Annelerin Güncesi

Nedense içime minnak doğuyo ama du bakalım. Bi de burda olmayanlar var. Ay kapağım burdaysan bi sinyal ver barii

yapmaz yapmaz uyur belki daha var
Bende yanıma alcan yemeği en olmadı 13.15te çıkmış olmam lazım metroda yediririm :)
Yedirirsin canım orada da yedirirsin fark etmez keşke uyusa geçen gün kardeşimle avm ye gittik kardeşim abla oynasınlar top havuzunda yorulurlar bebek arabasında uyurlar bizde gezeriz dedi attık havuza oynadılar yiğenim arabada hemen sızdı benim cadı da bagırdı durdu :KK70:

Maalesef canım uzagız ama o tarafa gelirsem haber veririm bir kez gittim optimuma bakarsın bulışuruz yine bizim cadıları tanıştırırız

bende işyerinde öyleyim ayaklarımı uzatıp dinlenmek istiyorummm..:işsiz:

Aynen canım akşamları kötü oluyorum bir yorgunluk burnum tıkanık ve baş agrısı yapıyor sanırım alerji var bende de nefes alamıyorum

Geldim geldim kesin sana cikmisimdir ben:rapci:y

Esmanur18 Esmanur18 bunu okuyunca aklıma sen geldin.. gündüz karanlıkta uyutmayı denedin mi bi de bunu merak ettim..:işsiz:

Kimin ne diyebileceğini,
kimin ne yapabileceğini biliyorsan
acıyan yanın teneke çalsın...
Millet varsın
bildiği gibi tıngırdasın...
Kimin gamı kimi adam etmiş, ondurmuş...
Kimin namı, kimi susturmuş, pusturmuş...
Neden üzersin tatlı canını...
Davul çalanın davulu
sağır eder mi kendi çalanını?
Gül, geç...
Bırak onlar senin gülüşüne katlansın..

Ay geldim geldim kim tencere kim kapak kim kimin nesi karıştı durdu :sopa:
Benim tencere buralarda yok yine arada bi uğrayıp kaçıyo kapağımsa maşallah hep burda di mi sağ gösterip sol vurmayın bak:sinirli:

Bu arada sonunda yirmilik dişi çektirdim şimdilik ağrımıyo gibi ama akşama allah kerim
Diğer ameliyatlarıda düş eti olan bayramdan sonra başlıcam 2500 tl dediler kapağıma duyurulur tencereye 2500 tl koy yolla :süslü::cool:

X