Annelerin Güncesi

Hayirli olsun canim. Saglicakla buyusun.

Kızlar benim kızım sürekli göbeğini açıp elliyor uyurken de yapıyor neden yapıyor olabilir sizinkilerde varmı böyle bir durum
Canım keremalp de yapıyor aynı şekilde, ben görmezden geliyorum inşallah bırakırlar. Bu arada taşınıp yerlesmissin hayırlı olsun, gule güle oturun:)

kuzum hastalandı burun tıkanıklığı geniz akıntısı kaynaklı öksürük off ya daha ilk soğuk havada hastalık bakalım nası atlatcaz
Geçmiş olsun canım, havalar soğudu ya sezon açılıyor

Gözünüz aydın canım, hayırlı ömür versin Allah

Gözünuz aydın canım Allah analı babalı büyütsün çabucak toparlansin inşallah
sağol canım tasindim yerleştim çok şükür ben de göbek elleme konusunda ne yapacağımi şaşırdım korkuyorum birşey olacak göbeğine diye

Gecmis olsun canim. Allah beterinden korusun
oyy kuzum ya miniciktir. Allahim saglikli omurler versin ona.

Allah bagislasn canm
sagol cnm amin

bugn cikabilirsem alcam

Hayirli olsun canim. Saglicakla buyusun.

sağolun kızlar kardesim de hastaneden çıktı şükür inşallah bi günde bebeğimizi alıp çıkarız sağlıkla sihhatle

Kvdeden uzak olanlar bi bilseniz ne kadar şanslısınız
Bizimki de birer ay herkeste kalacak sanırım bir ay büyük görümce de kaldı bir ay diğer gorumcede kalacak ondan sonra ya bana ya el time gidecek bizim biraz karisik mevzular ama ben nasıl idare etcem bilmiyorum hepsinin çocukları büyük evli sadece benimkiler küçük dolayısıyla işi en zor olan benim

Dun oglen akintiyla gelen bir kanamam oldu. Dun oglenden beri wc disinda yataktan kalkmiyorum. Allah im tum yatan hastalara yardim etsin, sifa versin. Yatmaktan butun sirt kemiklerim agrimaya basladi.

Agzinda kusmuk kokuyo. Ilk defa farkettim boyle bisey hasta mi olcak ki

Dun oglen akintiyla gelen bir kanamam oldu. Dun oglenden beri wc disinda yataktan kalkmiyorum. Allah im tum yatan hastalara yardim etsin, sifa versin. Yatmaktan butun sirt kemiklerim agrimaya basladi.
Gecmis olsun. Bi sikinti yoktur insallah

Geçmiş olsun canım. Bizde analı kızlı hast olduk ilk soğukta çok şükür atlattık.
sağol canım size de geçmiş olsun şok şükür atlatmışsınız darısı bize

Bizde iki gündür ateşliyiz. Az önce drdan geldik idrardan şüpheleniyoruz ama bakalım sonuçlar yarın çıkacak. Veee 12 kg 91 cm olan oğluşum yerinde saymış.
geçmiş olsun canım boşver sağlıklı olsunlar boy kilo eskisi kadar birden atmaz zaten ki maşallah gayette ii

yok cnm alamadim bugn arkadaslarla bulustuk avm donusunde alcaktm ama kaza yaptm
geçmiş olsun rabbim büyüğünden sakınsın

oy kuzum benim ne küçüktür sağlıkla çabucak büyüsün

Sağol canım
Bebişte bişi yokmuş şükür bol bol dinlen

Agzinda kusmuk kokuyo. Ilk defa farkettim boyle bisey hasta mi olcak ki
Belki yediği bişiyi sindirememiştir ya da üşütmüşte olabilir hasta olmaz inşallah

Sagol cnm buarada busabah adet oldumm bennnn :) kizimi isteyerek yapmistik. Zamani geldi dedik ve istedik. Smdi bi tuhaf duygular icndeydim acikcasi hazir degildm nyseki yokmus

geçmiş olsun canım. Benimde olmuştu progestan kullandım 2 ay.

Herkese Günaydın :)))
stanki şimdi nasılsın canim. Raporlu musun ?
Dün öğlen tekrar geldi çok az kan. Akşam ve sabah uyandığımda yoktu. İşe geldim birşey olursa acile gidip rapor alıcam. Evde yatınca sürekli kuruyorum sacma sapan. Ayağımın altına tabure koydum uzattım ayaklarımı oturuyorum. Arkadaşlarda sağolsun yerimden kaldırmıyorlar.

stanki benimde kanamam olmuştu kizima hamileyken,bebegin eşi asagidaymis o yüzden olmuştu bana da istirahat vermişti çok yatamamistim ama 3. Ayda normale dönmüştü bir daha kanama olmamıştı inşallah seninde olmaz dinlen bol bol
@lulita maşallah kızına canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…