Annelerin Güncesi

bizimkinin gidişat belli oldu sevdim sevilmedim seveni sevemedim halleri var
bununla ilgilenen çocukları istemiyo itiştiriyo kim pas vermiyo onun peşinde

geçmiş olsun canım umarım ameliyatlık durum çıkmaz mrdan

Kizlar bu arada kalca ve bacaklarimdaki kabariklar kolumda basladi ve cok kabardi göz kapagimda ve belimde de oldu yarin mevlut var ama sali gunu dr a gitcem zaten gidecektim ama son yasadigimiz olaylardan dolayi gidemedim
Onemli bisey degildir insallah canim. Cok stres yapma hersey olacagina varir. Sagligindan onemli degil ya
sagol canim. Size de gecmis olsun. Hala devam ediyo burun akintisi ara da kusma vs. Nezle oldu sanirim. Doktora goturmedim bende. Doktor gorunce dayak yemis gibi agliyo cok acil degil ates te yok diye evde atlatmaya calisiyorum.

Gunduz uykusu biz de de bi var bi yok cidden cok yorucu oluyo uyumayinca. Birakacak sanirim temelli gunduzu. Annen basarir insallah uyutmayi. Ona da nefes olur.

Kres isi de cok iyi olmus bence. Mutlaka faydasi olur. 5 dk lik yurume mesafesinde bizim burayada bi kres acilmis benim de aklimda gidip konusmak. Kucuk bi yer. Bu yasta alirlar mi onu da bilmiyorum.3 saat falan bile dursa yeter gibi. Yasitlariylavakit gecirsin istiyorum. Bi gidip konuscam bakalim bayramdan sonra gokce de biraz kendine gelmis olur

Sagol canim. Size de gecmis olsun.

Gorumcem dogum yapti. Masallah saglikli bebis bi sikinti yok. Kv ankarada. Kp kibristaydi. Kucuk gorumce de biz de kaliyo cuma gununden beri. Hafta sonu ehliyet icin kursa giti. Onun disinda evdeydi.
Iyi bari dedim hani bana biraz nefes olur evi toparlarim falan.
Azicik faydasinin dokunmasini birak aksine sagolsun basina is cikariyo.
Elinde tlfn hic dusmuyo. Yemek hszirliyorum. Cocuk agliyo gel diye 5 dk oyaliyo sonra yine tlfna gomuluyo. Biseyler yiyo masayi bile silmiyo. Isiklari acik birakiyo. Su aliyo dolaptan geri yerine koymuyi sonra da soguk su yok mu abla. Iki de bor oturma odasasinda sscini tarayip her yeri sac yapmasndan bahsetmiyorum bile. Yardimi gectim zaten hic bi beklentim yok ama dagitmasa bari. Kirk yilda bir gelir zaten o yuzden sesimi cikarmak istemiyorum. Kotu yenge olmayayim diye. Ama sagolsun hic bi faydasi olmadi. Cocuk hasta bi de yani. Esim de farkinda uyarip duruyo ama umrunda degil 20 yasina gelmis koca kizin.

Daha kac gun kalacak onu da bilmiyorum. Soramadim.
Simdide ev cok kirlendj gokceyle ilgilende bi evi supureyim ben dedim. Benim cikmam lazim abla dedi gitti.

Böyle insanlara hayranım neyin kafasını yaşıyorlarsa insan halasısın çocukla oynar azıcık kırk kat yabancı bazen daha akraba oluyor insana

sagolun kizlar insallah ortak bir karar alinir farkli seylerde var buraya yazamiyorum hakkimizda hayirlisi olsun burada sizlerin yorumlari da iyi geldi kimseyle konusmadim bu konuyu gercekten hepiniz destek oldunuz Allah razi olsun
Birazdan dr a gitcem kizariklar butun vucuduma yayildi gece cok kasindi gozlerim kulaklarim ve dudaklarim sisti sanki dudaklarima botoks yaptirmisim belki igne falan verir dr seklim degisti resmen
fayika kv ne gecmis olsun Allah şifa versin A Akaibu aynisini benim cocuklar yapiyor kiziyorum ama gorumcenin yapmasi daha kotu birsey de diyemezsin Allah yardimcin olsun

Canım bu kadar stres yapma kendine herşey olacağına varıyor, stresten çıkan hastalıklarda bize kar kalıyor. İnşallah diğer kardeşlerde birlikte bakmayı kabul eder.
Bizde en büyük değil en küçük bakar elden ayaktan düşen anne babaya. Eşimin küçüğü evlendi. Onlar çalıştıkları için ayrı oturdular, başka kardeşte yok o yüzden bizim ayrılmamıza pek gönüllü değiller. Sizde giderseniz biz yalnız kalırız bunun hastalığı var yaşlılığı var diye. Ama bende senin gibi çok istiyorum bu evden çıkıp şöyle herkesten uzak kendi evimi kendi düzenimi kurmayı.
Bende D deterjan gibi senin güçlü ve akıllı bir kadın olduğuna inanıyorum. Üstesinden gelirsin inşallah sıkma bu kadar kendini.

Ayy yerim :) cok tatlidir soylerken eminim :) bizde giyindik suslendik tam disari cikarken kapi caldi actik kayinvalidemmis benmki demezmi biz disari cikiyoduk amaa

ay çok tatlı maşallah akıllı bıdıklar işlerine geleni yapıyolar

Seni çok ama Cokkkk iyi anlıyorum. Benim kv gelince hissettiklerim yani yardım etsin istemiyorum zaten evimi dagitmasin yediğini yıkasin yeter. Ama olmaz. Nasıl olsa işten gelince hem çocukla ilgilenip hem yemek yapıp hemde ev temizleyecek biri var zaten. Kii gökçe ole ilgilenmesin zaten. Ne zaman ilgilense abur cubur veriyor

Böyle insanlara hayranım neyin kafasını yaşıyorlarsa insan halasısın çocukla oynar azıcık kırk kat yabancı bazen daha akraba oluyor insana
neyin kafasi bilmiyorum da aynindan biraz da ben istiyorum. En azindan onlara karsi yapsam yeter yani. Bu gun gelecek mi bakalim bekliyorum merakla.
senin kv de betermis calisiyosun bi de yani.
Gerci benimki de bi bardak alip makinaya koymayi birak tezgaha bile koymaz. Hadi o buyuk falan diyorum da bacak kadar kiza hizmetcilik etmek zoruma gidiyo.
Yatagini toplamasini bile abisi soyluyo da yapiyo. Onu da benim yapmami bekliyo heralde.

Sagol canim insallah ustesinden gelebilirim sizin icin de zor bir durum insallah tasinirsin boyle baski yapmalari hic dogru degil aslinda herkes mutlu oldugu yerde yasamali

Canım oğlumun da artık iki yaşı var an itibariyle, gecede tıpkı o gece gibi uyutmadı beni, nostalji istedi sanırım
kutlu olsun doğum günüşü oğluşunun güzel gözlümün nice yaşları yılları olsun sağlıkla mutlulukla kocaman öpüyorum sende iyiki doğurmuşsun arkadaşım anneliğinin ikinci yaşı kutlu olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…