Annelerin Güncesi

MIhtar MIhtar mesajlarını okuyunca aklıma geldi senin kocişin tavrı değişti mi çocuğa karşı son durumlar nasıl yazdıysan da görmediysem kusura bakma atlıyorum bazen sayfaları kayınpederinle falan görüşcektin noldu

MIhtar MIhtar mesajlarını okuyunca aklıma geldi senin kocişin tavrı değişti mi çocuğa karşı son durumlar nasıl yazdıysan da görmediysem kusura bakma atlıyorum bazen sayfaları kayınpederinle falan görüşcektin noldu
Konuşmadım o akşam geldi konuştuk falan daha kontrollu davranıyor artık bakalım inş devamı gelir

Annemde ablamda attılar öyle halı. Yağ değilde su çıkıyor içinden yani üzerine bastığımda alttan su çıkıyo. Ay belki de yağdır dedigin gibi.

Benn diyorumm kız diyeee :) ah keşke deterjan dökseymiş yağ berbat bişeymiş.
deterjanida benmki doktu:) bir sise bulasik deterjanini bosaltmisti koridordaki halilara mutfak halisina ve oturma odasindaki haliya + perdeyede
Gordugumde sok olmustm naptn dedigmdede temizlik cevabini almistm. Zor arindi ev deterjandan :)

Hamile halinle hic bulasma derim. Birazini izledim. Ordaki cocuga nasil oynatiyolar bunlari hayret icindeyim
Diziye dayanamiyoruz, ne yazikki bunlari yasayanlar var. Allahim darda olan herkese yardim etsin.

Gecen gun haberlerde anne bebegini dogurmus hastaneden cikmis gitmis birakmis bebegi o kadar guzel bir bebektiki bana verseler dedim ona da bakar buyuturuz ama ne yazikki bu bebeklerden bir suru var.

Halimize binlerce sukurler olsun.

Diziye dayanamiyoruz, ne yazikki bunlari yasayanlar var. Allahim darda olan herkese yardim etsin.

Gecen gun haberlerde anne bebegini dogurmus hastaneden cikmis gitmis birakmis bebegi o kadar guzel bir bebektiki bana verseler dedim ona da bakar buyuturuz ama ne yazikki bu bebeklerden bir suru var.

Halimize binlerce sukurler olsun.
Malesef. Allahima sukurler olsun gormedim yasamadim. Coguma da yasatmasin.
O kadar cok haber var ki. Insan neye yanacagini sasiriyo. Birini unutmadan digeri geliyo.

Allahim korusun cocuklarmizi

deterjanida benmki doktu:) bir sise bulasik deterjanini bosaltmisti koridordaki halilara mutfak halisina ve oturma odasindaki haliya + perdeyede
Gordugumde sok olmustm naptn dedigmdede temizlik cevabini almistm. Zor arindi ev deterjandan :)
Kökten temizlemiş evi desene :) yağ berbat bişeymiş ya çöpe attık süngeri.

Ben bi cesaretimi toplasam gidicem ama hala gdemedim
Ben gittim de 7 seans kadar hiç bi değişiklik yok gibi. Bide giderken buz kalıpları varya onu epilasyon yapacağın bölgeye koy bi iki dak. beklet öyle öyle yaptır inan hiçbişey hissetmiyorsun.

X