Annelerin Güncesi

bu adidastaki spor ayakkabinin uzun olanlarindan di mi dun gordum uyuyodu bakmadim su alirmi acaba onlar cok yagmurlarda cikmayiz ama ufacik su gorse ustune basiyo kesin o su birikintilerinde oynancak yani :)
aynen ya su birikintilerine gidip zipliyo bide :) evde dun su dokmus yere ustunde oynuyodu. Elinde olsa bir kasik suda yuzucek

Bugun emzik birakmada ikinci gunumuz. Ve kotu geciyo dune gore. Oglen uyumadi. Uc kere istedi bnde attik ya cope dedim. Bana dediki: hani baska varya pembe ozman onu ver. :)))
Uzuluyorum cok ama donmek istemiyorum hic

Bugun emzik birakmada ikinci gunumuz. Ve kotu geciyo dune gore. Oglen uyumadi. Uc kere istedi bnde attik ya cope dedim. Bana dediki: hani baska varya pembe ozman onu ver. :)))
Selamm :KK3:
Aranıza tamda şuan katılmak istiyorum :cool::KK73:
Benim bebişim 4 aylık bende emzik emdiremiyorum verince midesi bulaniyo kusmak istiyo. Emzigi cignemeye calisiyor :emir_bebek: Nasil alistircam ya beni emzik yerine kullaniyor.
Recelle pekmezle veriyorum ucunu yalıyo tatlıyken sonra bırakıyo yaramaz:110:

2. Gününüz madem canım ısrarlı ol dönme başa.bende memeyi bi bıraktırabilsem.

Benim bebişim 4 aylık bende emzik emdiremiyorum verince midesi bulaniyo kusmak istiyo. Emzigi cignemeye calisiyor :emir_bebek: Nasil alistircam ya beni emzik yerine kullaniyor.
Emziği emecek olan doğar doğmaz emiyo.emmiyeceksede neyaparsan yap emmiyo işte.2 çocuğumda da emzik için uğraştım ama hep kustular mideleri almadı.oğlum 28 aylık nerdeyse hala beni emiyo emzik gibiyim gerçekten alışkanlık başka bişi.emziğe zorlamayın isterseniz.
Bu arada hoş geldiniz:))

Emziği emecek olan doğar doğmaz emiyo.emmiyeceksede neyaparsan yap emmiyo işte.2 çocuğumda da emzik için uğraştım ama hep kustular mideleri almadı.oğlum 28 aylık nerdeyse hala beni emiyo emzik gibiyim gerçekten alışkanlık başka bişi.emziğe zorlamayın isterseniz.
Bu arada hoş geldiniz:))
Hoşbuldukk :)
Canim ilk dogdugunda yuvarlak uclu olanlari emiyordu. Sonra pamukcuk oldu bende dut pekmeziyle verdim. O gunden beri emmiyor unuttu galiba. Yada tat istiyor ucunda :KK43:
Derin uykuya dalana kadar memem agzinda uyuyo 1 2 saat :KK43: cok bekliyorum basinda uyudu diye kalkamiyorum hic yanindan :KK43:

benim kizim 4 aylikken emzik aldi. Cok ugrasmistm istemiyodu atiyodu sonra bi alisti iste suanda biraktirmaya calisiyorum :)

2. Gününüz madem canım ısrarlı ol dönme başa.bende memeyi bi bıraktırabilsem.
memede iki gunde sonuc almistm ben insallah emzikte oyle olur.

benim kizim 4 aylikken emzik aldi. Cok ugrasmistm istemiyodu atiyodu sonra bi alisti iste suanda biraktirmaya calisiyorum :)

memede iki gunde sonuc almistm ben insallah emzikte oyle olur.
Bende alistiririm insallah canim :)

stanki stanki ben de uyku tulumu arayışındayım bayağı fikir sahibi oldum bu konuda kanz ınkini öneririm terletmiyor ve 60 tl pançoya sen söyleyince baktım 90 tl sen almışsın gerçi ama almak isteyenlere duyurulur

stanki stanki ben de uyku tulumu arayışındayım bayağı fikir sahibi oldum bu konuda kanz ınkini öneririm terletmiyor ve 60 tl pançoya sen söyleyince baktım 90 tl sen almışsın gerçi ama almak isteyenlere duyurulur
Bu uyku tulumları iyi oluyor mu kizlar? Bebegim 4 aylik ona gore bulamiyorum. ama 1 yaş almayi dusunuyorum. Hem seneye Karsa tasincaz. Cok ise yarar orda. Bu arada suan kv yanindayim ev sobali sabaha karsi cok soguyor. Ben baktim 2 yerde ama renklerini hic begenmedim :110:
Eger cok kullanisli olursa gidip alayim fiyatlari 40 ila 50 arasi idi

Ohh be emziksiz uyudu ama cok direndi:)
gozun aydin canim uyumus ben 3 gun ogle uykusuna yatiramamistim:)

Bu uyku tulumları iyi oluyor mu kizlar? Bebegim 4 aylik ona gore bulamiyorum. ama 1 yaş almayi dusunuyorum. Hem seneye Karsa tasincaz. Cok ise yarar orda. Bu arada suan kv yanindayim ev sobali sabaha karsi cok soguyor. Ben baktim 2 yerde ama renklerini hic begenmedim :110:
bebegin kucuk henuz. 1 yas icin olanlarin icinde kaybolabilir sanki. Denemeden alma derim buyukalacaksan. Cuval seklinde olanlardan alabilirsin. Digerlerini bilmiyorumda cuval gibi olanlarin 0-6 ay arasi 6-12 ay arasi olanlari var

lcw de 6 ay için vardı geçen yıl bu yıl henüz mağazaya gelmemişti

bebegin kucuk henuz. 1 yas icin olanlarin icinde kaybolabilir sanki. Denemeden alma derim buyukalacaksan. Cuval seklinde olanlardan alabilirsin. Digerlerini bilmiyorumda cuval gibi olanlarin 0-6 ay arasi 6-12 ay arasi olanlari var
Busaatte uyudugu icin aksama yandik busefer :) ama aglicam nerdeyse kendmi kotu hissediyorum istedginde vermedgimde. Emzikli halini ozlddim :)

Busaatte uyudugu icin aksama yandik busefer :) ama aglicam nerdeyse kendmi kotu hissediyorum istedginde vermedgimde. Emzikli halini ozlddim :)
aglanmaz mi ya. Gerekirse canini verirsin bi emzik icin aglatiyosun resmen. Bende aglamistim. Tutma kendini rahatlarsin :KK70:
Aslinda itiraf etmek gerekirse ben cok pismanim biraktirdigim icin. Uyurken emiyodu sadece falan diyorum kendi kendime. Azicik daha emse nolurdu diyorum. Suan cok zordayim cunku :) sonra ama agiz yapisi icin iyi oldu diyip avutuyorum kendimi :)

98 tl verdim canim :KK43: ya terletmesin de napalim arkadas 4 yildir alip kullaniyorum cok memnunum deyince hic arastirmadim.

aglanmaz mi ya. Gerekirse canini verirsin bi emzik icin aglatiyosun resmen. Bende aglamistim. Tutma kendini rahatlarsin :KK70:
Aslinda itiraf etmek gerekirse ben cok pismanim biraktirdigim icin. Uyurken emiyodu sadece falan diyorum kendi kendime. Azicik daha emse nolurdu diyorum. Suan cok zordayim cunku :) sonra ama agiz yapisi icin iyi oldu diyip avutuyorum kendimi :)
Bana 18 aylikken baski yaptilar biraktirdim sonra etrafa bakinca kullananlar var biraz bende pisman oldum 3 gun kotu gecmisti.

Cuval seklinde olaninida gordum canim ama seneye karsa gidecegiz o zaman daha cok lazim olur o zamanda kullanir diye dusundum. Zaten bende buyuk olur diye almadım. Bakalim olmadı cuval seklinde olandan alicam çunku kollarini kapatamiyorun agzina cekiyor battaniyeyi üsüyor kollari mecbur bisey alicam
lcw de 6 ay için vardı geçen yıl bu yıl henüz mağazaya gelmemişti
Canim cok tesekkur ederim bakarim oraya cikinca

X