Annelerin Güncesi

Geçmiş olsun ilerlemeden ver bence canım olmazsa dr gitseniz.havada çok mikrop asılı bu aralar ıhlamurlarla falan geçmiyo işte.ilaç şart oluyo bazen.tabii sen bilirsin Akifte hafiften öksürüyode peditus ve gıda takviyeleriyle hallettik çok şükür
daha dun basladi da o yuzden bilememistim versem mi vermesem mi. Alip geleyim bari sonra ilerlerse bu sefer daha cok kullanmak gerekecek zaten

daha dun basladi da o yuzden bilememistim versem mi vermesem mi. Alip geleyim bari sonra ilerlerse bu sefer daha cok kullanmak gerekecek zaten
Şimdi hemen vermesende akşama kadar gözlemlersin ilerlerse elinin altında olur ozaman verirsin

Hasta olan yavrulara geçmiş olsun bizde gündüz birşey yok ama gece yine çok oksurdu sabaha kadar uyumadik:KK43:

Kızlar azönce şok bi haber aldım.bizim işyerinin üst katı satılıktı kp sahibine satılık ilanını kaldırtmış.Fındık tarlaları vardı onları satıp evleri alacakmış 3 daire.e bizde ev yaptıracakken şimdi demişki boşuna yapmasınlar parayı versinler orayı alırız diye...offf kafalar karıştı orası çok büyük ve çok eski bi daire ne yapcaz bilmiyom.

Kızlar azönce şok bi haber aldım.bizim işyerinin üst katı satılıktı kp sahibine satılık ilanını kaldırtmış.Fındık tarlaları vardı onları satıp evleri alacakmış 3 daire.e bizde ev yaptıracakken şimdi demişki boşuna yapmasınlar parayı versinler orayı alırız diye...offf kafalar karıştı orası çok büyük ve çok eski bi daire ne yapcaz bilmiyom.
isyerinin ustunumu alcak yine hep beraber mi oturcaksiniz yani 3 daire kimin

Bu arada eşle tartışmak mı...aman Allahım tam üstüne bastınız pis tartıştık...konuşmuyoruz resmen..yarın ne olur bilmem.Ayşenaz yüzünden oldu.tayt ve dar pantolonlardan.Alışmıcakmış özenmesinmiş.üzerine tunik giydiriyorum yinede kızıyo.baştan alışmıcakmış.taytları hiç sevmiyomuş eskiden beri
Ayse naz cocuk henuz bence simdi alsin hevesini en azindan.Gerci benim esim de sevmez ve asla bana giydirmez elif eceye giydiriyorum ama daha ne de olsa bebek:)) Gerci o da pek sevmiyor tayti sikiyor sanirim daha cok bol pjama esorfman alti ve bol kotlari seviyor elbiseyi etegi hic giymiyor daha gecen yillardan hevesli hevesli na bir kac etek ve elbise almistim ama giymek istemiyor hatta babbanesiguzel bi etek ormus ana giymiyor zillosum.Canim lojmandayiz ama burada komsuluk iliskisi pek yok.Benim esim muhendis burada alt ust olayi var gerci bana kimse bisey yapmadi ama ne bileyim bi turlu dikis tutmadi komsuluk olayi zaten calisiyordum firsatim yoktu bebek oldu yine olmadi firsat acikcasi.Bu arada esimle aramiz duzeldi ama etraflica konusmamiz lazim

Bence bahceli ev hevesimiz var diyip sevdanizdan vazgecmeyin..ayni apartman 3 aile. Bir de evi satin alacaksiniz. Sonra ordan cik cikabilirsen..

Kizlar bugun avm ye gittik kizimla oyun yerinde oynarken baska bir cocuk daha vardi uc yasina yakin Annesiyle sihbete basladik kadin hamileyken esinden ayrilmis ve bana pek normal gelmedi cocugu dovuyormus bi de soyluyor.Hatta oradayken cocuga bi tane indirdi ben sinir oldum ve vurma filan dedim. Facede anneve bebek linklerinde cikiyor ucyuz kiloluk bir ayi size bagirsa ne yaprsiniz diye ben de kadina uc yuz kiloluk bi dev size vursa ve bagirsa ne yaparsiniz diye soylendim tabi kadin cocugu kaptigi gibi oyun alanini terk etti:))))

Fikrinize ihtiyacim var.
Kirada oturuyorum en fazla 2 yıla kadar ev almayi düşünüyorum. Su anda oturdugum evin oturma odası cok kucuk oturma grubu zor sigdi ama koltuklarim eskimiş ve kullanışlı degil. Yani biraz büyük geliyir odaya. Bende bu oturma grubunu ihtiyaci olan birine vereyim yerine ya küçük ve kullanışlı oturma grubu ya da 2 tane üçlü kanepe alayim diyorum tabi birde tv unitesi alacam. Cook düşündüm karar veremedim. Hangisi daha kullanışlı ve güzel olur. Kanepe mi yoksa koltuk takimi mi?
Bazende diyorum 2 yıl bekle diyorum ama tasininca yine degistirmem gerekecek en azindan bi kac yıl rahat etmis olurum. Odada kızımın oynayacagi alan biraz artar diyorum.
Bi mobilyaci tanidik var üçlü kanepe alirsam ona yaptiracam uygun fiyata..
Ya da koltuk takimi mi alsam??.
Siz olsaniz ne yapardınız?

Fikrinize ihtiyacim var.
Kirada oturuyorum en fazla 2 yıla kadar ev almayi düşünüyorum. Su anda oturdugum evin oturma odası cok kucuk oturma grubu zor sigdi ama koltuklarim eskimiş ve kullanışlı degil. Yani biraz büyük geliyir odaya. Bende bu oturma grubunu ihtiyaci olan birine vereyim yerine ya küçük ve kullanışlı oturma grubu ya da 2 tane üçlü kanepe alayim diyorum tabi birde tv unitesi alacam. Cook düşündüm karar veremedim. Hangisi daha kullanışlı ve güzel olur. Kanepe mi yoksa koltuk takimi mi?
Bazende diyorum 2 yıl bekle diyorum ama tasininca yine degistirmem gerekecek en azindan bi kac yıl rahat etmis olurum. Odada kızımın oynayacagi alan biraz artar diyorum.
Bi mobilyaci tanidik var üçlü kanepe alirsam ona yaptiracam uygun fiyata..
Ya da koltuk takimi mi alsam??.
Siz olsaniz ne yapardınız?
Berjerler cok yer kapliyo. Eger oturma odasi icin diyosan kucukse bir de iki kanepe daha mantikli..
Ha ben olsam kose takimi alirdim direk.

Benim evde kocaman 170 m2 Kiralik eve gore esya aldik bir de dusunmeden. Daha kucuk bi eve gidersem mumkun degil sigmam. Nemyapicaz bilmiyorum

Berjerler cok yer kapliyo. Eger oturma odasi icin diyosan kucukse bir de iki kanepe daha mantikli..
Ha ben olsam kose takimi alirdim direk.

Benim evde kocaman 170 m2 Kiralik eve gore esya aldik bir de dusunmeden. Daha kucuk bi eve gidersem mumkun degil sigmam. Nemyapicaz bilmiyorum
Kose takimi cok şık olur ama kullanışlı olmaz gibi geliyor. Eşim kanepe yaptiralim diyor bilemedim canim hi tanıdık 1500 liraya 2 kanepe yapacagini soyledi ama koltuk takımı almasam pisman olurmuyum diyorum.
Bu arada gokceye peditus ver canim hastaligi ilerlemesin benim kızım bugün daha iyi.

Kose takimi cok şık olur ama kullanışlı olmaz gibi geliyor. Eşim kanepe yaptiralim diyor bilemedim canim hi tanıdık 1500 liraya 2 kanepe yapacagini soyledi ama koltuk takımı almasam pisman olurmuyum diyorum.
Bu arada gokceye peditus ver canim hastaligi ilerlemesin benim kızım bugün daha iyi.
2 sene daha dayan bence evinegore alirsin o zaman bidaha takim alabilcekmisin o da var alan genisletmek istiyosan 2 kanepe daha kullanisli eger duz renk yaptirirsan tasininca 2 berjer alip degisik renk falan takim yapabilirsin veya tasinirken ayni kumas kaplatirsin kanepeleri

X