Annelerin Güncesi

S Sunset5 ablam gidiyo komple çol memnun kaldı bende sordum yılbaşından sonra gidicem
Ne kadara gidiyosunuz kızlar

Ben gittim de 7 seans kadar hiç bi değişiklik yok gibi. Bide giderken buz kalıpları varya onu epilasyon yapacağın bölgeye koy bi iki dak. beklet öyle öyle yaptır inan hiçbişey hissetmiyorsun.
cok utaniyorm ben ya aciya katlanirim zaten agda yapiyorm ben komple kendime ama tamamen kurtulmak istiyorm

S Sunset5 ablam gidiyo komple çol memnun kaldı bende sordum yılbaşından sonra gidicem
Ben doğumdan önce bacak ve koltuk altıma gittim polikinlikti 10 seansda bitirdiler. Şimdi 3 ayda bi evdeki philips lumea ile yapıyorum. Arkadaşım kuaför ısrar etti bikini bölgesine ben yapayım diye ama işte 7 seans oldu nerdeyse hala aynı. Makinadan ve uzman kişiler farkı var sanırım. 10 seans 500 nakit verdim. Polikinlikte de seans olarak veriyordum çok hatırlamıyorum ama orası pahalıydı seans başı 300 falandı.

Evdekilerle olmuyo ya bana da 8 seans 650 dediler
Ama bi daha konuşucam koltukaltı da istiyorum ama 1-2 seansta biter o heralde çok yok 8 çok gibi valla büyük rahatlık bıktım ağdayla uğraşmaktan

Bende bi yerle görüştüm koltuk altı bacak ve özel bölge 3 seans 3 kontrol 600 tl. Haftaiçi bir yerle daha görüşeceğim ve artık başlamak istiyorum. Bir senedir ha bugün ha yarın diye diye erteliyorum

Ben doğumdan önce bacak ve koltuk altıma gittim polikinlikti 10 seansda bitirdiler. Şimdi 3 ayda bi evdeki philips lumea ile yapıyorum. Arkadaşım kuaför ısrar etti bikini bölgesine ben yapayım diye ama işte 7 seans oldu nerdeyse hala aynı. Makinadan ve uzman kişiler farkı var sanırım. 10 seans 500 nakit verdim. Polikinlikte de seans olarak veriyordum çok hatırlamıyorum ama orası pahalıydı seans başı 300 falandı.
Canım bende süngerlerimi yıkattım on günde zor kurudu ve ıslak olmamalarına rağmen ağırlaştılar niye anlamadım :KK64:

Canım bende süngerlerimi yıkattım on günde zor kurudu ve ıslak olmamalarına rağmen ağırlaştılar niye anlamadım :KK64:
Benimki kurumadı cnm ya eşim dün aynısından yaptırıp getirmiş. Süngerci kurumaz içinde su mutlaka kalır demiş. Benimkide öyleydi içinde su olduğu için çok ağırlaştı.

Bu gun esim abuk subuk bisey icin acaip kirdi kalbimi. Hic bisey demedim. Allah biliyo niyetimi dedim sustum. Ama acaip zoruma gitti.Neredeyse bir bucuk aydir ilk kez bi pazar gunu calismiyo onu da mahfetti sagolsun.

Eve donerken arabayi oyle bir yere surttu ki. Bilerek isteyerek yapsa yapamaz heralde. Sol taraf boydan boya cizildi. Arabasi da pek kiymetlidir. Allahim bi mutlu oldum icimin yaglari eridi sinirim gecti resmen :KK70:aglamakli dolaniyodum ortalikta suan utanmasam sarki soylicem :KK70:

İlk gittigimde bende senin gibiydim sürekli elimle kapatıyordum ama inan sonrasında alışıyorsun :)
dogumda bile bacaklarmi kapatmaya calsiyodm ben :KK70: gidicem ama kesin kararliym bktm agdadan . bide yazin hergn temiz olmak gerekiyo kisack bile olsa olmuyo oda agdayla alinmiyo jilette cogaltiyo. En iyisi komple kurtulmak

Bu gun esim abuk subuk bisey icin acaip kirdi kalbimi. Hic bisey demedim. Allah biliyo niyetimi dedim sustum. Ama acaip zoruma gitti.Neredeyse bir bucuk aydir ilk kez bi pazar gunu calismiyo onu da mahfetti sagolsun.

Eve donerken arabayi oyle bir yere surttu ki. Bilerek isteyerek yapsa yapamaz heralde. Sol taraf boydan boya cizildi. Arabasi da pek kiymetlidir. Allahim bi mutlu oldum icimin yaglari eridi sinirim gecti resmen :KK70:aglamakli dolaniyodum ortalikta suan utanmasam sarki soylicem :KK70:
İyi olmuş mu desem ne desem bilemedim çıkmış arabasından anlamıştır inş

Kızlar bizim burada sosyete pazari var oraya gittim bugün çocuklara eşofman çorap falan alayım diye o kadar ucuz ki bir sürü şey aldim kendime ev ayakkabısı bile aldım eşim hadi çıkalım yeterr isyan etti artık :KK70:

İyi olmuş mu desem ne desem bilemedim çıkmış arabasından anlamıştır inş
iyi olmus tabi. Boyasiz kazasiz cilasiz diye ovunup duruyodu arabayla bi de :KK70: normalde direk sirnasir hic bisey olmamis gibi davranir. bu sefer hic yanasmadi. Sonra geldi ozur diledi sinirim gectigi icin affettim :KK70:

Kızlar bizim burada sosyete pazari var oraya gittim bugün çocuklara eşofman çorap falan alayım diye o kadar ucuz ki bir sürü şey aldim kendime ev ayakkabısı bile aldım eşim hadi çıkalım yeterr isyan etti artık :KK70:
ogrenciyken cok giderdik bizde. Bende hic sevmem kalabalik ortamlari tiklim tiklim olurdu. Arkadaslari cekistirip dururdum hadi gidelim diye. Ne gicikmisim :KK70:

iyi olmus tabi. Boyasiz kazasiz cilasiz diye ovunup duruyodu arabayla bi de :KK70: normalde direk sirnasir hic bisey olmamis gibi davranir. bu sefer hic yanasmadi. Sonra geldi ozur diledi sinirim gectigi icin affettim :KK70:

ogrenciyken cok giderdik bizde. Bende hic sevmem kalabalik ortamlari tiklim tiklim olurdu. Arkadaslari cekistirip dururdum hadi gidelim diye. Ne gicikmisim :KK70:
Bende senede iki kez gidiyorum 3 çocuk olunca eksik bitmiyor günlük kıyafetleri pazardan alıyorum:))iyi oluyor aksam üstü gittim çok kalabalık değildi başka günlerde kurulan pazarlar var oralara bende gitmiyorum birşey bakamiyorum kalabalıktan

Hepinize tek tek teşekkür ediyorum.
E Esinn10 canım tuzlu su ne için? Öyle bişeyden bahsetmedi burun spreyi ve alerji ilaçları verdi 1 ay kullanacağız sonra kontrol. Burnu tıkalı geceleri horluyor malesef :KK43: inşallah hastalığa bağlı büyümüştür de geri küçülür.
Bu arada oğlunun doğum günü kutlu olsun canım sağlıklı huzurlu ömrü olsun
@Leydiminik gözünüz aydın canım
canım tesekkur ederim kusura bakma tesadüfen geçmişe baktım öyle gördüm yazdığını görmemiştim daha önce bazen bildirim gelmiyor bana
Tuzlu su burunu açmak için burun yıkama diyordu Dr günde 4-5 kez enjektorle burnuna sıkıyorduk burnu bosaliyordu burnunun açık olması lazim demişti bize tuzlu suyun yaninda alerji ilaçları vermişti 3 ay tedavi vermisti ama biz ameliyattan kurtulamamistik inşallah sizin gerek kalmaz canım

dogumda bile bacaklarmi kapatmaya calsiyodm ben :KK70: gidicem ama kesin kararliym bktm agdadan . bide yazin hergn temiz olmak gerekiyo kisack bile olsa olmuyo oda agdayla alinmiyo jilette cogaltiyo. En iyisi komple kurtulmak
Canım bende gitmek istiyorum fakat kafamda şu soru var seans aralarında çıkan tüyler noluyor? Kendimizmi alıyoruz yoksa öyle tüylü tüylü geziyormuyuz onu merak ediyorum eğer öyleyse hiç işime gelmez çünkü en azından şimdi acil biyere gidilecek olsa tüyler ufakta olsa alıyorum.

Canım bende gitmek istiyorum fakat kafamda şu soru var seans aralarında çıkan tüyler noluyor? Kendimizmi alıyoruz yoksa öyle tüylü tüylü geziyormuyuz onu merak ediyorum eğer öyleyse hiç işime gelmez çünkü en azından şimdi acil biyere gidilecek olsa tüyler ufakta olsa alıyorum.
İste bende buyzden tereddutteyim. Almiyosun bidahaki seansa kadar diye biliyorm
Yaptirmak icn en iyisi kis mevsimi sanirm yazin mumkun degil oyle durmak

X