Annelerin Güncesi

Canım eşin inşallah bu durumdan vazgeçer, hem seni üzmez, hem de kızın için yaralar açmaz çocuk kalbinde, iletişimleri nasıl peki? o çok önemli
Ya ne bilim otursun bagirmasin dagitmasin ideal cocuk onun icin soz dinlesin istiyo yapma diyince yapmicak falan cok oyle oyun oynama huyu falanda yoktur bazen bakkala gidiyolar beraber bazrn ben markete giderim en fazla 1 saat o zaman bisey yok sanki ama beraber ciktikmi bana fnalik geliyo hep zitlasip donuyoruz

daha oncede gecmisti bu konu. Esimde oyleydi. Cocuk dedigin oyuncakla oynar kumandayla ne isi var. Oraya cikmasin duser bagirmasin hayir diyince aglamasin vs. Oynarken bisey yok ama cocuk azicik huysuzlansin niye agliyosun buna aglanir mi falan demeye basliyodu. 2 yasinda cocuk onun icin aglanacak bisey.
Sukur atlattik. Cok kavga ettik cok dil soktum suan yapmiyo.
Cocuk uyurken vs sakin sakin oturup konusmak en iyisi. Boyle seyler oldugunda cocugu alip baska odaya gidiyorum. Sinirle bende agir konusuyorum cunku. Sonra sakin sakin daha iyi toparlarsin anlatmak istedigini. Bir kez iki kez 10 kez artik kacincida anlarsa. Cabuk farkina varir insallah yaptiginin

ateşle geçen iki gün kuzucuklar hasta olmasın
gecmis olsun canim. Bizde hala atlatamadik malesef.

yaa yerim ben onu.
Biz gulumseyerek bakiyoruz da babalar daha bi sahiplenici oluyolar sanirim.
Gokcenin avm de disarida falan gordugu her cocukla sohbet etmeye calismak gibi bir huyu var. Bazen erkek cocuklarinin da yanina gidiyo ellerini tutuyo nasilsin bebek falan diyo. esim kizlarin yanina yaklastiginda hic tepki vermezken. Erkek cocuklarinin yanina gittiginde alsana cocugu getirsene falan diye durtuyo beni

Gecen avm de dolaniyoruz. Bi kizin yanina gitti nasilsin arkadas ne yapiyosun diyo. Kiz da cevap verdi ona sordu falan. Sonra gokce ayakkabilarin cok guzelmis dedi kiz da seninde ayakkabilarin guzelmis diyo. Ayakkabilarina bakip siritiyolar. Pantolonumda guzel dedi kiz sonra pantolonlari ovmeye basladilar. O kadar komikti ki ellerini tutuyolar guluyolar falan. Abuk subuk sohbet ediyolar. Bu benim bebek arabam falan diye gosterdiler birbirlerine. Oturduk onlari izledik uzun uzun. En son birbirlerine opucuk yollayip ayrilduk

ne güzel ya keşke hep bu çocuk duyguları korusalar
bizim yaşlarda ay bu seni kilolu mu gösterdi bu renk seni kapadımı hevesini kursağında bırakıyorlar insanın

Canım erkekler daha sabırsız oluyorlar genel olarak . Sert tepki verince onlar daha fazla karşılık veriyorlar. Biraz sakinleştikten sonra konusursunuz inşallah. Erkeklerin geneli baba olmayı zamanla öğreniyorlar bizim gibi değiller malesef

ateşle geçen iki gün kuzucuklar hasta olmasın
Geçmiş olsun canım

2017 mayis annelerinde bir cok bebegin kalbi durdugu icin alindi. Okudukca insan kotu oluyor. Keske icinizden 1 2 kisi hamile olsaydi birlikte atlatirdik bu surecleri.

19 ekimde 2 li teste gidecegim. Hakkimizda hayirlisi olsun.

Dun gece arkadasin biri cok az nokta kadar kahverengi leke geldigini yazmis sabah gitti bebeginin 2 hafta once kalbinin durdugunu ogrenmis. Ben kanama bittikten sonra doktora gitmedim esim israr etti gitmedim. Sizce cumartesi gitsem mi, carsambaya az kaldi diye gitmesem mi?

İnşallah hayirlisiyla bebeğini kucağına alırsın canım aklına kötü şeyler getirme bende benzer şeyler yasamistim çok şükür atlattım sende atlatirsin Allahın izniyle içine sinmiyorsa erken gidebilirsin bence

Buraya tasinmam o kadar iyi oldu ki kızım çocuk olduğunu anladı 3 tane park var her gün birisine gidiyoruz bugün gittiğimiz çok hoşuna gitti kendi yaş grubunda çocuklar vardı kaynaştı güzel güzel oynadı evde sürekli ağlıyordu keyfi yerine geldi diğer tarafta parka gidip gelmek çok zordu benim için günümü ona ayırmak zorunda kaliyordum birde parkta kizimdan 3 ay büyük bir kız vardı güzel anlaştılar ikisi de salıncakta sallaniyordu o çocuk oksurdu bizimki birden salincagin korumasını kaldırıp kendini aşağıya attı zor tuttum düşüyordu neredeyse hemen kizin arkasına geçti sırtına vurmaya başladı helal helal diye çocuğun bakıcısı çok güldü

Ne kadar guzeller, ne kadar masumlar :)

İçin rahat etsin git bencede . Benimde lekenme oldu ara ara ilk 2 ay ama bi sıkıntı olmadı.

Bizim de geç yatma sorunumuz vardı 3 gündür erken yatiyor hemde gündüz uykusundan geç kalktığı halde buda evde tv bozuldu onun etkisiyle etrafta uyaran olmayınca hemen uyuyor ve erken yatmaya başladı bende tv yi yaptırmi yorum biraz daha beklicem bakalım devam edecek mi

Bizim de geç yatma sorunumuz vardı 3 gündür erken yatiyor hemde gündüz uykusundan geç kalktığı halde buda evde tv bozuldu onun etkisiyle etrafta uyaran olmayınca hemen uyuyor ve erken yatmaya başladı bende tv yi yaptırmi yorum biraz daha beklicem bakalım devam edecek mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…