Annelerin Güncesi

Kızlar dün çocukların bebeklik fotoğraflarını paylasmissiniz ya yüzleri hiç değişmemiş aynilar benim kızım değişmiş mi kendimiz de anlayamıyorum değişip değişmediğini
bana çok değişmemiş geldi ama biz kızımın değiştiğini düşünüyoruz sanki artık daha çok bana benziyor

Ben giriyorum pazar günü canım.gireceğim okul evin arkasında sayılır çok yakın.şimdiden başarılar.bence kesinlikle evlilik yıldönümünüz için bi kaçamak yapmalısınız.bu arada 11 yıl önce bugün eşime kaçmıştım.ama düğünümüz 4aralık.biz bugünüde kutlarız düğün gününü de
belki haklıydı demişsin ve kendini buradan vurmuşsun.canım sen ve çalışan tüm annelere saygım sonsuz.inan önünüzde eğilirim.yahu düşünsene evin eşin çocuğun kocan belki patronun ya da iş yerindeki aksaklıklar hepsi seni ilgilendiriyo.çocuğuna güzel bir gelecek hazırlamak için evine daha iyileri almak için kocanın omuzlarındaki yükü hafifletmek için çalışmıyo musun.huzur evine gelince kp 9 kardeş hiç bi gelin hiç bi kız 90 yaşında ki annelerine bakmıyo.herkez bi çok sebep sunuyo.üstelik çoğu emekli ve ev hanımı vede rahatlar.ya bence kesinlikle vicdanı olmalı insanın..

İçinin rahat etmesi için bi doktora göster istersen canım.benim kızımda sarışındı 3 yaşından sonra koyulaştı teni.ve şuan esmer:))
Kızlar dün çocukların bebeklik fotoğraflarını paylasmissiniz ya yüzleri hiç değişmemiş aynilar benim kızım değişmiş mi kendimiz de anlayamıyorum değişip değişmediğini
canım senin kızında değişmemiş bence.sadece bebeklik yüzü çocukluğa dönmüş fıstığın.ben de paylaşıcaktım unuttum.Akif acaip değişti ama bebekliği esmer resmen

Eneee sen kacarak mi evlendin

Benziyo bence. Kemiklesti biraz yuzleri hepsinin. Cocuk oldular resmen

bana çok değişmemiş geldi ama biz kızımın değiştiğini düşünüyoruz sanki artık daha çok bana benziyor
Kesinlikle ayni sana benziyo gittikce. Kafasi yana egik nar cicegi elbiseli bi fotosu var ya bayilmistim. Gozler kaslar ozellikle ayni sen.

Kesinlikle ayni sana benziyo gittikce. Kafasi yana egik nar cicegi elbiseli bi fotosu var ya bayilmistim. Gozler kaslar ozellikle ayni sen.
ay teyit alınca daha bi mutlu oluyo insan ve o gün o fotodan sonra o kdr mesaj aldım ki bu nası sen olmuş böyle diye :) gözler kaşlar annemde bende kardeşimde ve artık kızımda aynı :)

veya kv bakmos olsaydi ben calismak istiyordum ama sartlar uymadi iste 15 saat ders alip gunde uc saat gidip gelirdim.aman neysr bizim nasibimizde buymus yapacak bisey yok.Son sekiz yilimin ozeti su oldu dort yil cocuk icin cabalamak dort yil da(gebelik dahil) cocugu buyutmek:))))
Ayy malesef ya öyle oldu.4 gün kaçaktık sonra piyasaya çıktık

Benziyo bence. Kemiklesti biraz yuzleri hepsinin. Cocuk oldular resmen

Sanki değişmemiş canım.
sagolun kızlar değişmemiş demekki ama bebeklikten çıktılar çocuk olmaya başladılar belki de o yuzden değişik geliyor bana ama git gide büyük abisine benziyor,dolayısıyla babaya benziyor büyük oğlum babasının kopyası çünkü sadece eşim esmer oğlum sarışın ama kızım esmer olacak gibi
@aysenazim teşekkür ederim sana başarılar sınav için inşallah ikimizinde iyi geçer
Evlilik yildonumunuz de kutlu olsun nice yıllara ben de dışarı çıkma işini düşünüyorum bakalim eşime söylemedim henüz 12 Aralık evlilik yildonumumuz yaklaşınca söylemeyi düşünüyorum

Kac yasindaydin kactiginda:))
18 i doldurup 19a girmiştim
ne guzel atraksiyonlu olmus cocuklar icin guzel ani olur ama
ailemi çok üzdüğüm için kötü bi anı kalacak malesef.ama kader böyleymiş.Ayşe soruyo arada pek detaylı anlatamıyorum düğün maceralarımı:))Dershaneye gidiyodum kaçtığım zaman.yarınki programımı hazırladım dershane çantamı ayarlayıp aldım çantamı eşimle buluşuyoduk falan derken...

Hadi kaç bana dedi.yok dedim.ozaman geliyorum kapıya dedi.bende gelemezsin sıkar dedim.kapıya geldi.dışarı çıkamazsın sıkar dedi.çıktım ve o çıkış kaçış oldu.yani plansız bi kaçış oldu.ailem yıkıldı.düğünün sonuna geldiler.aile büyükleri zorla getirdi.neyse yaaa.Akifle oturuyoz uyutayım bari

Ders çalıştığım için bugün eşim yemek yapma akşam kokoreç yemeye gidelim dedi neyse gittik yedik,annemlerin evi de yolumuz üstündeydi eşime annemlere kahve içmeye ugrayalimmi dedim tamam dedi. Kardeşimi aradım abimler var oturuyoruz dedi iyi geliyoruz bizde dedim,gittik cay iciyorlardi, mutfağa bir girdim annem börek yapmış, bizim yöresel bir böreğimiz,satın alıp yeme şansım yok.
Anneme dedim ki börek yaptın ha afiyet olsun, nasıl boğazından geçti peki diye sordum, sen ders calisiyorsun diye cagirmadim dedi bende beni arardin damadın aksam uğrar alırdı dedim yarin gelirken getirecektim dedi tabi sıcak sıcak tazeyken yemek varken ertesi gün yiyelim biz dedim kirildim açıkcasi,bir tek ben fazla gelmişim demekki annem bunu hep yapıyor,eşime karşı o kadar mahcup oluyorum ki
Bir de çok saftirik kalbim var sanırım,hep gizli yapılan şeylerin üstüne gidiyorum

Canim ya. Bende istedi esin vermediler vs diye dusunmustum. Biraz desmis gibi oldum kusuruma bakma nolur.
19 yas ne ki o zamanlar evlilik evcilik gibi geliyo insana. Olmasaymis iyiymis tabi ama olmus bi kere affetmisler sanirm onlarda. Hayirlisi buymus demekki.

Pisman olmadiysan, gerisi su an cok da onemli degil canim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…