Annelerin Güncesi

Kizlar bunu facebook gruplarinda buldum, biz eglendik size de atayim.

Kelimeleri yazip karsilarina cocuklarinin ne yanit verdiklerini yazmislar.

Eklentiler

• FB_IMG_1478178792193.jpg
    FB_IMG_1478178792193.jpg
    75,5 KB · Görüntüleme: 52
Canim ben velilerin gonullu olarak bu tur seyler yaptigini duydum ama kimsenin zorlanarak temizlik yaptirilmaya calisildigini duymadim.
Gönüllü olabilir ama bencede zorla olmaz dün başka veliler de yazdı onlarda velilerin okul temizleme devri kalmadı artik aidat verelim bir hizmetli daha tutulsun dediler okulun temizlik düzeni oturmamış bir hizmetli varmış yetmiyormuş herkes para toplanması taraftarı öyle olacak sanırım
Ne yapmaya karar verdin canim?
Canim börek ya da poğaça türü düşünüyorum aksamdan pisiririm rahat olur sabahta götürür oğlum
Kizlar bunu facebook gruplarinda buldum, biz eglendik size de atayim.

Kelimeleri yazip karsilarina cocuklarinin ne yanit verdiklerini yazmislar.
çok güzelmiş götür görmez kizima sordum en komik cevabi ise masa oldu benim kızım hep çıkıp masaya oturur masayı ne yaparız diye sordum masaya cikariz dedi :KK70:

Bisiklet- surunur
Kasik -yenilir
Araba- gidinir
Makas -kesinir
Bicak -kesinir
Sandalye- oturunur
Masa- cikinir
Kalem -yazinir
Kitap -okunur
Televizyon- bakinir
Ayak- basinir
Top -oynanir
Semsiye -tutunur
Burun -sıkılır
Ip -baglanir
Cetvel - bu ne ya diye cevap verdi buna :KK70:
Tencere-karistirilir
Yastik -yatinir
Tornavida - cocuklara olmazzz dedi :KK70:

Yaptim hemen stanki stanki cidden cok komikti baya guldum. Babasiyla birbirlerinin burunlarini sikarlar hep. Sikilir dedi ona ya :KK70:. Sagol paylastigin icin. Arada kendim boyle sorucam mutlaka kafama esen her seyi

Oyuncu annenin boşanmasını bende dün gördüm çook şaşırdım.. kocasının açıklamasına daha da şaşırdım resmen eşini suçlar bi açıklama yapmış.. ikisinin de hakkında hayırlısı olsun..
E Esinn10 bende hiç velilerin temizlik yaptığını duymadım. Aidat vermiyormusunuz peki ?

Aa onu goremedim beb nereye yazmis ki. Aslinda adamda bir ton fotograf paylasiyofu artik. Tatilden falan tonla fotolari var
Kendi face sayfasından yapmış
Mutlu pazarlar

30. Ayda asi varmiydi kizlar? İnternette asagidaki gibi bir bilgi var.

24. ayda Hepatit A aşısı 1. dozu yapılmışsa, 30. ayda 2. dozun yapılması gerekir. Bu aşının 2 dozu arasında minimum 6 ay, maksimum 12-18 ay olabilir.
aşı kartında gözüküyodu ama değiştiyse dediğiniz gibi bende bi hemşireye sorayım zaten varsa aşı arar o hiç sektirmez :KK70:

Oyuncu annenin boşanmasını bende dün gördüm çook şaşırdım.. kocasının açıklamasına daha da şaşırdım resmen eşini suçlar bi açıklama yapmış.. ikisinin de hakkında hayırlısı olsun..
E Esinn10 bende hiç velilerin temizlik yaptığını duymadım. Aidat vermiyormusunuz peki ?
Canim bu okula yeni basladik o yüzden şimdiye kadar aidat istenmedi ama eski okulumuzda veriyorduk boyle temizlik falan sorun olmuyordu aidat toplanması lazim okullarda bence temizlik çok önemli yüzlerce çocuk var düzenli olarak temizlenmesi gerek velilerle olacak iş değil okulların bütçesi de kısıtlı oluyor sonuçta ama dun 10 ar lira toplayalim dendi bir veli sorun haline getirdi yok kaç defa temizlik olacakmış bir ayda çokmuş vs 10 lira nedir ki çocuklarımız saatlerce oradalar bir mikrop kapsalar 10 lira çözer mi herşeyi insanlar da tuhaf yani toplantı yapacaklar itiraz edilirse orada da söyleyeceğim bunları

Eşim polis memuru.
Daha doğrusu ben evlenirken degildi özelde öğretmenlik yapıyordu. Atanamadi. Evlendikten 3 yıl sonra benim karşı çıkmama rağmen polis oldu. Şimdi mardin nusaybine gonderiyorlar 1 aylığına. Bu gece uçakla gidecek terör bölgesine.
Moralim bozuk kaderde ne varsa görülür ama hem kızgınim hem kırgın.
Ben çalışıyorum eşim gece çalışıp gündüz kızıma bakıyordu. Şimdi 1 aylığına bakıcı gelecek kafamda deli sorular????
Hakkımızda hayirlisi olsun

Eşim polis memuru.
Daha doğrusu ben evlenirken degildi özelde öğretmenlik yapıyordu. Atanamadi. Evlendikten 3 yıl sonra benim karşı çıkmama rağmen polis oldu. Şimdi mardin nusaybine gonderiyorlar 1 aylığına. Bu gece uçakla gidecek terör bölgesine.
Ben çalışıyorum eşim gece çalışıp gündüz kızıma bakıyordu. Şimdi 1 aylığına bakıcı gelecek kafamda deli sorular????
Canim hakkinizda hayırlısı olsun bakıcı buldun mu inşallah iyi biri olur gözün arkada kalmaz
E Esinn10 bende hiç duymadım velilerin temizlik yaptığını. 10 liradan kaçan gelsin gorevlilere temizliğe yardim etsin o zaman.
aynen canım ya 10 lira nedir ki biz eski okulda bir dönem için 50 lira veriyorduk helal olsun çocuklarımız söz konusu hiç çok diye düşünmedim

Canim hakkinizda hayırlısı olsun bakıcı buldun mu inşallah iyi biri olur gözün arkada kalmaz
aynen canım ya 10 lira nedir ki biz eski okulda bir dönem için 50 lira veriyorduk helal olsun çocuklarımız söz konusu hiç çok diye düşünmedim
Evet canim buldum akrabamiz guvenilir biri. Kızım alisacak mi acaba?

Eşim polis memuru.
Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah bi ay göz açıp kapatma geçer

Bisiklet- surunur
Kasik -yenilir
Araba- gidinir
Makas -kesinir
Bicak -kesinir
Sandalye- oturunur
Masa- cikinir
Kalem -yazinir
Kitap -okunur
Televizyon- bakinir
Ayak- basinir
Top -oynanir
Semsiye -tutunur
Burun -sıkılır
Ip -baglanir
Cetvel - bu ne ya diye cevap verdi buna :KK70:
Tencere-karistirilir
Yastik -yatinir
Tornavida - cocuklara olmazzz dedi :KK70:

Yaptim hemen stanki stanki cidden cok komikti baya guldum. Babasiyla birbirlerinin burunlarini sikarlar hep. Sikilir dedi ona ya :KK70:. Sagol paylastigin icin. Arada kendim boyle sorucam mutlaka kafama esen her seyi
Fatih de bu cevapları verdi:
Makas- kesicez
Bıçak- bıçakla da kesicez
Sandalye- oturucaz
Araba- gezicez
Bisiklet- sürücez
Masa- oturcaz
Kalem- yazıcaz
Kitap- oynicaz
Televizyon- izlicez
Ayak- gezicez
Top- oynicaz
Göz- kapatcaz
Ağız- konuşcaz
Burun- koklicaz
Kulak- tutcaz
Tornavida- çevircez
Yastık- uyicaz
Çorap- giycez

Yalnız bütün z'ler peltek:KK48::KK70:

Evet canim buldum akrabamiz guvenilir biri. Kızım alisacak mi acaba?
İnşallah alışır canım yavaş yavaş bakicisiyla vakit geçirirseniz zorlanmazsiniz insllah
Fatih de bu cevapları verdi:
Makas- kesicez
Bıçak- bıçakla da kesicez
Sandalye- oturucaz
Araba- gezicez
Bisiklet- sürücez
Masa- oturcaz
Kalem- yazıcaz
Kitap- oynicaz
Televizyon- izlicez
Ayak- gezicez
Top- oynicaz