Annelerin Güncesi

sağol canım bi sıkıntı çıkmadı meme us de şükür smear sonucum için pazartesi arayacak doktorum inşallah onda da bi sıkıntı çıkmaz onun dışında muayenede sağ tarafımda çok cillop bi yumurtam olduğunu söyledi hani düşünüyosan tam günü diyo tabi düşünmediğimden yumurtam dedim
sende ihmal etme canım şu ara yaşadıkların malum tabi ama ilk fırsatta yaptır

Evde kaldikca iyice gomuluyorum eve gibi hissediyorum. 3 senedir 2. Uni okuyayim diyip duruyorum ama usengecligimden mi bezmisligimden mi bilmiyorum basvurmadim hic. Basvursaydim simdiye 3 senesi bitmisti.
Kardesimin gaziyla bu sene kesin basvurcam. Gerci isime yarar mi bilmiyorum ama bos durmaktan iyidir heralde....

neden yaramasın bence de kesinlikle başvur malum bende yüksek lisans yapıyorum bugüne kadar neden yapmadım diyorum şimdi kendime şuan mezun olmuş olurdum

neden yaramasın bence de kesinlikle başvur malum bende yüksek lisans yapıyorum bugüne kadar neden yapmadım diyorum şimdi kendime şuan mezun olmuş olurdum
Sosyal hizmetlerin 2 yilligina basvurcam. Kardesim gaza getiriyo beni iyice dikey gecis sinavina girer 4 e tamamlarsin sen yaparsin vs diye. Ne biliyim calisirsam yaparim kendime de guveniyorum da calisirim insallah tembellik yapmayip.
Hani olmazsa 2 yilligi bi iseyaramaz gibi geliyo.
Okurken basvurmadigima da pismanim. Bosa gecmis gibi hissediyorum onca sene :)
Aslinda kendi bolumum de yuksek lisans yapmak istiyodum. Son sene bitirme tezinde ki hocam da gelirsen kapimiz acik dedi ama bizim bolumde bazen gece bile kalman gerekebiliyo deneylerden dolayi.

Aman ne biliyim vallahi icim gecmis evde oturmaktan bi ton sey geciyo aklimdan toparlayamiyorumda. iyi gelecek eminim

Bu adam beni yaslandiracak gercekten. Tamam anliyorum cok yogun calisiyo da. Zaten sectik oteli bi odemesini yapacak. Kartin fotosunu at ben yapayim dedim ben hallederim demisti 2 gun once. Simdi aramis odemeyi yeni yapacaktim ama yer kalmamis diyo. Ölur musun oldurur musun.
Yarim saat icinde bi otel bulup rezervasyon yaptiramazsan gozume gorunme dedim
Her seyi son ana birakiyo deli ediyo beni.

Bir de gorumcem ya gercekten cok kotu durumda. Ne zaman arasam agliyo anne olmayi beceremiyorum diye. Cocuk aglayinca oturup agliyomus. Kv de de agliyo ustelik. Kizdim en son dun sana noluyo sen niye agliyosun diye. Enistede stres olmus o da aglamis.
37.5 gorduler diye hastaneye goturmusler tekrar. Sicaklamis cocuk demis gondermis doktor. Gunde 2 bez anca doldurdugunu soylemis doktora doktor da doymuyodur o zaman 4 -5 degistirmesi lazim mama takviyesi verin sutunle doymuyosa demis. Ona ayri agliyo anlayamadim ac biraktim cocugu diye.
Hrpsi birbirinden beter bi tanesi sakin durmuyo.
Suan kafam hic goturecek gibi degil ama enisteyi aradim gorumce mi konyaya getirecek. Pazartesi tatile cikacaz ama o zamana kadar biz de kalsin. Kvde de evine gider biraz kafa dinlemis olur dedim. Tamam dediler.
Lohusa depresyonu mu geciriyo ne bilmiyorum ama hic boylesini gormemistim

@ozser35 çekiliş mi dedin
L Leydiminik diğer sonuçlarında güzel çıkar inşallah
A Akaibu görümcen depresyonun zirvesinde sanırım inşallah kolay toparlar
E Esinn10 çocuklar insanı şaşırtmayı seviyorlar galiba
lutita hadi bakalım maşallah kuzucuğuna yesin yesin
nsy5555 S Sevgidili5 evde tatil olmaz tabi ki, oluyor diyen eşe serin yere plaj havlusunu bugün yemek yapmadım güneşlendim deyin

Smear da temiz çıkar inşallah canım
Yaparsin canım en verimli yaslariniz ileride daha da pişman oluyor insan
aynen canım:)

benide arkadaşım gaza getirdi öyle böyle değil kendimi kayıt olmuş buldum ama şimdi her fırsatta teşekkür ediyorum ona iyiki getirmiş kendimi daha ii hissediyorum akşam dersleri zor oluyo çoğu kez hele sınavlara çalışmak ödev yapmak ama kendimi daha bi verimli hissettim hele bide diplomayı alsam ne güzel olacak
sende hangisini daha çok yapabilirim diyosan bi giriş en kötü denemiş olursun

yarım saat çoktan geçmiş bi rezervasyon yaptırabildiniz mi canım ki inşallah yaptırabilmişsinizdir

yaa kıyamam bildiğin lohusa depresyonu bu bende girmiştim öyle zor toparladım ki kendimi tüm sevdiklerim seferber olmuştu
sende en güzelni yapmışsın eminim çok faydan olacaktır en kısa zamanda toparlanır umarım

sağol canım inşallah

sagol canim insallah bana da iyi gelecek.

Rezervasyonu yaptordi sukur. Ekran fotosunu da aldim kesin eminim

Gorumcemlerde yola ciktilar geliyolar. Hic bisey yapamasam bile en azindan oturup onunla aglamam heralde. :) insallah onada iyi gelir

kp i aradim baba dedim ankaradan gelecekler evi anca toplarim ben sen yemek yaptirip getir su saate evde olurlar. Esim yetisemez ac durmasinlar dedim. Sok oldu adam sanirim bi sure cevap vermedi sonra tamam kizim dedi kapatti daha once hic bisey istememistim kendisinden

Onceden olsa oturur bir de sofra kurardim ama hic ugrasasim yok. Bitik durumdayim. Evi anca topladim.
Gorumcemle ayni evde napicam hic bilmiyorum.
Kucuk gorumce grip olmasa cagirip isleri ona yikip intikam almayi dusunuyodum ama bebek olunca yapamiyorum malesef
Hadi bakalım eşin ve görümcen aynı evde
ablasiyla konusurken esimin icine baska bi adam kaciyo sanirim. Mantik timsali zerre endise yok. Hele dun balkonda yarim saat konustu. Mutfagi topluyodum hayretler icerisinde dinledim.
Bu kimse ben bu adami istiyorum. Madem bunlari dusunebiliyosun garezin bana miydi dedim. Simdi ben de telas yaparsam onlar daha kotu olurlar diyo

Çamaşır makinam bozuldu eşime servis çağır dedim yarin evde yokum cuma günü de öğleye kadar evdeyim bir an önce de yapılması gerek ne yapacağımi şaşırdım

Yine tutturdu canım kardeşim geliyor mu diye bende hayır gelmiyor senin kardeşlerin abilerin diyorum
Cok ilginc yalniz ya :) boyle gobekli falan biri olsan anlicam da o da yok nerden duyduysa artik :)
Benim sipa da halanin karninda bebek var dedik diye iki de bir gidip cikart bebegi diyodu. Simdi gorunce napcak cok merak ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…