede ama bu ara hiç çiş kaka upraşamam canım istemiyo :) betülünde işine gelmiyo zaten yazın inşallah

Bende bir yıl olmadı sanırım çaya şeker atmayı bıraklı. Ama kahveyi şekersiz içemiyorum hala
4 şeker de çok fazlaymis, bugün bizim stajere seker uzattım çayı için. 4 seker aldı küçücük bardağa ağzım açık kaldı.

Gökçede son zamanlarda kahvaltı da çay istiyor. Bende cok açık veriyorum :)

Kv 1 cay bardağına 5 kup şeker atıyordu, artık şeker tutarken dalgınlığıma gelip şekeri alıyordum önünden. Sonra bir gün anne bu kadar şeker zarar bırakmaya çalış dedim. Şekeri bir anda bıraktı

Benim anneannem de 5 6 atıyor heralde. Çayida çok açık içer. Bildiğin şerbet içer yani

şimdiden başarılar dileyeyim canım ve tabi şans da :)
sagol canim

kucuktur simdi o daha ablasi farketmemis gibi yapin normalmis gibi hareket edin utandirmayin cocugu
Ben bazen istemeye cekindigim yerlerde zorla icerim cayi sekersiz sekersiz

Benim KV tam bir çay bağımlısı bir demlik çayı içer neredeyse açık,limonlu,bir tatlı kaşığı seker atar çaya, yaninda akide şekeri önüne mutlaka sehpa koyacaksin bir de sıcak içmeyi sevmez yaninda boş bir bardak daha olacak boşaltarak çayı içecek hele bir tanesi eksik olsun çenesi durmaz ayy yandım ben ya Cuma günü geliyor

Benim KV tam bir çay bağımlısı bir demlik çayı içer neredeyse açık,limonlu,bir tatlı kaşığı seker atar çaya, yaninda akide şekeri önüne mutlaka sehpa koyacaksin bir de sıcak içmeyi sevmez yaninda boş bir bardak daha olacak boşaltarak çayı içecek hele bir tanesi eksik olsun çenesi durmaz ayy yandım ben ya Cuma günü geliyor

ders çalışmak benim için de zor oluyordu canım gece çalıştım daha çok sinava az zaman kala gündüz de çalıştım ama çocuklarla zor oldu tabiki sürekli boluyordum çalışmayı
Tuvalet eğitimi ile ilgili olarak ta ben dünden beri bez baglamadim tamam tuvalete yapcam dedi ama yapmadı, her defasında altına yaptı yazında altına yapıyordu ama kışın daha çok yaptı iki gündür kıyafet kalmadı kurumuyor da kat kat giydirdigim için her defasında bir sürü çamaşır kirleniyor kışın alıştırmak çok zormus bende galiba yazın alistircam

Anaaa o neymiş oyle. Ömrümde ilk.kez böyle bir çay keyfi duydum
Benim kv de çay tiryakisi ama demli ve sekersiz içer. Bir demliği dr tek başına bitirir.

Anaaa o neymiş oyle. Ömrümde ilk.kez böyle bir çay keyfi duydum
Benim kv de çay tiryakisi ama demli ve sekersiz içer. Bir demliği dr tek başına bitirir.
Öyle canım benim KV de tek bu dünyada eşime diyorum annenin esi benzer yok diye:))
Biz ilk evlendigimizde annem mevlut yapmıştı KV le gittik mevlutten sonra cay yaptık aynen bunları istedi kuzenim bana ne kadar ehlikeyif bir KV den var demişti:))

Yaa bi tek benimkiler böyle sanıyodum bizde de kv kp değilde ben evlendiğimde eşimin dedesi yaşıyodu 100 yaşına yakındı akşamları kendi odasında oturur çay içerdi ikişer bardak götürürdük çayı ve dediğin gibi sıcak oluyomuş diye kayınpederim çayı bardaktan bardağa doldur boşalt yapıp soğutur yollardı yanına. Ben soğuk su koyalım üstüne diyodum yok o zaman tadı değişir diyolardı saçma bence su sudur işte ben kendim doldurup götürürken soğuk su koyuyodum uğraşmamak için
Bi de akide şekeri değilde erzurumun kıtlama şekeri varya onunla çay içiyolar bizimkilerde artvinliler ama dede muşta baraj bekçisiymiş orda alışmış
Sizinkilerde o taraflardan mı

Ben de KV min tek olduğunu düşünüyordum:))bizimkiler Karadeniz li canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…