Annelerin Güncesi

Ayyh herkes hasta hepicimize gecmis olsun

Bizde hafif hapsirik bol huysuzluk keyif kacmasi yasiyoruz doktora gittik bisey yok dedi takipteyim peditusla burun spreyi verdi

Geçmiş olsun canım.
Sağol canim
Canim ya inşallah düşer ateşi
E Esin10 sizede geçmiş olsun canım, çocuklar birlikte hastalanınca çok zor oluyor Allah kolaylık versin
Sağol canım zor oluyor gerçekten:KK43:

Bizde hafif hapsirik bol huysuzluk keyif kacmasi yasiyoruz doktora gittik bisey yok dedi takipteyim peditusla burun spreyi verdi
aman dikkat et canım bizimde öyle başladı ilerlemez inşallah ben ilaç kullanmadim sadece calpol verdim dişe bağlı olduğunu düşünmüştüm ama salgın var herkes hasta

Sağol canim

aman dikkat et canım bizimde öyle başladı ilerlemez inşallah ben ilaç kullanmadim sadece calpol verdim dişe bağlı olduğunu düşünmüştüm ama salgın var herkes hasta
daha cok alerjikgibi benical verdim 2 gundur o toparliyo bozulan uyku saatlerimiz duzeldi bu sayede sukur 10da uyuyo 2 gundur yine 12-1 e kadar oturuyodu

daha cok alerjikgibi benical verdim 2 gundur o toparliyo bozulan uyku saatlerimiz duzeldi bu sayede sukur 10da uyuyo 2 gundur yine 12-1 e kadar oturuyodu
Bizimde uyku duzenimiz çok bozuldu dün 12 de zor yatirdim bugün gündüz uyutamadim sağlık ocağına gittik aksam 10 da uyudu dünya varmış dedim gündüz uykusunu erkene de aldım ama fayda etmedi hep geç yatıyor anca gündüz uyumazsa erken yatıyor

Siyircam artik. 1 haftadir sabah 7 de kalkip aksam 11 bucuk 12 gibi uyuyo. Ogle uykusu da yok ustelik! Bir de daha odaya giderken uyumak istemiyorum diye bagiriyo.
Sabir esigim yerlerde

Siyircam artik. 1 haftadir sabah 7 de kalkip aksam 11 bucuk 12 gibi uyuyo. Ogle uykusu da yok ustelik! Bir de daha odaya giderken uyumak istemiyorum diye bagiriyo.
Sabir esigim yerlerde
Aynı kafayi yiyecem az önce eşime dedim sinirden deli olacam kalp çarpıntım artiyor.
Gece 12 de yatar gunduz 10 civari kalkar, gündüz uykusu da yok. Tabi ben sabah 7 de kalkıp işe gittigim için uykusuzluk yorgunluk beni mahvediyor

Aboww bizim gunduz uykusu bitmez ins cok zor valla nefes oluyo
Gecen gun 8.30 da uyudu kaldi sabah 7.30 da kalkti 11 de ogle uykusu 1 de kalkti aksam 10 da uyudu ins bozulmaz oglen uyumasa da aksam erken yatmasi cok iyi oluyo isini yapiyosun ayagini uzatiyosun simdi kisin evde napcaz bakalim nasil yorcaz uyutcaz

Geç yatinca zor oluyor kızlar benimki de ayni dün mahvetti beni uyumayacagim diyor gülüyor susadim diyor kalkıyor neden neden diye sorular soruyor sürekli bugün erken uyudu mutfagimi evimi topladım iyi oldu bazen acaba gündüz uyutmasam mi diye düşünüyorum bir yandan da daha küçük uyusun diyorum ama bilmiyorum zamanla bakcam duruma göre bu arada eşim kızı tuvalete alıştır artik diye tutturdu halilarim yıkandı ev tertemiz o yüzden benim içimden gelmiyor alıştırmak:) ama kızım tuvaletini uzun süre tutabiliyor bir kez daha denesem mi acaba hava soğumadan zaten yazın bu zamanlarda alistirirm diye düşünüyordum

Hastalıklar baş göstermeye başladı :KK43:
Benim oğlan iki gün ateşlenip atlattı inşallah seninkide atlatır hemen

İnşallah canım sağol

size de geçmiş olsun böylece atlatın inşallah

Sağol canim

bir düş bir çık haldeydi

Geçmiş olsun canım. Tam hastalık mevsimi biran önce atlatsin kuzucuk.
sağol canım inşallah

L Leydiminik geçmiş olsun diş olabilir mi ateş in sebebi.
sağol canım yok diş değil hastaydı zaten ilerledi heralde hastalığı

günaydın kızlar
ne kadar zor bir geceydi ya kızımın ateşi üzerine bir de ben regl oldum bir iki saatlik uykuylayım

günaydın kızlar
ne kadar zor bir geceydi ya kızımın ateşi üzerine bir de ben regl oldum bir iki saatlik uykuylayım
Geçmiş olsun canım kuzuna bir daha ateşlenmez inşallah
sen de dikkat et vücudunun en savunmasız olduğu dönemdesin :KK43:

Bu hafta emzirme haftasıymış, anne sütü ile ilgili nerede paylaşım görsem gözlerim doluyor :KK61:
Bu süreç ne zormuş kuzuma daha bi zormuş

X