Annelerin Güncesi

en çok kremli kremsiz fark eder mi sorusu aklıma geldi ona göre y a eşiminkini ya kendiminkini feda edicim
yada dalinlesem mi heryer kızım koksun

Umarim yillardir olmasini istedigin komsu teyze odur :)
Olabilir canım
aynen ruhum oksaniyor oysaki şu an kendimi çökmüş hissediyorum kaslarim berbat saclarim berbat beyazlarim çıkmış vaziyette ruhumun oksanmaya ihtiyacı var gerçi dün eşime kuaföre gitmem gerek dedim o da yoo gayet iyisin dedi yalanci koca

Kızlar ya ben bu kızı Dr a gotursemmi acaba sürekli ağlıyor ya vallahi çok anormal bir hal aldı bu durum

Esimle konuştum şimdi, gidelim Dr a dedi eve gelecek Dr u arayıp randevu alcaz hicbir şey yapamiyorum sürekli ağlıyor uyuttum az önce arkamdan ağlayarak geldi uyumuyor da başka bir rahatsızlığı mi var dişten bu kadar olamaz diye düşünüyorum

Ben kuaforde kusarsam diye 2 aydir kaslarimi aldirmaya gitmiyorum. Esim normalde ne zaman kaslarimi aldirmaya gidicem desem yok kasin senin derdi 6 yildir ilk defa bana kuafore git kaslarin orman gibi olmus dedi birde ustune ekledi ben diyorsam dogrudur ben sana hic boyle demem dedi

bencede görütür canım belki ifade edemediği bir ağrısı falan vardır
Aa evet kremsiz olcak yazmislardi. Sen soyleyince aklima geldi
o zaman eşimin şampuanı gidiyoreee

ben hala kilo verme adına bir girişimde bulunamadım trendmiyolla da efsane güzel şeyler var ve hiçbişi alamıyorum

kızlar kuzuları memeden kesince kilo alan var mı, sanırım ben bu sebepten kilo alıyorum

Canım bu süreç emzirmeyi bırakmaya benziyor vazgeçme baslamissin bir kere. Kolaylık versin Allah.

Ayy ben de hiç sevmem cam silmeyi normalde. Kesin deneyecem bunu çok pratikmis:)

Canım keremalp de ağlıyor bu aralar hatta komşular bile sordu kaç kez hasta filan mi diye

Çok hossunuz yaa

Esimle baktık dişine dördüncü kök yeri kanlı neren acıyor diye sorduk ağzını gösterdi diş olduğunu düşündük yine diş Dr umuzu aradım ağrı yapar ondan huysuzluk yapıyordur ağrı kesici ver dedi Dr a gitmedik ama daha kötü olursa yarin götürmeyi düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…