Annelerin Güncesi

Hala sancım var hala doğum yok maalesef doktora gittim sonunda 2 cm açıklık var sancılarının sıklaşmasını bekleyeceğiz yapacak birşsıklaşmasınıistersen yatıralım dedi istemedim hayırlısı olsun artık
İnşallah canım hayırlısı olsun acilman başlamış zaten her an doğum olabilir Rabbim kolaylıkla kızını kucağına almayı nasip etsin
2 haftadir hastaligimiz bitmedi sozde tatile gittik 2. Gunu kizim hemen hasta oldu bi suru olay oldu geri geldik esim sehir disina gitmek zorunda kaldi sabah kalktigimizda kizimin heryeri kizarik olmus apar topar hastaneye dokuntu dedi ama ayaginin alti avcunun ici hatta bogazinin icinde bile cikti bu seferde o ates yapti yetmedi bide ishal oldu pisikte cabasi tabi yettimi yetmedi simdide gozu sisti enfeksiyon ve 2. Antibiyotige basladik tabi bu arada demiride eksik oldugundan vucut hastalikla savasamiyor iyilesemiyor dedi simdi ne olacak merakla beklemekteyim
çok geçmiş olsun canım üst üste gelmiş bir an önce iyileşir kizin inşallah

Cok.sagol canim inşallah
Benim oğlanda tatildeyken çıkardı o döküntüden her yerinde vardı, el ayak ağız hastalığı demişti dr ateşliydi antibiyotiksiz kendi kendine geçti canım. Yani eğer aynı şeyse antibiyotik tedavisine gerek yok kendiliğinden geçiyor

Benim oğlanda tatildeyken çıkardı o döküntüden her yerinde vardı, el ayak ağız hastalığı demişti dr ateşliydi antibiyotiksiz kendi kendine geçti canım. Yani eğer aynı şeyse antibiyotik tedavisine gerek yok kendiliğinden geçiyor
dokuntusu gecti canim butun akintisi ara ara atesi devam ediyor bide simdi gozu şiş ve ishal

Kızlar bugun tasinacagimiz eve gidiyorduk boya yapildi ona bakalim dedik arabadayiz ben disari bakiyordum kiralik yazisi gordum bir dairede esime aaa bak burada da kiralik ev varmis ne guzelmis dedim esime bir baktim bana guluyor orasi zaten bizim tuttugumuz ev dedi :KK70:nasil daldiysam artik yorgunluk beynime vurdu birde bugun tatile gidecegimiz otele bakacaktim internetten yazdim baska seyler cikti karsima gidecegimiz otel turunc bende turunc otel yazacagima turunc emlak yazmisim :KK57:

Kulak iltihabi olsa kulagiyla oynardi di mi?. Agzi da acimiyomus. Kulagimda acimiyo diyo. Ama hala ates var. 38.6 nin ustunu gormedim ama hic ilac vermedigim halde.
Vucudunda davar ates suan. Napsam ki ya gotursem mi acaba. Hastaneden korkuyo cocugu da tedirgin etmek istemiyorum aslinda

Kulak iltihabi olsa kulagiyla oynardi di mi?. Agzi da acimiyomus. Kulagimda acimiyo diyo. Ama hala ates var. 38.6 nin ustunu gormedim ama hic ilac vermedigim halde.
Vucudunda davar ates suan. Napsam ki ya gotursem mi acaba. Hastaneden korkuyo cocugu da tedirgin etmek istemiyorum aslinda
Canım geçen hafta kızımı doktora goturmustum. Doktor:' ateşi 38 i geçerse pedifen ver 39 olursa antibiyotik vereceğiz' demişti.
Bence doktora götür çünkü ateşi yüksek. Geçmiş olsun

Canım geçen hafta kızımı doktora goturmustum. Doktor:' ateşi 38 i geçerse pedifen ver 39 olursa antibiyotik vereceğiz' demişti.
Bence doktora götür çünkü ateşi yüksek. Geçmiş olsun
Bi enfeksiyon falan olmadan mi antibiyotik veriyo?

Atesi cikmiyo bu seviyede sabit. Gece ates dusurucu verdim ama simdi vermiyorum. Kosup oynuyo cunku keyfi yerinde. Bi agrisi sizisi oksuruk hapsirik ishal hic bisey yok. Dis sanirim. Bekliyorum bakalim yinede yukselirse goturcem hemen

Geçmiş olsun canım inşallah yükselmez

Bi enfeksiyon falan olmadan mi antibiyotik veriyo?

Atesi cikmiyo bu seviyede sabit. Gece ates dusurucu verdim ama simdi vermiyorum. Kosup oynuyo cunku keyfi yerinde. Bi agrisi sizisi oksuruk hapsirik ishal hic bisey yok. Dis sanirim. Bekliyorum bakalim yinede yukselirse goturcem hemen
Canim 3 gun bekle istersen ateste.yukselmezse 3 gun sonra gecmesi gerekiyomus gecmezse enfeksiyon olabilirmiş ozaman antibiyotik baslanmasi gerekirmis

X