Annelerin Güncesi

Bayanlaaaarrrr

Malumunuz havalar bozuyor artik
Biz daha hic bot tarzi bisi almamistik yagmurda cikmadik veya arabadan inmedi diye nasil bisi almaliyim hangi marka olsa
Bu igorun yagmur botlari cok tatli renkleri falan ama rahatmidir sandaletleri gibi olmasin yine korkum o cok kayiyodu onlar fikirlerinize ihtiyacim var yagmurlar basliyor
ben geçen yıl lcw den aldım memnundum çok.bu yıl çizmede almak istiyorum karda falan oynasın diye.botlarıda denerim ufalmışsa ya kışlık bi ayakkabı yada bot alırım.artık çarşıları dolaşırım.
Tabii kız anneleri daha iyi yardımcı olacaktır:KK66:

Lcw dan kışlık alışveriş yaptım fakat ...:sinirli: bütün aldıklarım cocugumun bedeninde tüy döküyor. Olan paramıza oldu ona üzülüyorum şimdi bir daha yapıcaz alışveriş:mad:

arkadaşım polarisden almış çok beğendim diyor eşimde adidasda beğenmiş bu bir iki hafta içinde bende oralara bakıp almayı planlıyorum
bu adidastaki spor ayakkabinin uzun olanlarindan di mi dun gordum uyuyodu bakmadim su alirmi acaba onlar cok yagmurlarda cikmayiz ama ufacik su gorse ustune basiyo kesin o su birikintilerinde oynancak yani :)

Lcw dan kışlık alışveriş yaptım fakat ...:sinirli: bütün aldıklarım cocugumun bedeninde tüy döküyor. Olan paramıza oldu ona üzülüyorum şimdi bir daha yapıcaz alışveriş:mad:
yikamadan mi giydirdiniz?
Ters cevirip bi kere yikayinca tuy cikmiyor bi daha. Bende aldim bi kac bisey yikayip giydirdim cikmiyor tuy

5. Kez uyku tulumu aldim bende daha onceki dordu terlettigi icin giyemedi. Bunu arkadas her sana aliyormus cok memnunmus terletmiyormus. Pancodan aldirdim arkadasa.

mağaza ile görüşüp şikayetinizi iletseniz

bu adidastaki spor ayakkabinin uzun olanlarindan di mi dun gordum uyuyodu bakmadim su alirmi acaba onlar cok yagmurlarda cikmayiz ama ufacik su gorse ustune basiyo kesin o su birikintilerinde oynancak yani :)
evet canım rahat olur hem de sıcak tutar dedik ama su alma konusunu bilmiyorum mağazaya gitme şansımız olmadı henüz

5. Kez uyku tulumu aldim bende daha onceki dordu terlettigi icin giyemedi. Bunu arkadas her sana aliyormus cok memnunmus terletmiyormus. Pancodan aldirdim arkadasa.
benimde öncelikli listemde doğduğundan beri kışları uyku tulumuyla geçirdik ben lcw den aldım hep memnunum

vicco'dan aldık kışlık botunu, geçen sene de ordan almıştık
geçen yıl bende ordan almıştım tüylü süslü bişi bu yıl daha bakmadım modellere

mağaza ile görüşüp şikayetinizi iletseniz

evet canım rahat olur hem de sıcak tutar dedik ama su alma konusunu bilmiyorum mağazaya gitme şansımız olmadı henüz

benimde öncelikli listemde doğduğundan beri kışları uyku tulumuyla geçirdik ben lcw den aldım hep memnunum

geçen yıl bende ordan almıştım tüylü süslü bişi bu yıl daha bakmadım modellere
Arda cok terliyor, en son civilden almistim o terletti 3 kere anca giymistir. İnsallah bu terletmez rahat bir kis geciririz. Ustunde hicbirsey tutmuyor.

Bu cocuklarin hepsi mi ayni ya hu. Incecik carsaf bile ortturmez uzerine. Daldigi an uzerine koyuyorum direk tekmelemeye basliyo.
Lcw den gecen sene aldigim guzeldi terletmedi. Bu senede ordan alayim diyorum ama henuz cikmamis sanirm

Bu cocuklarin hepsi mi ayni ya hu. Incecik carsaf bile ortturmez uzerine. Daldigi an uzerine koyuyorum direk tekmelemeye basliyo.
Lcw den gecen sene aldigim guzeldi terletmedi. Bu senede ordan alayim diyorum ama henuz cikmamis sanirm
en son bi on gün önce gitmiştim yoktu bende geçen yılkinden memnunum o yüzden ordan almayı düşünüyorum yine

inşallah terletmez bizde de birşey tutmama durumu var üstünde o yüzden uyku tulumu şart
Bende bu akşam uyku tulumuyla yatırdım.çok üstünü açıyo bende örtüyorum sürekli uyanıyo bu sefer.direk çıtçıtlı badisinin üstüne giydirdim şimdilik

Bende yaparım genelde ama tüylenme olmadı şimdilik.belki üründe sıkıntı vardır bence mağazaya şikayette bulunabilirsiniz.bu yıl eşofmanlar ve swetler aldım hepsini tersten yıkadım hiçbişi olmadı.sadece 5 li çorap biraz tüylenmişti

Bizim de geçen seneden iki tulumu var bu sene giydirmedim daha bir denesem iyi olacak oğlum bakalım kaç santim uzamış:KK70: bacakların neresinde kalıyo:KK70: sort gibi olmuş mu tulum:KK70:
Bende geçen yıl kış sonlarında 3_4 yaş almıştım bayağı büyük gelmişti.şimdi iyi oldu içinde rahat hareket edecek kadar geniş:))birde ablamızdan kalan tulumlarda var pembeli falan ama iş görüyo

Ay siz şükredin halinize benim velet üstünü örtmeyi geç üstüne birşey giymek istemiyor :skandal:
Bu gece altına kaçırmış bende çıkardım üzerini yenileri giydirecekken kıyameti kopardı, sabaha kadar nöbet tuttum her denememde anlayıp çığlığı bastı :işsiz:
Hem uykudan oldum hem çocuk totosu açık uyudu. Hasta olmaz inşallah :dua:

Ay siz şükredin halinize benim velet üstünü örtmeyi geç üstüne birşey giymek istemiyor :skandal:
Bu gece altına kaçırmış bende çıkardım üzerini yenileri giydirecekken kıyameti kopardı, sabaha kadar nöbet tuttum her denememde anlayıp çığlığı bastı :işsiz:
Hem uykudan oldum hem çocuk totosu açık uyudu. Hasta olmaz inşallah :dua:
bu daha fenaymis cidden :KK70: insallaah hasta olmaz.
Bizimkide ustunu giymek istemiyo. Yazin evde tek bezle veya sadece zibinla cok dolasti. Rahatliga fazla alisti sanirim. Ama allahtan popom acikta dursun demiyo :)

X