Annelerin Güncesi

İcinde kiyma oldugu icin manti yiyemiyorum hamilelikte et ve et urunleri yiyemiyorum. Kurbandan kalan etler ben dogum yapana kadar durur buzlukta Arda da oyle olmustu.

Kizlar hani bir arkadas vardi, emrenin annesi 2. Ye hamileydi haber alan var mi dogumuna az kaldi galiba.

Kizlar hani bir arkadas vardi, emrenin annesi 2. Ye hamileydi haber alan var mi dogumuna az kaldi galiba.
Canim babasi cumartesi gunu beyin kanamasi gecirmis dua istemisti whatsaptan.sizinde haberiniz olsun..
Doguma 2 ay falan vardir heralde daha

Canim babasi cumartesi gunu beyin kanamasi gecirmis dua istemisti whatsaptan.sizinde haberiniz olsun..
Doguma 2 ay falan vardir heralde daha
Oylemi Allah şifa versin benimde aklıma geliyor bazen hatta dün stanki erkek deyince düşündüm bir arkadas daha ikinciyi erkek bekliyordu diye sonra aklıma geldi nickini unuttum eski nickini hatırlıyorum yeniyi hatırlayamadım

D deterjan senin bahsettigin bi oyuncak vardi ya hani. Cift tarafli tahta miknatisli vs.
Gecen gun esimin kartinda ki puanin son gunuymus. Bizde cok gec farkettik dedim bosa gitmesin onu alayim baska bisey dusunmeyede vakit yok.
Bu gun geldi ama apayri bisey gondermisler :)
Gokcenin oynamasi icin 4 islem yapabilmesi lazim. 4 islem tahtasi gondermisler cocuga:KK70: o kadar da heveslendirmis anlatmistim. Sayilari buzdolabina bastiriyo yapismiyo diye agliyo cocuk resmen :KK70:
Hadi ya tüh kötü olmuş üzüldüm. Şans işte bazen oluyor böyle şeyler. Bende geçen gün muffin kalıbı siparişi verdim internetten başka bir model geldi ben 24 lü istemiştim gelen 12 li.

Oylemi Allah şifa versin benimde aklıma geliyor bazen hatta dün stanki erkek deyince düşündüm bir arkadas daha ikinciyi erkek bekliyordu diye sonra aklıma geldi nickini unuttum eski nickini hatırlıyorum yeniyi hatırlayamadım
aaa onun ikinci kız değil miydi

Selam kızlar..
Bizde sonunda kendimize ait bir ev alabildik ve 1 ay önce taşındık.. Artık hem kendi evimizdeyiz hem de istediğim,alıştığım,sevdiğim muhitte.. Çok şükür, bu bambaşka bir duyguymuş.. İstediğin gibi döşe,istediğini yap.. Allah isteyen herkese kolaylıkla ev sahibi olmayı nasip etsin inşallah..

Selam kızlar..
Bizde sonunda kendimize ait bir ev alabildik ve 1 ay önce taşındık.. Artık hem kendi evimizdeyiz hem de istediğim,alıştığım,sevdiğim muhitte.. Çok şükür, bu bambaşka bir duyguymuş.. İstediğin gibi döşe,istediğini yap.. Allah isteyen herkese kolaylıkla ev sahibi olmayı nasip etsin inşallah..
hayırlı olsun canım rabbim sağlıkla huzurla mutluluka oturmayı nasip etsin :dua:

Diyette olanları unutmuşsunuz maşallah
ben diyette değilsem kimse olmasın :KK61:

Selam kızlar..
Hayırlı olsun canım ağız tadıyla oturmak nasip etsin Allah
Ben diyetteyim cicim ve bayası küçüldüm :KK66:
44 giyerken 40 beden alışveriş yaptım ve küçülmeye devam
Ooooo tebrikler :KK9:

aaa onun ikinci kız değil miydi
Burada erkek demişti sanki canım öyle hatırlıyorum sonradan kız mi dedi acaba Dr
Selam kızlar..
Ne guzel Güle güle otur canım
Diyette olanları unutmuşsunuz maşallah[/seni tebrik ederim canım ne güzel

Selam kızlar..
ne kadar guzel. Cok sevindim sizin icin. Allah agiz tadiyla oturmayi nasip etsin insallah. Darisi da bizim basimiza :)

X