Annelerin Güncesi

tasinirken bunu illaki hissediyosun sanırım.ben bi üst kata tasindim evin cephesi değişti o bile beni ilk zamanlar üzdü:)üzülme canım iyi taraflarıni düşünmeye çalış.allah kolaylik versin taşınma işi her açıdan zor.ama sonucu iyi oluyo hele isteğin rahat edeceğin bi eve geciyosan.sağlıkla huzurla otur inşallah.

Amin inşallah canım esimde senin gibi söylüyor bugün klimalar söküldü oraya takıldı gerçi yatak odasındaki klimanın motorunu sokturmedik kuş yine yumurtlamis yuvayı bozmayalim sonra alırız motoru diye düşündük koltukları dosemeci aldı akşam evde başka koltukta yok öyle kaldık ona bile duygulandim ev boşaldı sanki kızım bile şaşırdı insallah rahat ederiz ama şikayette etsem alismisim buraya:)
E Esinn10 bide sanada istek yolladım canım ınstegram dan ya zel 83 ismim yabancı sanma:))
ben gördüm ama yabancı biri sandım tamam canım ekleyeyim seni

İnsan garip oluyor ya ben evlendigimde gelin oldugum kiradaki evi cok seviyordum icime huzur veriyordu evden cikasim gelmiyordu. Sonra ev aldik ayni site icine tasindik her evin yanindan gecerken bakarim hatiralar gelir aklima. Sonucta evin her kosesinde bir yasanmislik var.

[QUOwTE="Esinn10, post: 48029694, member: 758134"]Amin inşallah canım esimde senin gibi söylüyor bugün klimalar söküldü oraya takıldı gerçi yatak odasındaki klimanın motorunu sokturmedik kuş yine yumurtlamis yuvayı bozmayalim sonra alırız motoru diye düşündük koltukları dosemeci aldı akşam evde başka koltukta yok öyle kaldık ona bile duygulandim ev boşaldı sanki kızım bile şaşırdı insallah rahat ederiz ama şikayette etsem alismisim buraya:)
ben gördüm ama yabancı biri sandım tamam canım ekleyeyim seni[/QUOTE]
Bi kaç duyguyu aynı anda yaşıyorsun gerçekten bi yandan huzunlenirken biy andan seviniyosun bi yandanda çok heycanlı oluyosun.buraya ilk Tasindigim hafta misafir gibi hissettim kendimi :)) ama evin rahatligini çocukların rahat ettiklerini gördükçe çok mutlu oluyodum.

Evet canim aynen öyle biz de burayi kaba insaatken almıştık her pazar gelip bakiyorduk şurayı şöyle yapalim boyle yapalım içinde otururken de hevesle birşeyler yaptırdık iki sene öncesine kadar taşınmayı düşünmemiştim dediğin gibi her bir köşesinde yasanmislik var ister istemez insan tuhaf oluyor
Bi kaç duyguyu aynı anda yaşıyorsun gerçekten bi yandan huzunlenirken biy andan seviniyosun bi yandanda çok heycanlı oluyosun.buraya ilk Tasindigim hafta misafir gibi hissettim kendimi :)) ama evin rahatligini çocukların rahat ettiklerini gördükçe çok mutlu oluyodum.[/QUOTE]ne güzel canım hep mutlu olun inşallah bende buraya tasindigimda öyle olmuştum sanki misafirliğe gelmişim her an gidecek gibi hissediyordum bir önceki yerde komşuluk ilişkilerimiz çok iyiydi o yüzden çok uzulmustum tek güzel yanı kendi evime tasinmistim ama burası bir tuhaftı bizim bina boştu ilk ben gelmistim karşı bina da oturanlar vardı herkes bakıyordu göz göze geliyorduk selam bile vermiyorlardı çok üzülüp oturup aglamistim burası ne biçim yer diye:)

15 kavanoz yaptık annemde yardım etti daha yarılanmadı bile domatesler 44 kilo geldi

Yarın menemenlik turşu bi de soslu patlıcan kızartması yapcaz kalanda sos olcak annem diyo banada çıkcak burdan nasıl bi aç gözlülükle aldıysam :)

Benim 35 kavanoz çıktı düşün halimi hâlâ kendime gelemedim bacaklarim et kesmiş bugün oturup kalkmakta zorlandim birde o yorgunlugumun üstüne bugün buzdolabını temizledim kurbandan önce temizleyeyim dedim
Domatesi çok almissin gerçekten iyiki annenle yapıyorsun tek kişi için çok yorucu

Benim 35 kavanoz çıktı düşün halimi hâlâ kendime gelemedim bacaklarim et kesmiş bugün oturup kalkmakta zorlandim birde o yorgunlugumun üstüne bugün buzdolabını temizledim kurbandan önce temizleyeyim dedim
Domatesi çok almissin gerçekten iyiki annenle yapıyorsun tek kişi için çok yorucu

Soslu patlicani nasil yapiyorsunuz canim.

valla ne bilim az çıkar dedim :)

Soslu patlicani nasil yapiyorsunuz canim.
patlıcanı kızartıp kavanoza 1 patlıcan biraz domates sos patlıcan sos doldurup sıcak kapatıyoruz kızartma yani :)

Günaydın kızlar K Kumsal_Hatun son durum nedir canım
Hala sancım var hala doğum yok maalesef doktora gittim sonunda 2 cm açıklık var sancılarının sıklaşmasını bekleyeceğiz yapacak birşsıklaşmasınıistersen yatıralım dedi istemedim hayırlısı olsun artık

2 haftadir hastaligimiz bitmedi sozde tatile gittik 2. Gunu kizim hemen hasta oldu bi suru olay oldu geri geldik esim sehir disina gitmek zorunda kaldi sabah kalktigimizda kizimin heryeri kizarik olmus apar topar hastaneye dokuntu dedi ama ayaginin alti avcunun ici hatta bogazinin icinde bile cikti bu seferde o ates yapti yetmedi bide ishal oldu pisikte cabasi tabi yettimi yetmedi simdide gozu sisti enfeksiyon ve 2. Antibiyotige basladik tabi bu arada demiride eksik oldugundan vucut hastalikla savasamiyor iyilesemiyor dedi simdi ne olacak merakla beklemekteyim

Cok gecmis olsun canim ya. Allah acil sifalar versin.

Allah Allah ya tatil burnundan gelmiş resmen geçmiş olsun kuzumuza İnşallah kısa zamanda iyleşir sen de üzme kendini bazen böyle üstüste sabır sınarcasına geliyo herşey Allahım derdi kederi evlatcıklardan yana vermesin hiçbirimize

Amin canim benim cok teşekkür ederim sanada hayirli dogumlar olsun inşallah hep aklimdasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…