Annelerin Güncesi

Kızlar yeni instrgram açtım görmek istemediğim insanlar var digerinde bende yaz el miydi ismim neydi hatırlayamadım şimdi. neyse bulamasinlar diye sacma bi isim koydum yani.aycicegi resmi koydüm profil resmimede istek yolladım cogunuza.yabancı sanmayin benim yani :)
Ben de gece gördüm :KK70: tabi kabul etmemiştim iyi ki söyledin:KK70:

Kızlar uyanık olan varsa dua bekliyorum düzenli sancım var sanırım birazdan doğuma gidiyorum kuran okumayı bilen varsa inşikak suresi okuyabilirsiniz benim için öpüldünüz
canım simdi okudum Rabbim kolay doğum nasip etsin inşallah belki doğmuştur bebisin güzel haberlerini bekliyoruz

canım simdi okudum Rabbim kolay doğum nasip etsin inşallah belki doğmuştur bebisin güzel haberlerini bekliyoruz
Maşallah canım 25 kiloyu tek başına yapmışsın güzel günlerde yemek nasip olsun. Bizimki 3 kasaydı 3 kişi birlikte yaptık ama ayakta duracak halim kalmamıştı benim.

Maşallah canım 25 kiloyu tek başına yapmışsın güzel günlerde yemek nasip olsun. Bizimki 3 kasaydı 3 kişi birlikte yaptık ama ayakta duracak halim kalmamıştı benim.
Sağol canım sizde güzel günlerde yersiniz inşallah bende çok yoruldum uzun zamandır belim bu kadar agrimamisti

K Kumsal_Hatun canım nasılsın, güzel haberlerini bekliyoruz.
Ya sormayın sancı aralıkları düşmüyo hep 10 dk ağrı şiddeti de aralığı da artmıyo hastaneye gitmedim henüz suyum da gelmedi beklemedeyim sancı gelince nefes egzersizleriyle atlatıyorum bakalım

Bizde 50 kilodan yaptık domates, geçen senede 50 kilodan yapılmıştı sadece 7 tane yarım kiloluk kavonoz kalmış
Ya sormayın sancı aralıkları düşmüyo hep 10 dk ağrı şiddeti de aralığı da artmıyo hastaneye gitmedim henüz suyum da gelmedi beklemedeyim sancı gelince nefes egzersizleriyle atlatıyorum bakalım
Canım okuyamıyorsanda meryem süresini aç dinle. Allahım kolay doğumlar nasip etsin.

Kızlar uyanık olan varsa dua bekliyorum düzenli sancım var sanırım birazdan doğuma gidiyorum kuran okumayı bilen varsa inşikak suresi okuyabilirsiniz benim için öpüldünüz
cok heyecanli ya. Kendi heyecanim geldi aklima..
Allahim kolaylik versin insallah

Topiğe K Kumsal_Hatun ve A Akaibu mun gökçesini sormak için girdim ki ysfkbrfth yazmış :) inşallah sağlıcakla kavuşur yavrusuna.
Akaibu gökçe nasıl oldu canım konuşmasında ilerleme var mı
var canim ara ara yapmamaya basladi. Hatta dun parka gitmek istiyomusun diye sorduk. Parka gitmek istemiyorum dedi. Hem hayir demesine hemde kekelemesine sadirinca. Defalarca sorduk. Ilk defa parka gitmek istemedi diye videoya aliyim dedim. Ust uste sorunca resmen sinir krizi gecirdi :KK70: parkin yanindan bile gecmiyo

Daha doğum yapmadın galiba :)) Allah bi sancıda kurtarsın canım

cok heyecanli ya. Kendi heyecanim geldi aklima..
Allahim kolaylik versin insallah

var canim ara ara yapmamaya basladi. Hatta dun parka gitmek istiyomusun diye sorduk. Parka gitmek istemiyorum dedi. Hem hayir demesine hemde kekelemesine sadirinca. Defalarca sorduk. Ilk defa parka gitmek istemedi diye videoya aliyim dedim. Ust uste sorunca resmen sinir krizi gecirdi :KK70: parkin yanindan bile gecmiyo
Aa niye istemiyo ki parkı

Off kızlar buradan tasincam ya içimde bir burukluk var burada annem kız kardeşim iki sokak ileride oturuyor gideceğim yerde eşimin yigeni var çalışıyor o, kendimi yalnız hissedermiyim acaba annemde üzülüyor belli etmemeye çalışıyor ama anlıyorum çok uzak değil aslında tasinacagim yer ama yürüme mesafesinde değil ben burada anneme arada gidiyordum sanırım taşınınca daha çok gelcem uzaklaşınca insan kendini kötü hissediyor alışmak zaman alacak

X