Annelerin Güncesi

Öyle olur zaten bundan sonra sanada eziyet etmez de üzmez seni annesi
Teyzemde öyle buzlukla geziyo biyere giderken
Bide hergun yapilan igneden yazdi doktor insulin gibi kara kara dusunuyorm napcam ben diye . hap istedim vermedi kisirlik yapiyomus cocuk yap diyo bana :)

Bide hergun yapilan igneden yazdi doktor insulin gibi kara kara dusunuyorm napcam ben diye . hap istedim vermedi kisirlik yapiyomus cocuk yap diyo bana :)
Çok ilaçlar başlamadan yap valla ikinciyi :)
Onunda hergün şablonu var hergün başka yerden yapıyo bigün karın bigün bacak

Benim kizimda anneme biraktigimda hic eziyet etmemis cenazede,hasta oldugumda hep anneme biraktim bu aksam annem geldi anneme git sen agla seni sevmiyorum diyor oysaki annem gelince cok mutlu oluyordu annemden bikti cocuk:)

Kizlar benim kizimda peynir yemiyordu bizde de bugun bir ilk yasandi esim bana tuzsuz peynir aldi ben kahvaltida yerken kizim bende peynir yicem dedi tabagi alip neredeyse iki kibrit kutusu buyuklugunde peynir yedi cok sasirdim bugune kadar bir sürü peynir almistim hicbirini yememisti

Dun oglen yemegi vaktinde yogurt corbasi koydum onune. Kaseyi doldururum normalde ama Az koydum yarim kadar. Takip ettim 5-6 yasik aldi sadece. Israr etmedim.

Ankara makarnanin sebzeli hayvanli makarnasi var ya. Daha once almistim heveslenir belki diye. 1 tane bile yutturamamistim. Oynayip oynayip atiyodu. Bu ordek bu at falan derken. Dolabi acinca onu gordu istedi yine. Pisirdim onune koydum yarim kase kadar. Aa aaa bu neymis bu neymis diye diye hepsini yedi

Dun 1 yumurta azicik peynir ve bal. 5-6 kasik corba yarim kase makarna yemis oldu. Yemesi gerekenden cok cok az ama normalde daha az yiyodu onu da benim zorumla. En azindan isteyerek yedi.
Bu sabah yine yumurta hasladim koydum. Markette damla peynir diye peynir gormustum. Beze seklinde minik minik. Kurdan batirdim 5 tane koydum onune. Hem yumurtayi hemde peyniri bitirdi.

Yavas yavas boyle boyle sevdircem sanirim yemek yemeyi.
Yemek yemeye iyice alisana kadar ara ogun vermeyip sadece sabah ogle aksam vercem. Onu zor yiyo zaten..en azindan iyice acikmis olur.
Bakalim bu gun nasil olcak

Kimsecikler yok. Bende cok giremiyorum. Ev is derken çok yoruluyorum. Bide gökçe hanim park istiyor kıyamiyorum onuda elimden geldiğince parka götürüyorum. Eskiden bu kadar yorulmazdim. .
Akaibu gibi yaptım. Bu sabah süt istedi vermedim süt vermeyince karpuz istedi yok evde karpuz dedim tamam dedi. Oturdu güzelce kahvaltısını yaptı :)

Hahaha gaddar analar yok evde karpuz yok iyce acıksın falan çok tatlısınız yaa tebrik ederim akaibu kararlılıkla çocuğa alışkanlık kazandırmak işte senden beklenen performans da buuuu

E Esinn10 Canım benim çok geçmiş olsun geç oldu ama okuyunca kıyamadım içim bi tuhaf oldu çok zor bi dönemden geçmişsin Allah yardım etsin ama eşinin seni anlaması adına birazcık hayırlı olmuş sanki yanlış anlama lütfen hastalığın hayrı olmaz ama işte anladın senbıraktığın izlenim konusunda da kızlara katılıyorum idolsünnnn

Hahaha gaddar analar yok evde karpuz yok iyce acıksın falan çok tatlısınız yaa tebrik ederim akaibu kararlılıkla çocuğa alışkanlık kazandırmak işte senden beklenen performans da buuuu
Canim cok süt içiyor ama bıraksak günde bir litre sütü içer. Süt içince de yemek yemiyo bende vermedim süt ne yapayım :)
Buarada doğuma da az kalmış yahu ne ara geçti 38 hafta. Heyecan var mı ilk doğumda ki gibi merak ediyorum

Tesekkur ederim canim evet anladim demek istedigini sadece eşim degil bircok kisi gördü halimi annem bile hergun gelip evimi toplayip birseylere yardimci oluyor ilk hastalandigimda surekli telefonum caldi herkes korktu ama gercekten cok yoruluyorum arti stres ard arda eklenince bunyem kaldirmadi insanlarin beklentilerinin de bundan sonrasi icin daha az olmasini diliyorum
Senin dogumun da cok yaklasmis canim hayirlisiyla gelsin insallah fistigin

Yas 30 a gelmeden icimiz gecmis, 3-4 gun tatil yapalim dedik, otelin dibinde bir club da canli muzik var, arda erken uyudu bende uyuyacagim diye cok heveslendim ses den su saate kadar uyuyamadim. Arda erken uyudugu icin sabah 5 gibi uyanir, gozumden uyku akiyor uyuyamiyorum. İssiz bir adaya duseydik keske

Sütü fatih de çok seviyor süt istiyorsa acıkmış demektir ben de aynısını yapıyorum canım süt bitmiş baba süt getirene kadar yemek yiyelim falan diyorum mecburen
Yeni bebek için elbette heycanlıyım ama ilki çok daha farklı oluyor tabi bunda daha rahatım endişelerim daha az ama bi aksilik olur mu sezeryana falan mecbur kalır mıyım bu kez diye kaygılar var
En büyük fark da şu galiba ilkinde doğsa da ilgilensem emzirsem bezlesem kucağımdan düşürmesem duygusu vardı bunda ikisine yetebilecek miyim oğlumu ihmal etmeden kızımın bakımını ruhsal doyumunu sağlayabilecek miyim endişesi var
Öyle işte...

Teşekkür ederim

[QUOTEelifeceimdeyimgucumdeyim, post: 47851886, member: 615470"] nsy5555 canım elif ecenin kreş işi ne oldu. Neye karar verdiniz..[/QUOTE]
Canim elifece krese girmek istemiyor bahcesinde oynuyor tam iceri girekim dedigimde atii gidekim diye elimden tutuyor sanirim o gun elif eceyi yalniz basina sinifta birakmaj ve ustune kapinin kapanmasi hic iyi olmadi cocyk odanin kapisi kapandigi anda nerde olursa olsun korkuyor ve agliyarak cikmak istiyor.Canim senin kizinda bakicinin evine gidiyor peki bakiciyi bazi konularda uyardin mi guvenlik vs

Elif ece bakici adayini istiyor ama benim icim rahat degil su ohal olayi olmasaydi on yili dolduran memurkara verilen bir yillik ucretsiz izin hakkimdan kullanacaktim.

nsy5555
Güvenlik konusunda gayet tedbirli biri ama gene de geçen gün konuştum çünkü bizim mahalle de 2 yaşında bir çocuk balkondan düştü onu duyunca konuştum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…