Annelerin Güncesi

Evet yas ilerledimi zor geliyor benim oglanlarin arası yakındı zor oldu ama kafam kaldırıyordu simdi hic kaldiramiyorum ya da benim sarjim bitti artik bilmiyorum
amin inşallah canım
bende hepsini yapmak için sabırsızım hele çekeceğim fotoları düşündükçe malum kızım büyüdü artık olmuyo bana da yeni model lazımdı
sabirsizlikla bekliyoruz yeni modelini canım

Bizde iki gündür ateşliyiz. Az önce drdan geldik idrardan şüpheleniyoruz ama bakalım sonuçlar yarın çıkacak. Veee 12 kg 91 cm olan oğluşum yerinde saymış.
gecmis olsun canim

Sağlık ocağı 20 eylülde kontrol için çağırmıştı beni ama taşınma işi yüzünden gidemedim önümüzdeki hafta götüreyim kızımı bakalım ne durumda birde hemogram falan bakacakti bu kontrolde onları yaptiririm 9 aylıkken yapılmıştı en son

O yuzdeenn bebeler krese biz ise :)
Ah canim keskw gitse krese.Onbes gun ugrastim yok olmadi bakiciya alistirmaya da bi onbes gun ugrastim basta iyiydi ama en son onda da araliksiz uc sat agkayinca kadin birakti:) Kesje krese agirlik verseydim veya eve bakici alsaymisim.Ucretsiz izin aldim mecbur.Ikinci dinene kadar hazirlamaliyim kizimi.O yuzden bastan beri cocuguna kendi bakan anneden ayrilmatan cocuk kres vs zor alisiyor.Umarim uc yasina gelince gider hanim

Bizi hic cagirmadilar.Gerci cagirsa ne olcak kizim her gittigi yerde aglayip bagiriyor yaklasik 18 ayliktan beri boyke artik cok bunaldim je bi yere oturmaya gidebiliyorum ne dugune ne bayrama.Benden ayrilmiyorda siyam ikizi gibi olduk.Yillardir calismis biri icin bu kadar anti sosyalik cok fazla keske annem iyi olsaydi bakardi ben de arada nefes alirdim.

Canim biz bu aksam düğüne gittik kızım bizi mahvetti çok durmayacaktik zaten yeni cenazemiz olduğu için taki yapıp kalktik hemen ama kızım gelmiyor koca salonda topuklularla 3 tur attım koşarak herkes bize bakıp gülüyor dışarı çıktık yolun ortasında yürümek istiyor elini tutturmuyor elini tutarak iki adim attirdiysak 3-4 adim geri gidip kendi başına gelmek istiyor boyle uğrasa uğrasa arabaya geldik eşim bir daha eceyle boyle yerlere gitmek istemiyorum dedi oğlum bende dedi artik dayanamiyorlar bende ne yapalım çocuğu dedim gerçekten çok bunaltiyor bizi dışarıda ama yapacak birşey yok boyle boyle büyüyecek bakma konusuna gelince benim de senden farkim yok KV de yasli kendini idare edemiyor annem desen sadece yigenime bakiyor bana sıra gelmiyor gelse de cani istemiyor bakmak inan o kadar ihtiyacım var ki arada dinlenmeye evde sikiliyorum dışarı çıkıyorum burnumdan geliyor daha çok stres oluyorum azıcık buyusun bende oyun grubu,kreş vs göndermeyi düşünüyorum

kresle yarim gun anlasip basta seni gorebilecegi biyerde beklesen yada oyun grubu gibi biyer bulsan ben bikere goturmustum cok sevdi hala sayiklar kisin burda yok uzak baya ama bikere daha goturucem hep seninle oldugu icin insanlara alismasi gerek yoksa ikinci donemde bisey degismicek sanslisin ki izin alabildin

Her gece bu saatlerde kalkip uyuyamiyorum :S Esimi uyandirip naber len diyesim var
Ayy senin bu takvimi gorunce bana biseyler oluyo ben hala adet olmadm. Ve varsada bisey ben hazir degilim insallah igne yuzunden gecikmistir

Kızlar ben de teyze oldum ama aceleci çıktı minigimiz.gercekten minicik ama 7.5 aylık 1200 gr bi kızımız oldu.kardeşim on gündür hastanede yatiyodu kan akışı yavaŞti bebek bes lenemiyodu sezeryanla almak zorunda kaldılar. Ama şükür büyük bi sıkıntı si yok solunum cihazına falan bağlı normal olarak.normal Kilosuna ulaşan kadar kalicak.

Kafam karisik,midem bulaniyo pskolojik galiba..
Gecmis olsun canim. Allah beterinden korusun
oyy kuzum ya miniciktir. Allahim saglikli omurler versin ona.

Ayy senin bu takvimi gorunce bana biseyler oluyo ben hala adet olmadm. Ve varsada bisey ben hazir degilim insallah igne yuzunden gecikmistir
Beklenmeyen zamanda geldiyse, nasibi hazirdir canim. Bugun doktora gittim hareket etmeye baslamis icimde cok guzel bir duygu oldu yeniden, ne zaman test yapacaksin ?

Kizlar saglam bir grip salgini varmis cok dikkatli olun. Ben daha once o virusu gecirmisim. Ben ilk kan sonucunu gorunce anlamayip kendimi bir gunumu zehir etmistim pozitif cikmis sonuc diye. Meger faydama olacakmis. Cok sukur Allahima.

Allah bagislasn canm
Gecmis olsun canim. Allah beterinden korusun
oyy kuzum ya miniciktir. Allahim saglikli omurler versin ona.
sagol cnm amin

Beklenmeyen zamanda geldiyse, nasibi hazirdir canim. Bugun doktora gittim hareket etmeye baslamis icimde cok guzel bir duygu oldu yeniden, ne zaman test yapacaksin ?
bugn cikabilirsem alcam

Canim 2 yıldan sonra ücretsiz izin verilmiyor diye biliyordum. Alinabiliyorsa bende alayim

Canim 2 yıldan sonra ücretsiz izin verilmiyor diye biliyordum. Alinabiliyorsa bende alayim
Kanser gibi uzun sure tedavi gerektiren hastalikkarda memurun istegi uzeeine saglik kurulu raporu sartiyla onsekiz aya kadar ucretsiz izin veriliyor.Aslinda istege bagli bir yila kadar da alinabiliyor ancak bu hak ohal doneminde kullanilmiyor

Ben de oyle dusunuyorum arastirmiyorum canim.Hayatta bazen sansizliklar sans olabiliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…