Annelerin Güncesi

Gunaydınnnn,

Arda ile bugüne kadar dışarı çıktığımızda bir masada hiç 3 kişi oturamazdık hep biri peşinden koşturur diğeri masada tek otururdu. Yürümeden öncede oturmayı sevmezdi yine durmazdı. Bugun kahvaltıya geldik ilk defa başından sonuna kadar sofrada bizimle oturdu. Musmutlu oldum büyüyorlar.

E Esin10 canım çocukları uyar tanımadığı kimse ile konuşmasınlar. Bana garip geldi okulda sadece sizin aramanız. Ve oğlanı iyi tanıyor olmaları. Kii arıyanlar okuldan değiller. Belkide okuldan birileri ama niyet farklı. Ne bilim dikkatli olsun çocuklar. Ve okul yönetimine bilgi verin diğer velilerı uyarsinlar. Ve sizi arıyan numarayı emniyete bildirin.

E Esin10 canım çocukları uyar tanımadığı kimse ile konuşmasınlar. Bana garip geldi okulda sadece sizin aramanız. Ve oğlanı iyi tanıyor olmaları. Kii arıyanlar okuldan değiller. Belkide okuldan birileri ama niyet farklı. Ne bilim dikkatli olsun çocuklar. Ve okul yönetimine bilgi verin diğer velilerı uyarsinlar. Ve sizi arıyan numarayı emniyete bildirin.
E Esinn10 canim cidden bende ayni fikirdeyim telaslandirmak istemem ama cocuklarin okullarini falanda biliyolar. Ne bileyim insanin aklina kotu seyler geliyoo_O
En azindan kim oldugunu ogrenirdiniz

Ates ten dun doktra gtmistik bogazi icn antibiyotik verdi. İlk defa balgam var hirada. Oksuruyo arada ve oksururken iki kere kustu azonce balgam sokturuyo galiba antibiyotik
Buda midesni bulandiriyo. Esimi aradim kusuyo cabuk gel diye. Cokmu abartiyorm acaba ya kusmasi normalmi kizlar bi akil verin bana panik oldum ilk defa kustu smdiye kdar. Kuzenimle konstk azonce salgina yakalanmis dedi onun ogluda bogaz ates arkasindan kusma ishal olmus. Bzde ishal yok.

Ates ten dun doktra gtmistik bogazi icn antibiyotik verdi. İlk defa balgam var hirada. Oksuruyo arada ve oksururken iki kere kustu azonce balgam sokturuyo galiba antibiyotik
Buda midesni bulandiriyo. Esimi aradim kusuyo cabuk gel diye. Cokmu abartiyorm acaba ya kusmasi normalmi kizlar bi akil verin bana panik oldum ilk defa kustu smdiye kdar. Kuzenimle konstk azonce salgina yakalanmis dedi onun ogluda bogaz ates arkasindan kusma ishal olmus. Bzde ishal yok.
Kusmasi iyi canim. Balgami da atmis olur bu sekilde.
Birde gokce gecen hastalandiginda onda da cok balgam vardi. Ihlamur kaynatip onumuze koyup uzerimize battaniye ortup onu soluttum. Cigerlerinde ki balgami yumusatiyomus. Birde sirtina pit pit vurun yaziyodu yavasca ben faydasini gordum baya gokcede tavsiye ederim sanada. Cok gecmis olsun

Kusmasi iyi canim. Balgami da atmis olur bu sekilde.
Birde gokce gecen hastalandiginda onda da cok balgam vardi. Ihlamur kaynatip onumuze koyup uzerimize battaniye ortup onu soluttum. Cigerlerinde ki balgami yumusatiyomus. Birde sirtina pit pit vurun yaziyodu yavasca ben faydasini gordum baya gokcede tavsiye ederim sanada. Cok gecmis olsun
Sagol cnm ihlamuru deniyim bnde. Hcbisey yemiyo icmiyo cok uzuluyorum sut burgere bile hayir dedi:KK43: dunden beri ac resmen su cikariyo zaten

E Esinn10 canim cidden bende ayni fikirdeyim telaslandirmak istemem ama cocuklarin okullarini falanda biliyolar. Ne bileyim insanin aklina kotu seyler geliyoo_O
En azindan kim oldugunu ogrenirdiniz

Dün yazacaktım misafir vardı yazamadım. Ne kadar aklıma taktıysam gece rüyama girdi
kızlar valla kardeş gibisiniz bana beni düşünüyorsunuz derdime ortak oluyorsunuz hatta ruyaniza girecek kadar düşünüyorsunuz seviyorum sizleri
Esimde keşke biraz panik yapsa ben tedirgin oluyorum sadece dün watsaap grubunda velilere yazdığımda bir veli telefon numaralarimiz ortalıkta dolaşıyor ne olacak yazmış sanırım grubunu kuran bayani kastetti,bugün anneme gitcem kizkardesimle konuscam eşim kardeşimi bayağı dikkate alıyor,kizkardesim adliye de çalıştığı için yol gösteriyor bazı konularda eşime bu durumun normal olmadığını soylesin en azından nasıl davranacagimiz konusunda karar veririz ayrıca dun okulda kermes vardı eşim ogluma 10 lira verdi sınıf annesine vermesi için sınıf annesi sınıfa gelmemiş hatta kermese de geç gelmiş oglumda parayı sınıf başkanınin yardımcısına vermiş,sınıf annesini aradım parayi aldinizmi diye haberi bile yok başka çocuklarda vermiş o çocuğa oğlum söyledi ve sinirlendim bu ne ya ben daha önce boyle şeyler görmedim sınıf annelerimiz çok iyiydi eşime okulu değiştirelim dedim
Eşimin tanıdığı var eski milli eğitim müdürü esi de oğlumun eski öğretmeni esim is icin onlarin evine gitmis bugun çocukları sormuşlar esimde anlatmış bu okulu söylemiş o okul henüz oturmamış bir okul daha iyi bir okula gönderebilirsiniz demişler bu dönem bitsin iki okul var yardımcı olurum ben ikisinden birine nakil yaptirirz demiş belki daha güvenli olur

Gunaydınnnn,

Arda ile bugüne kadar dışarı çıktığımızda bir masada hiç 3 kişi oturamazdık hep biri peşinden koşturur diğeri masada tek otururdu. Yürümeden öncede oturmayı sevmezdi yine durmazdı. Bugun kahvaltıya geldik ilk defa başından sonuna kadar sofrada bizimle oturdu. Musmutlu oldum büyüyorlar.
Ayni şeyi aksam eşime söyledim akşamları rahat cay icemezdik oturamazdik,oturuyor oyuncaklariyla oynuyor kendi kendine konusuyor birşeyler yapıyor sanki büyüdü artık dedim:)

180 in üstüne çıkarma 150 nin altına düşürme canım ben çok kek yaka yaka içini hamur biraka biraka sonunda püf noktasını buldum önceden isitmadan ısıyı çok yükseltmeden yavaş yavaş kabarak pişiyor çok güzel oluyor hatta görenler nasıl boyle kabariyor kabartma tozunu iki tanemi koyuyorsun diye soruyorlar:))
Ben hep fırını ısıtmadan 170 derecede pişiririm ve keklerim çok güzel kabarıyor herkes beğenir.

Sagol cnm ihlamuru deniyim bnde. Hcbisey yemiyo icmiyo cok uzuluyorum sut burgere bile hayir dedi:KK43: dunden beri ac resmen su cikariyo zaten
simdi baktimda cigerlere hafifce vurunca balgamlar sokuluyomus hizlaniyomus cikisi. Cabuk atlatir insallah canim.
Selamlar
Kizim uyumadi ,evi silip supuremedim tam
ne kadan siradan bir gun desenize:KK53:

X