Annelerin Güncesi

Ben diyecektim sonunda sen demişin zaten. Eşinden beter çıkmıs görümcen
Gokce nasıl oldu buarada canım.
konusmasinda bi degisme yok ama asabiyeti biraz azaldi gibi. Esim persembe izne cikiyo bayram tatiliyle 20 gun. Haftaya da tatile gidiyoruz kesin. Insallah iyi gelir babasini da doya doua gormus olacak sabirsizlikla bekliyorum

konusmasinda bi degisme yok ama asabiyeti biraz azaldi gibi. Esim persembe izne cikiyo bayram tatiliyle 20 gun. Haftaya da tatile gidiyoruz kesin. Insallah iyi gelir babasini da doya doua gormus olacak sabirsizlikla bekliyorum
Haftaya cumartesi bizde tatilde olucaz Antalya merkezde. Siz nereye gidiyorsunuz canım belki oralarda karşılaşırız.

Su dunyada bi tatile gidemeyen biziz sanirim.Guya kari koca calisiyoruz.Gerrci esime gore ben uc yildir tatildeymisim.

Su dunyada bi tatile gidemeyen biziz sanirim.Guya kari koca calisiyoruz.Gerrci esime gore ben uc yildir tatildeymisim.
bizde gitmedik :) hem para yok diye sıksak biraz giderdikte hemde öykü ve eşimi idare etmekten tatil yapamıcağımı anladığım için orda didişcekler ben sinir olucam burnumdan gelcek en iyisi 1 sene daha ertelemek dedim

Yok yok bide biz varız gidemeyen kayinbabam köyden gelmiyo allahın dağına bi ev varken bide üst kat çıkıyo teras ev yaptiriyomus kim oturacaksa o kadar büyük evde allahın dağında. esimde dükkanı birakamiyo tabi o olmadığı için kapatıp gitmemizde imkansız.bitti ev gelicem diyo tam bir aydır gelecek.yapturdigimiz bütün rezervasyonlari iptal ettiriyoruz sürekli.gelecek diye çocuklar her seferinde umutlaniyo yazık hayal kırıklığına ugruyolar sürekli.bayram tatili son şansımız ondan sonrada okul zaten.ne bu ev biter nede biz tatile gidebiliriz yani

Kızlar bu aksam otururken kızım yanıma geldi karnimi tutup kardeşim geliyormu diye sordu ben inanamadim bir daha sordum ne dedin diye yine aynısını tekrar etti.Şok olduk babası ne diyorsun kızım ne kardeşi ya falan dedi,bugün kardeşime gitmiştim onu aradım acaba senin oğlan boyle birşey mi dedi ondan mi duydu diye o da hayır abla o hic söylemez öyle şeyler dedi, daha sonra düşündüm sabah canım kardeşim çizgi filmi izlemişti, sordum orada mi duydun diye evet dedi bilmiyorum doğruysa kimseyle gorusmedik ben çizgi filmden duyduğunu düşündüm ama gerçekten şok olduk beklemedigim bir cumleydi

Bizde tatilimizi iptal ettirmistik ödemeyi yaptığımız halde ama çocuklar çok üzüldü esimin morali hep bozuk benim ise dinlenmeye ihtiyacım var sonra Vazgeçtik tekrar arayıp iptal ettirmek istemiyoruz dedik zaten bu seneki amacımız sadece ortam değişikliği kafa dinlemek olacak her sene daha heyecanlı oluyorduk bayramın 3. Günü sessizce gidip dönmeyi düşünüyoruz

Canim bizde yıllarca tatile gitmedik ben çok istiyordum eşim istemiyordu ilk tatilimize küçük oğlum 2 yaşındayken gitmistik 3 günlüğüne eşimin çok hoşuna gitti ondan sonra ben birşey demeden kendi rezervasyon yaptırdı hep eşini iki uç günlüğüne ikna etmeye calissan ikna olmazmi belki onunda hoşuna gider

Bizde varız. Eşim bi tatil köyüne karar vermişti gidecektik izinler iptal olunca gidemedik. Simdi de diyorki 2_3 günlüğüne de olsa alanyaya gidelim diyor. Ben fizik tedaviye gidiyorum hafta içi, sağlığım daha önemli gidemem dedim. Bizimde bu yıl kaldı gibi. Seneye gideriz artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…