Annelerin Güncesi

çok zamandır girmemiştim kk ya canım, betüş sürekli oyun istiyo oynuyoruz uyurken yemek yapıyorum derken zaman geçiyo
bu ara telefonumda bozuldu serviste şimdi pc yi açtım da bi bakayım size dedim umarım herkes iyidir
Çok ihmal etme bizi yok yazarız haa:KK70:
Kuzucuklar iyi olsun da gerisi boş:KK70:
Tam oyun çocuğu oldular zaten

S Sevgidili5 canım kötü olmuş inşallah eşin gönlünü alır barisirsiniz ama bazen küs kalmak iyi oluyor yoksa ne kadar kırıldığını fark edemiyorlar
A Akaibu canim izlediğimiz okuduğumuz olaylar etkiliyor ama seni çok etkiliyor sanırım bir süre izleme haber Allah korusun yavrularimizi

Bugün hastaneye gittim kizimla oturmuş siramizi bekliyorduk yanıma yasli bir teyze gelip oturdu teyzenin yasliliktan dolayı yüzü kirisikti gözünde siyah gözlük vardı kızım önce çığlık attı ondan sonra kadının karşısına geçip işaret parmağıyla kadını gösterip anne ben bundan korkuyorum dedi :olamaz:o an o kadar utandım ki anlatamam

Çok canım sıkkın kayinvalde kayinpeder köyden geldi iki saat olmadan bizim ev karıştı koca bi kavga ettik eşimle nasıl basariyolar ev huzuru bozmayi anlamıyorum. Eşimle de hiç küs duramayiz ama bu sefer bi kaç gün konusmuycam bu sefer çok ağır geldi belki ders alır.etrafimdaki kötü kalplileri allaha havale etmektep başka bişey gelmiyo elimden.
:KK43: Amann ne anlarlar ara bozmaktan. Uyuz oldum.

Surekli kotu ruyalar goruyorum. Hepsinde gokceyi kaybediyorum. Birinde yolda cocuklar beni tasliyo. Kacmaya calisiyorum cocukta yanimda. Bi bakiyorum yok kaybetmisim.
Birinde sabah oluyo uyaniyorum. Yatagina bakiyorum cocuk yok. Esime soruyorum bilmiyo. Koridora bi bakiyorum bizim kapi kirilmis gokceyi goturmusler.
Markette kaybediyorum. Bana araba carpiyo hastanede gozumu aciyorum kimse gokcenin nerde oldugunu bilmiyo. Aglayarak uyaniyorum surekli.
Psikolojim bozuldu baska odaya gecse bile huzursuz oluyorum. Pek ruya da gormem normalde. Niye boyle ruyalar gorup duruyorum :KK43:
Canım ara ara bende böyle rüyalar görüyorum ve hepsinde dediğin gibi elif adayı alıp götürmeye çalışıyorlar çok etkileniyorum gördüklerimden ama ben şuna yoruyorum elif ada nın çok rahatsızlıkları oldu ve oluyor gerçektede sürekli tetikteyim ve benim aşırı korumacı bir yapım var şuan. E hal böyle olunca benim gibi birinin görebileceği rüyalarda ancak bu tarz paranoyak rüyalar olabilir diye düşünüyorum.

Çok canım sıkkın kayinvalde kayinpeder köyden geldi iki saat olmadan bizim ev karıştı koca bi kavga ettik eşimle nasıl basariyolar ev huzuru bozmayi anlamıyorum. Eşimle de hiç küs duramayiz ama bu sefer bi kaç gün konusmuycam bu sefer çok ağır geldi belki ders alır.etrafimdaki kötü kalplileri allaha havale etmektep başka bişey gelmiyo elimden.
Ben de bi koca var yillarca kus kalinabilir

Eşim işten gelince yüzüme bakıp gülümsedi kendimi zor tuttum barismamak için.yüz vermedim.yemeğini servis yapınca teşekkür etmeler falan halbuki normalde sadece sofradan kalkarken eline sağlık der öyle teşekkür falan etmez.bana unutturmaya calisiyo güya dünü.bi gün daha konuşmadan dayanabilirsem yaptığı yanlışlari iyice bi düşünür belki.

Eşim işten gelince yüzüme bakıp gülümsedi kendimi zor tuttum barismamak için.yüz vermedim.yemeğini servis yapınca teşekkür etmeler falan halbuki normalde sadece sofradan kalkarken eline sağlık der öyle teşekkür falan etmez.bana unutturmaya calisiyo güya dünü.bi gün daha konuşmadan dayanabilirsem yaptığı yanlışlari iyice bi düşünür belki.
Ben bu konuda çok fenayim uzun süre küs kalabiliyorum bazen içim içimi yiyiyor barış barış diye ama onu surundurmeden barismiyorum:))

Huzur bozmak için mi gelmişler yani, insanlar ne meraklı keyfini kaçırmaya başkalarının...
işleri bu:KK43:

Nickler değişince hatırlaması zor oluyor :) düzeldi mi aranız sizin görümcenle?
Benim gorumcem doğru tabir yapılacaksa eğer bi vidasi gevşek kafasında:)yapar yapar bi süre sonra hiç yapmamış gibi yuzsuz bi şekilde gelir.aramızda duzeldimi duzelmedimi bende tam kestiremiyorum canım o yüzden her an her şey olabilir yani
Ne geçti ellerine acaba siz birbirinize düşünce.. Anlayışsız insanlar.
Koşa koşa ara bozmaya gelmisler sanki öyle bi durum oldu resmen
S Sevgidili5 canım kötü olmuş inşallah eşin gönlünü alır barisirsiniz ama bazen küs kalmak iyi oluyor yoksa ne kadar kırıldığını fark edemiyorlar
A Akaibu canim izlediğimiz okuduğumuz olaylar etkiliyor ama seni çok etkiliyor sanırım bir süre izleme haber Allah korusun yavrularimizi
İnşallah işe yarar bu sefer çok ağır geldi çünki
:KK43: Amann ne anlarlar ara bozmaktan. Uyuz :KK62:
Ben de bi koca var yillarca kus kalinabilir
ben bir iki gün durursam kendimle gurur duyucam bu sefer

Öf kizlar bide oglumun burnu yeşil yeşil akiyo.doktora falanda goturmedim ama çok akiyo gitursemmiki kendisi iyi oynuyo falan istahta azalma var her zamanki gibi tabi.

Öf kizlar bide oglumun burnu yeşil yeşil akiyo.doktora falanda goturmedim ama çok akiyo gitursemmiki kendisi iyi oynuyo falan istahta azalma var her zamanki gibi tabi.
Canim geçmiş olsun benim kiziminda tikanikti burnu ve çok oksuruyordu Dr a görürdüm şurup verdi öksürüğü için birde sprey yarin kontrole çağırdı boğazı hafif kızarmış demişti simdi biraz daha iyi istersen bir götür ilerlemesin canim

Götürmende fayda var bence akarken iyide.uyurken ne olacak.ilerlemeden yarın götür istersen

X