Annelerin Güncesi

Büyük oğlum sinüzit olmuş küçük oglumda sinüzit sanırım Dr a gitmedik hafta sonu diye dün başı çok agridi burnu tikanik kızım sabaha kadar oksurdu boğazını gösterip acıyor dedi bugün sağlık ocağına gitcez ucu birden hasta oldu:KK43:

L Leydiminik teyze oluyorsun demek :KK70: ay ben bile heyecanladım :KK70:
@ stanki geçmiş olsun bol bol dinlen
E Esin10 geçmiş olsun kuzucuklara inşallah kolay toparlarlar
lutita lutita maşallah kuzucuğa
S Sevgidili5 teyzeliğin hayırlı olsun minik kuzu tez zamanda çıkar inşallah küvözden sağlıcakla
bir K Keskek vardı o nerlerde yahu?

Büyük oğlum sinüzit olmuş küçük oglumda sinüzit sanırım Dr a gitmedik hafta sonu diye dün başı çok agridi burnu tikanik kızım sabaha kadar oksurdu boğazını gösterip acıyor dedi bugün sağlık ocağına gitcez ucu birden hasta oldu:KK43:
geçmiş olsun canım çabuk toparlanırlar inşallah

S Sevgidili5 teyzeliğin hayırlı olsun minik kuzu tez zamanda çıkar inşallah küvözden sağlıcakla
sağol canım valla bizde maaile heyecan içindeyiz sabırsızlığımız çok ama vaktinde gelsin tabi kuzucuk

geçmiş olsun canım çabuk toparlanırlar inşallah

sağol canım valla bizde maaile heyecan içindeyiz sabırsızlığımız çok ama vaktinde gelsin tabi kuzucuk
sagolun kızlar inşallah

Kızlarcım hani şu bebişlere öksürük için tereyağlı bişiler yapıyordukdu nasıldı o ki yazan olursa minnettar olicim zira kızçem çok öksürüyo :KK43:

Kızlarcım hani şu bebişlere öksürük için tereyağlı bişiler yapıyordukdu nasıldı o ki yazan olursa minnettar olicim zira kızçem çok öksürüyo :KK43:
Canim 1 tatli kadigi tereyag erit 2 tatli kadigi pekmezle karistirip icir sifa olur ınş. Bu arada pek bakamiyorum baksamda ancak okuyup cikiyorum hasta olan bebislere ve annnelere cok gecmis olsun hepinizi opuyorum:KK36::KK36::KK36:

Canim 1 tatli kadigi tereyag erit 2 tatli kadigi pekmezle karistirip icir sifa olur ınş. Bu arada pek bakamiyorum baksamda ancak okuyup cikiyorum hasta olan bebislere ve annnelere cok gecmis olsun hepinizi opuyorum:KK36::KK36::KK36:

Tereyağını eritip içine pekmez katıp içiriyorsun canım. Bu arada geçmiş olsun

çok sağolun canlar bi deniyeyim bende :KK15::KK15:

canım inşallah dinlenmeyle düzelir hemen başka sıkıntılar olmasın hiç :dua:
Bebek yanlış yere yerleşmiş plazanta dedikleri sey aşağıdaymış. Bebek içinde olması gerekirken ucunda kalmış, zor attı kendini oraya demek yavrum :KK70: bebek için sıkıntı yok, sendeki kanama 4. Aya kadar devam eder dedi.

6 yıllık evliyim 1 tane çocuğum var, rahmimin ters olduğunu bugun öğrendim. Değişik.

Bebek yanlış yere yerleşmiş plazanta dedikleri sey aşağıdaymış. Bebek içinde olması gerekirken ucunda kalmış, zor attı kendini oraya demek yavrum :KK70: bebek için sıkıntı yok, sendeki kanama 4. Aya kadar devam eder dedi.

6 yıllık evliyim 1 tane çocuğum var, rahmimin ters olduğunu bugun öğrendim. Değişik.
çok şükür bebişle ilgili sıkıntının olmaması en güzel haber
farklı bir doktora mı gidiyorsun bu kez aynıysa ilkinde söylemeyip şimdi söylenmesi enterasan değil mi farklıysa da durum gerçekten değişik yahu

çok şükür bebişle ilgili sıkıntının olmaması en güzel haber
farklı bir doktora mı gidiyorsun bu kez aynıysa ilkinde söylemeyip şimdi söylenmesi enterasan değil mi farklıysa da durum gerçekten değişik yahu
Doktorum hafta içi 11 e kadar hafta sonu 1 e kadar hastanede olduğu için doktorumun olmadığı zamanlarda 3 farklı doktora gittim 3 doktorda aynı şeyi söyledi rahim ters dediler. Benim doktorum hala birşey demedi. Bugün gittiğim doktor çok iyidi belki doktorumu değiştiririm. Bu doktorda çok hızlı konuşuyor beynim yandı. Doktorun yanından çıktıktan sonra eşimle duyduklarımızı birleştirdik :KK70:

Benimde aynıydı canım plesanta asgidaydi 3 aylıkken yukarı çıktı ve kanamam olmadı daha sonra seninde yukarı çıkar inşallah

Benimde aynıydı canım plesanta asgidaydi 3 aylıkken yukarı çıktı ve kanamam olmadı daha sonra seninde yukarı çıkar inşallah
İnşallah canım ya. Nedenini bilmemek kötü. Nedenini bilince sanırım daha sakin olabilirim. Bugün herşeye ağladım.

Sağlık ocağına gittim oglumda da kizimda da soğuk algınlığı varmış kızımın boğazı hafiften kizarmaya başlamış burun spreyi verdi grip için şurup verdi perşembe kontrole çağırdı.Bizim aile hekimi yoktu başka Dr muayene etti kizim arada bir parmağını burnuna sokuyor orada yine yaptı bende burnunu elleme kızım dedim Dr neden müdahale ediyorsun bırak ellesin dedi ben göbeğini de sürekli elliyor dedim gayet normal bu donemde bir süre sonra yapmayacak,sen yapma dersen hep yapacak sen bakma kafani çevir dedi:)benim kizimda gecen sene burnunu elliyordu hep biz mudahele etmedik hic bir süre sonra bıraktı dedi kapıdan çıkarken kizima cici kızlar burnunu ellemez ama ben çok güzel elliyorsun devam et dedi :KK57::KK70:
Birde kontrolumuzu olduk kizim in boyu 90 cm kilosu 13.200 gram olmuş

X