Annelerin Güncesi

Geçmiş olsun canım kuzuna bir daha ateşlenmez inşallah
sen de dikkat et vücudunun en savunmasız olduğu dönemdesin :KK43:
sağol canım şuan yokmuş ateşi ama ateş düşürücünün etkisi olabilir ya bende aslında tam enf atmış değilim vücudumdan bir de üstüne yorgunluk bakalım ne olacaz

Bu hafta emzirme haftasıymış, anne sütü ile ilgili nerede paylaşım görsem gözlerim doluyor :KK61:
Bu süreç ne zormuş kuzuma daha bi zormuş
ben de duygulanıyorum, özel bir süreçti ama bi tarafdan da acayip rahatladım
yeni annelere bol bol süt diliyorum şimdi :dua:

Kızlar birşey danışacağım.
Geçen sene atıştığımız görümcem vardı ya hani o zamanlar bir daha benimle asla konuşmayacağını söyleyip haksız olduğu ortaya çıkınca birşey yokmuş gibi devam etmiştik. Çok sıcak değiliz birbirimize karşı ama kin de gütmedik.
Şimdi, oğlunun bazı kıyafetlerini benim oğluma getiriyor senede bir iki kez birkaç parça bişey. Bana ilk söylediğinde giydiririm demiştim ama atıyorum 6-7 parça bişey getirmişse 2-3 parçası yeniye yakın geri kalanı eski. Şimdi ben keşke hiç getirmese diyorum keşke ilk söylediğinde ihtiyacı olanlara ver deseydim gerçi o zamanda pek hoşuna gitmezdi bu cevabım ama.. Ne yapsam bilemedim bu saatten sonra desem ayıp mı olur yada kvye söylesem yada alıp başkasına mı versem ne dersiniz
Ben senin yerinde olsam öfkeli olduğum için giydiremezdim tabi görümcemede çaktırmadan duyurmadan ihtiyacı olan birine verirdim cann ım
Kızlar çocuklarınız sevindiğinde değişik tavırlar sergiliyor mu. Arda sevinirken böyle heyecanlanıp anlamsız bir görüntü sergiliyor.
Evet evet Akifte tuhaf bişeler yapıyo gözlerini sağa sola çeviriyo acaip dönerek zıplıyo ilginç sesler çıkarıyo aklıma gelenler.ama etraftaki çocuklarda genelde böyle
Canım çok geçmiş olsun.malum havalar değişirken...çabuk atlatsın kuzun inşallah
Ayyh herkes hasta hepicimize gecmis olsun

Bizde hafif hapsirik bol huysuzluk keyif kacmasi yasiyoruz doktora gittik bisey yok dedi takipteyim peditusla burun spreyi verdi
sizede geçmiş olsun canım.ah huysuzluk ağlama nöbetleri bu ara tavan yaptı

Zıplıyor yaşasın diyor alkış yapıyor:)sevinçlerini değişik şekilde belli ediyorlar
Canım sizlerede çok geçmiş olsun.çok zor ailece hasta olmak.bu arada yerleşmişsindir inşallah.bayadır giremedim
Siyircam artik. 1 haftadir sabah 7 de kalkip aksam 11 bucuk 12 gibi uyuyo. Ogle uykusu da yok ustelik! Bir de daha odaya giderken uyumak istemiyorum diye bagiriyo.
Sabir esigim yerlerde
Akifide bilirsiniz doğduğundan beri uykuyu sevmedi hala gece saat başı ayak modundayız üstelik memeyi bile bırakamıyoruz.gece geç yatırayım uzun süre uyanmasın diyorum yok anacım yine 1-2 saate uyanıyo.sabır sabır diliyorum Allahtan.kızım derse 7.20 de giriyo çok zorlanıyorum sabahın körü çoluk çocuk ayaktayız.gündüz 1.5/2 saat uyur tek o iyiliği var.Olsun bu günlerimize şükür

Bende bayağı ağır grip atlattım.Akifte tek tük öksürüyodu peditus kuşburnıu ballı ıhlamurla topladı.ama nefes alırken bi tuhaf alıyo sanki hırıltı gibi.canımı sıkıyo şu durum.ateş yok öksürük geçti ama içinden sesler geliyo özellikle uyurken.
Ev başlıyacaktık ya hep bişeler çıktı bi türlü başlayamadık hala plan projeyi bekliyoruz.
Güya kışa kadar bitecekti inşaat ama nerdeeee.bizden haberler böyle.
Kendinize ii bakın valla hastalıklar dolanıyo.Allaha emanet olun canlar:KK200::KK15::KK66::KK36::KK37::KK68:

inşallah çabuk atlatırlar senin benden daha çok dinlenmeye ihtiyacın var
İnşallah canım onlara birşey oldu mu bizde huzursuz oluyoruz
Bende bayağı ağır grip atlattım.Akifte tek tük öksürüyodu peditus kuşburnıu ballı ıhlamurla topladı.ama nefes alırken bi tuhaf alıyo sanki hırıltı gibi.canımı sıkıyo şu durum.ateş yok öksürük geçti ama içinden sesler geliyo özellikle uyurken.
Ev başlıyacaktık ya hep bişeler çıktı bi türlü başlayamadık hala plan projeyi bekliyoruz.
Kendinize ii bakın valla hastalıklar dolanıyo.Allaha emanet olun canlar:KK200::KK15::KK66::KK36::KK37::KK68:
sağol canım size de geçmiş olsun mevsim değişikliği olunca hastalıklar başlıyor

Evde çocuklar yok kızım bana arkadaş gibi kızlar iyi ki var diyorum konuşuyoruz arada güldürüyor beni biraz yuksek sesle seni çok seviyorum dedim bağırma anne dedi bana:)daha bir büyüdü sanki:)
Can yoldasi oldular bize hep diyorum olmasa kafayi yerdim yalniz evde iyiki varlar

Kızlar benim el bilegimde kist vardı kızım bebekken çok kötü olmuştu hatta o donemde sizlerle paylasmistim Dr emzirdigim için hicbir şey yapamayız bileklik kullanman gerek demişti kullanmistim bir süre sonra agrim olmamıştı ama simdi yine başladı sol elimi kullanamiyorum diş ağrısı gibi zonkluyor yarına randevu aldım bakalım bu defa ne diyecek

Ben senin yerinde olsam öfkeli olduğum için giydiremezdim tabi görümcemede çaktırmadan duyurmadan ihtiyacı olan birine verirdim cann ım

Evet evet Akifte tuhaf bişeler yapıyo gözlerini sağa sola çeviriyo acaip dönerek zıplıyo ilginç sesler çıkarıyo aklıma gelenler.ama etraftaki çocuklarda genelde böyle

Canım sizlerede çok geçmiş olsun.çok zor ailece hasta olmak.bu arada yerleşmişsindir inşallah.bayadır giremedim
Akifide bilirsiniz doğduğundan beri uykuyu sevmedi hala gece saat başı ayak modundayız üstelik memeyi bile bırakamıyoruz.gece geç yatırayım uzun süre uyanmasın diyorum yok anacım yine 1-2 saate uyanıyo.sabır sabır diliyorum Allahtan.kızım derse 7.20 de giriyo çok zorlanıyorum sabahın körü çoluk çocuk ayaktayız.gündüz 1.5/2 saat uyur tek o iyiliği var.Olsun bu günlerimize şükür
Sağol canım içim rahatladı.

İnşallah canım onlara birşey oldu mu bizde huzursuz oluyoruz
sağol canım size de geçmiş olsun mevsim değişikliği olunca hastalıklar başlıyor
Sabah bir iş aldım üstüme hala bitmedi, aklım Mirada kaldı. İyi mi canım şimdi?

Memeye bırakabilseniz uykusu da çok değişir aslında ama çok mu düşkün niye bırakamıyorsunuz

Geçmiş olsun sesler geliyosa balgam vardır balgam söktürücü birşeyler uygulasan hırıltı kesilir zannımca

Sabah bir iş aldım üstüme hala bitmedi, aklım kaldı. İyi mi canım şimdi?
bu mesaj bize sanki :)) ateş git gellerde gece zordu iki gün daha takip edicem ateşi olmadı tekrar doktor yolları

Yanlış alıntı olmuş @stanki cim yorulmussun sen
bende bana olduğunu düşünüyorum :KK48:
Öğlen 12 de bezini çıkardım kaç saat oldu ne tuvalete ne altına yaptı :işsiz:
tutma refleksi bi hayli gelişmiş o halde

bu mesaj bize sanki :)) ateş git gellerde gece zordu iki gün daha takip edicem ateşi olmadı tekrar doktor yolları

Evet evet ya yanlış olmuş. Sabah oturdum yerime hala bitiremedim. Yarına kaldı.

Evde çocuk hasta olunca hiç birşeyin tadı kalmıyor.

Evet evet ya yanlış olmuş. Sabah oturdum yerime hala bitiremedim. Yarına kaldı.

Evde çocuk hasta olunca hiç birşeyin tadı kalmıyor.

Kızlar benim el bilegimde kist vardı kızım bebekken çok kötü olmuştu hatta o donemde sizlerle paylasmistim Dr emzirdigim için hicbir şey yapamayız bileklik kullanman gerek demişti kullanmistim bir süre sonra agrim olmamıştı ama simdi yine başladı sol elimi kullanamiyorum diş ağrısı gibi zonkluyor yarına randevu aldım bakalım bu defa ne diyecek
Benm esimdede var sag bileginde bikere aldirdi yine oldu. Doktorlar almayalim tekrarliycak yine diyolar oyle duruyo smdj. Sogukta agri yapiyo bide fazla kullaninca elini agriyo

X