Annelerin Güncesi

Gunaydinn tuvalet eğitiminden benimde hiç umudum herşeyibiliyor ama çişe gelince söylemiyor bide biliyorum ama soylemicem diyor kendince bırakıp gidiyorum diye ceza veriyor bana:KK43:
Bizim şefin oğlu çoktan çişini öğrenmesine rağmen anne babası onu bırakıp düğüne gittiler diye. Gittikleri gün iki kez altına kaka yapmıştı :KK66: bunuda neden yaptığını söylemiş bide :KK70:

Aynen hiç alismadi alışmayida düşünmüyor hala ağlama krizleri yaşıyoruz annemi yanimda istiyorum çalışmasını istemiyorum diye yaslandirdi beni bu çocuk

Bizim şefin oğlu çoktan çişini öğrenmesine rağmen anne babası onu bırakıp düğüne gittiler diye. Gittikleri gün iki kez altına kaka yapmıştı :KK66: bunuda neden yaptığını söylemiş bide :KK70:
psiko bu bebeler ya :KK70:

Aynen hiç alismadi alışmayida düşünmüyor hala ağlama krizleri yaşıyoruz annemi yanimda istiyorum çalışmasını istemiyorum diye yaslandirdi beni bu çocuk
Ne inatmış :) gökçe sabah bazen sorun çıkarsada genel olarak güle oynaya gidiyo bakıcıya. Ona da anne dio zaten. Hele 3 haftaya yakın annem baktı geçen ay. Demeyin gökçenin keyfine. Annem cok şımarttı sıpayı.

Kıyamam ya...bu yaz çalıştım annem baktı Akifi ama hi durmamıştı.bende bu kışda evde durayım diyorum oyüzden çalışamam

Kakasini yapıyor yanıma gelip altimi temizlemen gerekiyor diyor altını temizlerken krem surmen gerekiyor diyor hepsini biliyor ama hanımefendi hâlâ beze yapıyor kış falan demiycem istediği an tuvalet eğitimine baslayacagim birde çok kaka yapıyor günde 3-4 defa yapıyor dişten mi bu kadar çok yapıyor acaba
Benim oğlumda bezini açtırmıyo bu ara.acaip çığlıkla ağlıyo bez takmasamda çiş diyo ama tualete oturtunca yapmıyo.5 dk sonra altına yapıyo.yani ne bezi istiyo ne wcye yapıyo

Accık eski sayfaları okuyayım dedim.kızım sağolsun bi bardak çayı döktü halıya..ben kaçar:KK53::temizlik:

Bnde ogretemiyorm lazimliga oturtuyorm bnde basinda bir saat oturyorm muhabbet sohbet oyun falan
Bakiyorum hcbisey yok. Dun gece cisini yapti lazimliga alkis falan evde bayram sevinci :) ama sabah oturttum yne yapmadi bezi takmamla isemesi bir oldu. Tutuyo resmen inat yapiyo hep

bizde de durum bu. Kakasini yapinca cekmeceden beziyle islak mendilini alip getiriyo bezimi degistir anne kaka yaptim diyo. Artik tuvalete yapman gerek bu dan sonra yapmadan haber ver olur mu diyorum. Bezime yapmam gerekiyo diyo. :) ben cok umutsuzum bu konuda. Sanki beceremiyorum gibi hissediyorum

esin ayni ben. Sende benim esim gibisin demekki.
Sinir olurum ne zaman film izlesek uyur. :işsiz:
Benimki tamam artik abla oldum tuvalete yapcam diyor ama yine yapmıyor 5 saat tuttuğu oluyor goturuyorum yapmıyor en sonunda altına yapıyor:KK43: demekki daha vakti gelmemiş bizimkilerin:))
Gunaydinn tuvalet eğitiminden benimde hiç umudum herşeyibiliyor ama çişe gelince söylemiyor bide biliyorum ama soylemicem diyor kendince bırakıp gidiyorum diye ceza veriyor bana:KK43:
Daha öncede yazmıştım ya canım ben senin oğlanı ayni kardesimin oğluna benzetiyorum kardeşim oğlu 5 aylıkken ise başladı simdi 3.5 yasında yarim gün okula gidiyor ama gitmek istemiyor ben anneme gitcem okulu istemiyorum diye mahalleyi ayağa kaldiriyormus birgün kardeşim oglunu servise bindirip kendi de ise gidecekmis ağlıyor diye servise binmiş okula oğlunu bıraktıktan sonra oradan otobüse binip işe gitmiş tabi geç kalmis işe ben okula gitmek istemiyorum ben okula gidiyorum diye siz işe gidiyorsunuz demiş demekki bazı çocuklar daha hassas oluyor
Bnde ogretemiyorm lazimliga oturtuyorm bnde basinda bir saat oturyorm muhabbet sohbet oyun falan
Bakiyorum hcbisey yok. Dun gece cisini yapti lazimliga alkis falan evde bayram sevinci :) ama sabah oturttum yne yapmadi bezi takmamla isemesi bir oldu. Tutuyo resmen inat yapiyo hep
aynen canım benimki de öyle saatlerce tutuyor

Benimki tamam artik abla oldum tuvalete yapcam diyor ama yine yapmıyor 5 saat tuttuğu oluyor goturuyorum yapmıyor en sonunda altına yapıyor:KK43: demekki daha vakti gelmemiş bizimkilerin:))

Daha öncede yazmıştım ya canım ben senin oğlanı ayni kardesimin oğluna benzetiyorum kardeşim oğlu 5 aylıkken ise başladı simdi 3.5 yasında yarim gün okula gidiyor ama gitmek istemiyor ben anneme gitcem okulu istemiyorum diye mahalleyi ayağa kaldiriyormus birgün kardeşim oglunu servise bindirip kendi de ise gidecekmis ağlıyor diye servise binmiş okula oğlunu bıraktıktan sonra oradan otobüse binip işe gitmiş tabi geç kalmis işe ben okula gitmek istemiyorum ben okula gidiyorum diye siz işe gidiyorsunuz demiş demekki bazı çocuklar daha hassas oluyor
aynen canım benimki de öyle saatlerce tutuyor
Cok hassas canm ya bide annem bakıyor el bebek gül bebek ama yinede yaranamiyorlar nasıl alasacak bilmiyorum

Kızlar geçmişi okuyamadımm inş. herkesler iyidir. Aren oturma grubundaki koltuğa 1 şişe bebek yağını döktü. Kılıfı çıkarıp yıkadım süngerede geçmiş yağ onuda yıkadım ama bugün 8. gün hala kuramadı. Biraz kalın sünger sizce kururmu biraz daha bekliyeyim mi yoksa döşemeciden yenisini mi yaptırsam ?

Kızlar geçmişi okuyamadımm inş. herkesler iyidir. Aren oturma grubundaki koltuğa 1 şişe bebek yağını döktü. Kılıfı çıkarıp yıkadım süngerede geçmiş yağ onuda yıkadım ama bugün 8. gün hala kuramadı. Biraz kalın sünger sizce kururmu biraz daha bekliyeyim mi yoksa döşemeciden yenisini mi yaptırsam ?
8 gunde kurumadiysa bence muhtemelen o yagli kaldigi icin islak gibi duruyodur.
Bendehaliya dokmustum belki hatirlarsin 1 litre kadar zeytin yagi. Yikandigi halde cikmadi atmak zorunda kaldim. Elimi dokundugumda yagli gelmiyodu ama islaklik gitmedi hic

8 gunde kurumadiysa bence muhtemelen o yagli kaldigi icin islak gibi duruyodur.
Bendehaliya dokmustum belki hatirlarsin 1 litre kadar zeytin yagi. Yikandigi halde cikmadi atmak zorunda kaldim. Elimi dokundugumda yagli gelmiyodu ama islaklik gitmedi hic
Annemde ablamda attılar öyle halı. Yağ değilde su çıkıyor içinden yani üzerine bastığımda alttan su çıkıyo. Ay belki de yağdır dedigin gibi.

Canım çıkıntı (pipi) göremedi 2 hafta sonra net söylerim dedi :) Bizim bu ipucundam aklımıza kız geldi.

Ardada salı akşamı 1 büyük şişe şurup döktü kosla ile sildik evden çıktık dun döndüğümüzde kurumuş kokuda kalmamış. 8 gün çok uzun olmus.
Benn diyorumm kız diyeee :) ah keşke deterjan dökseymiş yağ berbat bişeymiş.

X