Annelerin Güncesi

Benm esimdede var sag bileginde bikere aldirdi yine oldu. Doktorlar almayalim tekrarliycak yine diyolar oyle duruyo smdj. Sogukta agri yapiyo bide fazla kullaninca elini agriyo
benim ikisinde de var ama sol tarafta ağrı başladı çok kotuyum tek elimle yapıyorum herşeyi parmaklarim sizliyor agir iş yapmadım aslında ama bezi sikinca bile ağrı yapıyor ne yapcam bilmiyorum yarin gideyim bakalım ne diyecek dr

Dun oglen akintiyla gelen bir kanamam oldu. Dun oglenden beri wc disinda yataktan kalkmiyorum. Allah im tum yatan hastalara yardim etsin, sifa versin. Yatmaktan butun sirt kemiklerim agrimaya basladi.
Canım geçmiş olsun bebeğinin sağlıklı olmasına sevindim

günaydın kızlar
ne kadar zor bir geceydi ya kızımın ateşi üzerine bir de ben regl oldum bir iki saatlik uykuylayım
Canım çok geçmiş olsun mira kız iyileşir inşallah bir an önce, acil şifalar olsun.

Çok geçmiş olsun canım, kız kardeşimde de vardı bazen zorluyor onu da özellikle elini çok kullandığı zamanlarda

Şu çocuklarına beddua eden görümcen mi? Eğer o görümcense sonradan haramda edebilir, ilerde yüzünede vurabilir.

Aslında çocuklarımı seviyor derdi benimleydi. Ben ahmakmışım ki onca zaman çekmişim. Tepkimi koyunca bayağı bi akıllandı
o bela okuyan benimkiydi gorumceler karismis sanirim:)

Hastalık baş göstermiş yine bizde hastayı z yine burun akıntısı çok fazla iştah da baya azaldı yine kahvaltı yi zor yedi.çok geçmiş olsun kızlar hasta bebislere.

Çok canım sıkkın kayinvalde kayinpeder köyden geldi iki saat olmadan bizim ev karıştı koca bi kavga ettik eşimle nasıl basariyolar ev huzuru bozmayi anlamıyorum. Eşimle de hiç küs duramayiz ama bu sefer bi kaç gün konusmuycam bu sefer çok ağır geldi belki ders alır.etrafimdaki kötü kalplileri allaha havale etmektep başka bişey gelmiyo elimden.

Surekli kotu ruyalar goruyorum. Hepsinde gokceyi kaybediyorum. Birinde yolda cocuklar beni tasliyo. Kacmaya calisiyorum cocukta yanimda. Bi bakiyorum yok kaybetmisim.
Birinde sabah oluyo uyaniyorum. Yatagina bakiyorum cocuk yok. Esime soruyorum bilmiyo. Koridora bi bakiyorum bizim kapi kirilmis gokceyi goturmusler.
Markette kaybediyorum. Bana araba carpiyo hastanede gozumu aciyorum kimse gokcenin nerde oldugunu bilmiyo. Aglayarak uyaniyorum surekli.
Psikolojim bozuldu baska odaya gecse bile huzursuz oluyorum. Pek ruya da gormem normalde. Niye boyle ruyalar gorup duruyorum

Canım son zamanlarda olumsuz bir şey mi yaşadın ya da okudun, izledin?
Bunlar hep bilinçaltı biliyorsun...

Huzur bozmak için mi gelmişler yani, insanlar ne meraklı keyfini kaçırmaya başkalarının...

Canım son zamanlarda olumsuz bir şey mi yaşadın ya da okudun, izledin?
Bunlar hep bilinçaltı biliyorsun...
bilincalti oldugunu biliyorum da etkilenmemek elimde degil. Bisey de yasamadik. Haberlerden fazla etkileniyorum galiba

bilincalti oldugunu biliyorum da etkilenmemek elimde degil. Bisey de yasamadik. Haberlerden fazla etkileniyorum galiba
Devamlı aynı rüyayı görmek çok kötü ya, bende bi ara hep aynı şeyi görüyordum dra falan gidecektim artık. Ama o konuyla alakalı biraz rahatlayınca rüyalarda kesildi. Sende çok kafaya takıyo olabilir misin canım Allah korusun bişey olacak diye

Ne geçti ellerine acaba siz birbirinize düşünce.. Anlayışsız insanlar.

Ben gecenlerde gece uyuyamayınca facebook da gezinirken bir kadının paylaşımını okudum o günden sonra daha yeni yeni kendime geliyorum. İnsanın gördüğü okuduğu şeyler mutlaka etkiliyor.

çok zamandır girmemiştim kk ya canım, betüş sürekli oyun istiyo oynuyoruz uyurken yemek yapıyorum derken zaman geçiyo
bu ara telefonumda bozuldu serviste şimdi pc yi açtım da bi bakayım size dedim umarım herkes iyidir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…