Annelerin Güncesi

Gokce 11 gibi uyuyo aksam. Sabah hic calismama izin vermedigi icin o uyuyunca 2 ye 3 e kadar oturup ders calisiyorum.
4 senedir ders kitabi yuzu gormemistim. Bu kadar mi zor gelir calismak. Hepsi de sozel can cekisiyorum resmen.

Gokce 11 gibi uyuyo aksam. Sabah hic calismama izin vermedigi icin o uyuyunca 2 ye 3 e kadar oturup ders calisiyorum.
4 senedir ders kitabi yuzu gormemistim. Bu kadar mi zor gelir calismak. Hepsi de sozel can cekisiyorum resmen.
bende bu dönem bi hayli zorlanıyorum ya o kdr çok ödevim oluyo ki kızla da çok yoruluyorum yarım yamalak herşey şu dönemi firesiz bitirsem sonra sadece tek ders ve projem kalcak

kucuk sehirde yasamanin sansli taraflari iste :)
Burda da bazi semtler yine 1000 lira civari. bi iki tane de montessoriye gore duzenlenmis ona gore egitim verenler var ozellikle onlar da pahalidir muhtemelen
Benim konyaya gelin giden bir arkadasim var Ardadan 1 hafta buyuk kizi var. Cok iyi biridir. Kiziyla cok guzel etkinlikler yapiyor instagramdan eklessenize belki arkadas olursunuz.

bende bu dönem bi hayli zorlanıyorum ya o kdr çok ödevim oluyo ki kızla da çok yoruluyorum yarım yamalak herşey şu dönemi firesiz bitirsem sonra sadece tek ders ve projem kalcak

oy oy ben de çalışmaya başlamam lazım ama bir türlü o enerjiyi görmüyorum kendim de

kızlar bi sorum olacak sezaryen sonrası ameliyat izi için kullandığınız ve harika bayıldım süper yahu dediğiniz bir krem var mı

allahtaan bende odev diye bisey yok. Insallah firesiz gecerde rahatlarsin. 26 sinda sinavlar 7 ders var. Umarim yetistiririm. Gokce erken uyusa daha kolay olacakti isim.

Benim konyaya gelin giden bir arkadasim var Ardadan 1 hafta buyuk kizi var. Cok iyi biridir. Kiziyla cok guzel etkinlikler yapiyor instagramdan eklessenize belki arkadas olursunuz.
aa sahi mi. Belki gorustururuz cocuklari iyi olur :)

oy oy ben de çalışmaya başlamam lazım ama bir türlü o enerjiyi görmüyorum kendim de
enerjiyi beklersen daha cok beklersin sanki :))

Kızlar anne dizisini izlediniz mi ?
ilk bolumu yarim yamalak izledim ama boyle trajedilere daha fazla maruz kalmasam iyi olur diye dusunup izlememe karari aldim

X