Annelerin Güncesi

Ben kizima uyku tulumu kullanmadim hiç evim sıcaktı bayağı üstünü de acmiyordu ama burasi merkezi ısıtma gece 12 de kapaniyormus acaba üşürmü diye düşünmeye başladım o yuzden bende alabilirim tulum

Seneye inşallah canım bu sene mümkün görünmüyor benim için
ay daha çok minnak kızçelerimiz yolumuz uzun niyetlerine de kaynatırız :KK48: bende bu yıl ilk kez denicim bakalım

Kare diye çizgi film başladı kavramları öğretiyor izlemeyen bebiş kalmasınnn
duymamıştım gerçi bizimki pek ilgili değil pepe dışındakilere

Asurem cok guzel oldu. Aferin bana. Tam anneminki gibi oldum suyunu azicik fazla koymus olmami saymazsak:kk77:Esim eve bi tabak bi de kvlere bi tabak birakip hepsini is yerine goturdu :KK70:
ellerine sağlık canım Allah kabul etsin

Topiğimin becerekli hatunlarına da bakın hele.. Aşure yapıyorlar. Bende bayılırım ama hiiç bilmiyorum yapmayı :KK43:
Bende asure zamani kayisi dogramaktan ote gitmemistim hic :)) annemin talimatlarina harfi harfine uydum. Ayni onunki gibi oldu.

Sende yaparsin eminim canim denesen.

K Kumsal_Hatun
İki cocuklu olmak nasil bİr duygu. Zorluklari neler :)
Duygusu harika ama işyükü fazla yani:temizlik:pek es verme şansın olmuyo hayata:süslü:iki çocuğunun yaşayacağı kardeşliği hayal etmek :KK19:ailee kavramının içini dolduruyor olmak büyük çocuğun ayrı bebeğin apayrı tatlarını birarada tatmak oğlanın sevimli konuşmalarıyla hareketleriyle kızın hiç konuşmadan nasıl kendini sevdirdiğini temaşa etmek ikisinin gelişimlerini kıyaslamak inanılmaz keyifliyken diğer yandan düzenini kontrol edemediğin sana bağımlı bir varlıkla ruh sağlığı senin cevaplarına tutumlarına bağlı bir varlık arasında seçim yapman gerektiğinde hissettiğin köşeye sıkışmışlık arasında yaratıcı çözümler üretmen gerekmesi ev işi yemek ütü hiç saymıyorum bile bi de benim gibi kariyer planların atanma hayaliyle girdiğin sınavların ve onların stresleri eklenincl oldukça zor biriş loğusalıkta sağlık sorunların da oluyor ister istemez bende makat çatlağı mastit ve eklem ağrıları oldu örneğin:KK53: mutlaka ilk iki ay annenden ya da yakın hissettiğin birindeb yardım almanı öneririm:KK51:

X