Annelerin Güncesi

Takip edemiyorm hic burayi buaralar. Okusam da yazamiyorum genelde. Hira hiperaktif gbi hic durmuyo. Bana nefes aldirmiyo. İstahi hic yok yine. Ama biraktm zorlamiyorm artik. Zaten ptesi antalyaya gidiyoruz tatilde hic zorlamicam. Valla ustumu basimi parcalayasim geliyo :KK70:

Hem siliyor hemde öpmesene anne diye kiziyor.
Hic kimsenin opmesini istemiyor. Arada bana babasina izin veriyo sadece. O da arada.
Tum bayram boyunca biri dokunmaya kalksin dokunmasinlar diye agladi. Buyuklere hic yaklasmiyo. Anane dede babannne hala teyze dayi bi tek bunlarin dokunmasina izin veriyo.
Bir de cocuklarin.
Tum bayramim dokunarak sevilmekten pek hoslanmiyo diye aciklama yapip zorlamasinlar cocugu diye ugrasmakla gecti.
Neguzel keske benmkide opturmese. Herkese gidiyo sevdiriyo kendini. Acayip sicak kanli hic yabancilik cekmeyen huylari bana benzemeyen bir cocuk dogurmusum. (Ben cok soguk biriyimde ) :)

Neguzel keske benmkide opturmese. Herkese gidiyo sevdiriyo kendini. Acayip sicak kanli hic yabancilik cekmeyen huylari bana benzemeyen bir cocuk dogurmusum. (Ben cok soguk biriyimde ) :)
Aslinda cok bi sikayetim de yok simdi. Ama insan annesine de gelmez mi opturmez mi diye yakinmiyo degilim. Ayrimini yapamiyo heralde suan
Benim ki de bana cekmis bende esimle kizim disinda öpeyim sarilayim vs pek hoslasmam.

Sizin çocuklarda öpünce siliyor mu? Caktırmıyorum ama bozulmuyor değilim. Bak babanı öpünce baban silmiyor diyorum gidip babasınında yüzünü de siliyor öpünce :KK70:

Birde sürekli yaşlı teyzeler gibi kolu acıyor, bacağı acıyor. Acıyor diyip duruyor.
Bender bazen opmesinde skliyorum öpmeye ve optürbeye bayılıyor ama herkese opturmez

Habere bakın, okuma yazmaya başlayınca fotoları kaldırsak mı :KK70:

Eklentiler

• Screenshot_2016-09-15-23-07-32.jpg
    Screenshot_2016-09-15-23-07-32.jpg
    41,7 KB · Görüntüleme: 37
Bugün kalp atışlarımızı duyduk. Ailelere haber verdik. Kendi annem ve kayınpeder duygulandı ağladı. İnsan kaç tane çocuğu olursa olsun aynı heyacanı yaşıyor.
Hadi hayırlı olsun kucağına aldığın haberini de görürüz inş

Bugün kalp atışlarımızı duyduk. Ailelere haber verdik. Kendi annem ve kayınpeder duygulandı ağladı. İnsan kaç tane çocuğu olursa olsun aynı heyacanı yaşıyor.
Aynen öyle canım o heyecan hic azalmiyor maşallah Allah hayirlisiyla kucağına almayı nasip etsin

Benim kızım da 40 yas üstü kadınları sevmiyor hic yanaşmıyor sevdiklerinde bağırıyor hele eltime gıcık oluyor git seni sevmiyorum diyor :olamaz:ama o birkaç defa kızdırmıştı kızımı onun etkisi var sanırım cani isterse opturuyor istemezse hayatta opturmuyor kendisi de bizi opuyor yabancıları opmuyor ama genelde genç insanlara karşı sıcak kanlı burada bütün garsonlarla kanka oldu hepsi ismini öğrendi:))

Benim kızım da 40 yas üstü kadınları sevmiyor hic yanaşmıyor sevdiklerinde bağırıyor hele eltime gıcık oluyor git seni sevmiyorum diyor :olamaz:ama o birkaç defa kızdırmıştı kızımı onun etkisi var sanırım cani isterse opturuyor istemezse hayatta opturmuyor kendisi de bizi opuyor yabancıları opmuyor ama genelde genç insanlara karşı sıcak kanlı burada bütün garsonlarla kanka oldu hepsi ismini öğrendi:))
Böyle tatil zamanları iyi oluyo kankalık en azından göz kulak olurlar oyalarlar :) sende rahat edersin biraz iyi dinlenmeler canım

Böyle tatil zamanları iyi oluyo kankalık en azından göz kulak olurlar oyalarlar :) sende rahat edersin biraz iyi dinlenmeler canım
Evet canım sağol bazen inadı tutuyor fena oluyor aksam abisi parka götürdü mahvetmis çocuğu ben bir daha goturmem çok yaramaz dedi:)) eşim de çok tahammullu değil yine ben idare ediyorum simdi odadayiz kızım uyuyor bende uzaniyorum

Kızlar slmm. Giremedim uzun zamandır. Geçmiş bayramınız mübarek olsun. stanki stanki aaaa hamilemisin çok sevindim. Sağlıkla alırsın inş. kucağına :) bu arada bence kızın olcak:p

Bide Bişey sorcam kaç numara ayakkabı alıyorsunuz artık çocuklarınıza ? (bebeklerinize diyemedim resmen kocaman oldular :)

Evet canım sağol bazen inadı tutuyor fena oluyor aksam abisi parka götürdü mahvetmis çocuğu ben bir daha goturmem çok yaramaz dedi:)) eşim de çok tahammullu değil yine ben idare ediyorum simdi odadayiz kızım uyuyor bende uzaniyorum
İyi tatiller cnm. Bizde tatildeyiz şuan inan ilk iki gün o kadar zorladı ki bizi. Kesinlikle denize girmiyo bizide sokmuyor bütün gün havuzdayız. Kuma dokunamıyor. Kıyametleri koparıyor. Çocukla tatil zor valla. Bide istakoz gibi yanmışsan :KK43:

Kızlar slmm. Giremedim uzun zamandır. Geçmiş bayramınız mübarek olsun. stanki stanki aaaa hamilemisin çok sevindim. Sağlıkla alırsın inş. kucağına :) bu arada bence kızın olcak:p

Bide Bişey sorcam kaç numara ayakkabı alıyorsunuz artık çocuklarınıza ? (bebeklerinize diyemedim resmen kocaman oldular :)
Sağol canım. Sağlıklı hayırlı evlat olsun da kız olsa bende çok sevinirim :KK70:

Şu an 25 numara giyiyor sıkmaya başladı. 26 numara aldık çok az büyük geliyor.

selamm canm iyi tatiller:) 23 24 giyiyo benim kizim

Ben spor ayakkabı aldım 24 numara canım
İyi tatiller cnm. Bizde tatildeyiz şuan inan ilk iki gün o kadar zorladı ki bizi. Kesinlikle denize girmiyo bizide sokmuyor bütün gün havuzdayız. Kuma dokunamıyor. Kıyametleri koparıyor. Çocukla tatil zor valla. Bide istakoz gibi yanmışsan :KK43:
sağol canım sana da iyi tatiller zaman zaman zorlaniyoruz uyku saatleri gelince huysuzlaniyor daha çok

Daha yeni 21 numara oldu bizim ayaklar 22 alicam bakalim. Buyuk ama.
Disler icin ne dediler sshi

X