Annelerin Güncesi

sadece burun akıntısysa benical de kullanabilirsin bize bi kere onu vermişti doktor

Aferin şurubu da çok kullandığım oldu hem kızda hem oğlanda

sadece burun akıntısysa benical de kullanabilirsin bize bi kere onu vermişti doktor
sagolun kizlar.
Hangisini desem bilemedim hepsini soyledim eczaci da benicali alsin demis onu almis.
Canım artık oedituslaarda 12 yaş altına kullanmayın yazıyor. Ben en son aldım ama okuyunca kullanmadım
aa oyle mi. Duymamistim hic bunu dikkat edeyim bari

Kızlar ya çok güldum size de anlatayım annem anlattı az önce onların karşı binada çok titiz bir kadin varmış annemlerin binadaki bir kadına camlariniz çok pis hem senin hem alt kattakinin demiş başka bir komşuya da çamaşır asarken öyle asma çamaşırları tersini çevir öyle as demiş ayy çok komik ya kadin kendi evi dışında herkese el atmış

almışsınız gerçi ama benical öksürük için değilmiydi.bize en son dr un verdiği peditusta da 12 yaş altı kullanılamaz diyodu ama dr verdi bende yarım ölçek vermiştim.bize peditus iyi geliyo.

almışsınız gerçi ama benical öksürük için değilmiydi.bize en son dr un verdiği peditusta da 12 yaş altı kullanılamaz diyodu ama dr verdi bende yarım ölçek vermiştim.bize peditus iyi geliyo.
Prospektusunde oksuruk ve burun tikanikligi durumlarinda verildigi yaziyo canim. Bronslarda balgam birikmesini onluyomus.
Hep peditus veriyodum ama sanki bana cok etkili olmuyomus gibi geliyodu. O yuzden sormak istemistim bende. Bi de ben tam olcek veriyodum. Fenalardayim suan

Bazi insanlarda hastanelik derecesinde oluyor. Cocuktum yazlari samsuna annanemin yanina 15 gunlugune giderdik. Yatalak bir kadin vardi, bir gun ona yardima gittim camasirlarini asmaya kadin yatiyor olmasina ragmen camasirlari asmama tek tek yorum yapmisti. Birde karsi komsuya camasirlari boyle as dedim bana kustu demisti.

Sabah atesi cikti ve tabi ki esim ates olayini duyunca tutamadim. Bir de 38 di yukselmiyodu. Bence esim sarip sarmaladigi icin sicaklamis bile olabilirdi ama bu konuya daha fazla girmeyeyim geriliyorm.
Doktor da benical vermeyin kesinlikle dedi acmamistim daha kaldi oyle. Peditusta vermeyin dedi. Aferin verdi gonderdi bir cay kadigi icir dedi.
Aferinin icinde de 6 yasin altina vermeyin diyo. Doktorlarnda hepsi ayri telden caliyo neye inanip ne yapacagimizi sasirdik

Birde kizlar aklinizda olsun sizinde eve gripli biri geldiginde ya da biri grip oldugunda soganin puskullu kismindan az bi kesip odanin bi kosesine koyunca mikrobu olduruyomus. Artik ne kadar dogru bilmiyorum soyleyeyom dedim

Birde kizlar aklinizda olsun sizinde eve gripli biri geldiginde ya da biri grip oldugunda soganin puskullu kismindan az bi kesip odanin bi kosesine koyunca mikrobu olduruyomus. Artik ne kadar dogru bilmiyorum soyleyeyom dedim
Bir senesi domuz gribi salgini oldugunda, bin kisilik bir lokasyonda koseye bucaga soganlari kesip kesip koymuslardi. Vardir belki bir dogrulugu.

Kpss yi atlattık çok şükür.tek sıkıntı zaman.yarım saatim daha olsaydı iyi olacaktı çok boş bıraktım onun dışında sorular kolaydı kafamı toplayamadım.
Sorular kolaydı ama salak kafam kolay soruları yanlış yaptım eşim yüzünden yanlış bilgi verdi sınava girmedeneğer yanlış hatirlamadiysam soruları 50 netim var

Bu doktorların hepsi manyak ona peditüs veren bana benical veriyo sana aferin ne fark var doktorlar mı hatalı ilaçlar mı

Bu doktorların hepsi manyak ona peditüs veren bana benical veriyo sana aferin ne fark var doktorlar mı hatalı ilaçlar mı
Bende okuyunca sasirdim, bu cocuklara niye o zaman simdiye kadar peditus verdiler. Gerci hep bizi daha kotu yapti. Keske hic hasta olmasalar.

Bu doktorların aliyorlar.Ilac mumesilleri k ona peditüs veren bana benical veriyo sana aferin ne fark var doktorlar mı hatalı ilaçlar mı
Doktorlarin calistigi firmalar var onlardan belli miktarda para aliyorlar.Ilac mumesilleri o kadar dr kapilarinda bosuna mi bekliyor:))

Gercekten bende sinir oldum. Aferini de aldik ama dedim onu da vermicem.
Madem 12 yasin altina kullanilmiyodu bu zamana kadar peditusu niye her seferinde dayadilar cocuklara.
Sirf para icin icmemesi gereken ilac verdirdilerse burunlarindan fitil fitil gelsin insallah.

Ben doktora sormuştum devlet 12 altına karsilamiyor diye oyle yazıyor demişti.

Kızlar ben önceden de yazmıştım benim küçük oğlum kızım kadardı belki daha küçüktü hasta olmuştu o gün ilk defa sağlık ocağında muayene ettirdim Dr peditus vermişti,iki gün çocuk uyumadi,huysuz ağlayan bir çocuk oldu ki normalde hastada olsa ağlamayan bir çocuktu. Kendi Dr umuzu aradım peditus verdiğimi söyledim peditusun yan etkisidir vermeyin o şurubu dedi ve kendi hiç vermedi bize kizimda bir kere kullandım bir daha kullanmadim yine sağlık ocağının Dr u yazmisti son birkaç gidisimde evde peditus varsa onu ver dedi ama ben vermedim

Ben doktora sormuştum devlet 12 altına karsilamiyor diye oyle yazıyor demişti.
Neye inanacagimi sasirdim. Aferini de vermeyecektim bitki cayi iciriyodum.

Ates 39 bucuklara cikinca dayanamadim onu da verdim. Once versem bu kadar cikmazdi belki diye vicdan azaplarindayim suan.
Onune legenle su koydum icine de oyuncak doldurdum. Onunla oynuyo epeydir.
Yarim saat once de calpol verdim ama hala 38lerde bi inip bi cikiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…