Annelerin Güncesi

Bugun tam kurbanla işimizi bitirip annemlere gitmeye niyetlenirken babam memlekete gidelim mi dedi, tamam dedik yola çıktık gidiyoruz annem babannemlere 1 tencere yaprak sarma sarmış, ben hamile olduğumu ailelere söylemedim. Yaprak sarmanım kokusu miğdemi öyle bir bulandırırdı ki zor duruyorum. En sevdiğim şeylerden olan yaprak sarmanın miğdemin bulandırabileceğime asla inanmazdım :S
Anaaa sarmadan Mide mi bulanır :KK70:

Selamlar hanımlar bende 6 saattir anneyim ne değişikmiş diyorum sürekli, birini bu kadar çok sevebileceğim aklımın ucundan geçmezdi :) doğrusu anne olmak için karnında küçük bir kıpırdanma olması da yeterlidir ama dokununca daha bir farklı oluyor :')
Allah analı babalı büyütsün.

Slm kizlar nasilsiniz biz marmaristeyiz dun geldik kizim çok Sevdi burayi eve gidelimmi diye soruyoruz sus anne sus baba diyor:))hep denizdeyiz havuz denizden daha soguk o yuzden denize giriyoruz tek sorun yemek ya yemiyor ya da çok az yiyiyor ama çok rahat davraniyorum cunku bu tatile gercek anlamda ihtiyacimiz vardi hiçbir şeyi dert etmek istemiyorum evime dinlenmis olarak gitmek istiyorum gidince taşınma işi var zaten hepinizi öpüyorum

Slm kizlar nasilsiniz biz marmaristeyiz dun geldik kizim çok Sevdi burayi eve gidelimmi diye soruyoruz sus anne sus baba diyor:))hep denizdeyiz havuz denizden daha soguk o yuzden denize giriyoruz tek sorun yemek ya yemiyor ya da çok az yiyiyor ama çok rahat davraniyorum cunku bu tatile gercek anlamda ihtiyacimiz vardi hiçbir şeyi dert etmek istemiyorum evime dinlenmis olarak gitmek istiyorum gidince taşınma işi var zaten hepinizi öpüyorum
İyi tatiller canım bence de hiç dert etme artık büyüdüler acıkınca yer nasıl olsa cok eğlen iyi tatiller; )

İyi tatiller canım. Enerji depola kendine :) lazım olacak.

Sizin çocuklarda öpünce siliyor mu? Caktırmıyorum ama bozulmuyor değilim. Bak babanı öpünce baban silmiyor diyorum gidip babasınında yüzünü de siliyor öpünce :KK70:

Birde sürekli yaşlı teyzeler gibi kolu acıyor, bacağı acıyor. Acıyor diyip duruyor.

Sizin çocuklarda öpünce siliyor mu? Caktırmıyorum ama bozulmuyor değilim. Bak babanı öpünce baban silmiyor diyorum gidip babasınında yüzünü de siliyor öpünce :KK70:

Birde sürekli yaşlı teyzeler gibi kolu acıyor, bacağı acıyor. Acıyor diyip duruyor.
Hem siliyor hemde öpmesene anne diye kiziyor.
Hic kimsenin opmesini istemiyor. Arada bana babasina izin veriyo sadece. O da arada.
Tum bayram boyunca biri dokunmaya kalksin dokunmasinlar diye agladi. Buyuklere hic yaklasmiyo. Anane dede babannne hala teyze dayi bi tek bunlarin dokunmasina izin veriyo.
Bir de cocuklarin.
Tum bayramim dokunarak sevilmekten pek hoslanmiyo diye aciklama yapip zorlamasinlar cocugu diye ugrasmakla gecti.

Hem siliyor hemde öpmesene anne diye kiziyor.
Hic kimsenin opmesini istemiyor. Arada bana babasina izin veriyo sadece. O da arada.
Tum bayram boyunca biri dokunmaya kalksin dokunmasinlar diye agladi. Buyuklere hic yaklasmiyo. Anane dede babannne hala teyze dayi bi tek bunlarin dokunmasina izin veriyo.
Bir de cocuklarin.
Tum bayramim dokunarak sevilmekten pek hoslanmiyo diye aciklama yapip zorlamasinlar cocugu diye ugrasmakla gecti.
Bakalım daha neler görücez bu bebelerden. Birde ayıbı öğrenmiş. Geçen kıyafetlerini değiştirirken tişört tutmuş kapatıyor birde ayıp diyor. Sanırım özel çaba harcamadan mahremiyeti öğrenmeye başlayacaklar.

X