Annelerin Güncesi

kuzum hasta onunla ugrasiyorum. Ne uyuyo ne yiyo ne guluyo cok huysuz elime telefonu aldigimda ciglik cigliga agladigi icin dokunamiyorum bile. simdi aglarken uyuyakaldi kucagimda da elime alabildim.

İsmiyle sesleniyorm afemdimmm diye gliyo yanima :) hergun bisey ogreniyo buyuyolarmi nee :)
yerim ya. Benim kuzum da efendim diyodu.
Efendim diyisini duyayim diye seslenirdim ust uste gokce annem balim kuzum falan filan diye hepsinde de efendim derdi gulerek cilvelesiyoduk ana kiz sonra sarilmalar 2 haftadir sadece aglama zirlama duyuyorum

geldim gidiyorum benim sipa hem hastaligi hem iki yasi hemde konusma seysini birlestirdi heralde. Isyanlardayim. Bana huni de az gelir. Bu ara direk deli gomlegine ihtiyacim var
Sabırlı ol canım hepsi geçecek.
Gerçi ben bişey görmedim maşallah ablamız küçüğünden beter de umut dünyası işte

Iyi canim maşallah antibiyotiklede hemen atlatirsiniz inşallah
beni pek merak eden yok:)of kizlar canim cok sikkin elif eceyi bakiciya alistirmaya calisiyorum ama hic orali degil.Kadinda pek sallamiyor gibi kadinin evine goturecem komsu zaten ancak oraya gittigimde cocukla pek iletisim kurmuyor sanki benimle kahve iciyor.Ne yapsam karar veremedim krese mi versem gecen gun on kayit yaptirdigim bi kres vardi oraya gittik elifeceyle oradaki ogetmenler ben mudure hanimla konusurken kizimi aldilar oynattilar konustular hatta ayakkabilarini giydirdiler. Zamanda azaldi bir eylulde yarim gun seminer var ondokuz eylulde dersler basliyor bi akil verin farkli fikirler verin.Bu yuzden esinle de aram acildi bizi evde yalniz birakip kendi nemleketine gitti ben de giderken arkasindan defol git dedim sinir oldum.Kardesim geldi yanima

duzelicek hersey canm sabret iki yas sendromuna girmis galiba fistik bi gunleri bir gunlerine tutmuyo

Merak etmemek değil canım. Giremiyorum ki düzgüncene topiğe. Eşin ne diyor ki bakıcı konusunda. Açıkçası bakıcı senin yanında pek umursamiyorsa sen yokken hiç umursamaz gibime geldi. Kreş sanki daha iyi olur. Tabi bu benim fikrim.

Hakkınızda hayırlısı neyse ona karar verirsin inşallah canım.

[QUOTE="isimdeyimgucumdeyim, post: 47747648, membdusunuyor.San]Merak etmemek değil canım. Giremiyorum ki düzgüncene topiğe. Eşin ne diyor ki bakıcı konusunda. Açıkçası bakıcı senin yanında pek umursamiyorsa sen yokken hiç umursamaz gibime geldi. Kreş sanki daha iyi olur. Tabi bu benim fikrim.[/QUOTE]
Esim benim baskalarinin etkisi altinda kaldigimi dusunuyor.Sanki cocugu kadin a goturp gozlemleyen ben degilim:)

Insallah canimOTE="1h1r, post: 47748376, member: 758079"]Hakkınızda hayırlısı neyse ona karar verirsin inşallah canım.[/QUOTE]
Insallah canim

Canim bence en ufak suphen bile varsa o kisiye baktirma ilgilenmesi gerek kresi dusunebilirsin

Kizlar canim acayip sıkıliyor bugun eve bakmaya geleceklerdi temizlik yapacaktim kizim durmadi anneme gonderdim cocugu zaten gunlerdir dogru duzgun gormuyorum gonderip temizlik yaptim canim cikti resmen ev berbatti 6 da geleceklerdi 6 ya yirmi kala telefon geldi neymis dugune gideceklermis o kadar sinirlendim ki esime ara gelmesinler vazgectim ben dedim resmen dalga geciyorlar insanla hemen dus aldim kosa kosa gorumceme gittim
Zaten hayatim alt ust oldu iyi degilim kv min bizimle kalma ihtimali var hatta cok buyuk ihtimal 16 senedir ayni seylerle ugrasmaktan yoruldum kv cocuktan beter ne susmak biliyor ne durmak biliyor ben ne yapcam bilmiyorum esimi cok seviyorum birsey diyemiyorum esimde bana hak veriyor ama yapacak birsey yok yalniz kalamiyor yalniz oda da bile uyuyamiyor,bir yere gitsek evde tek basina durmak istemiyor cok zor bir insan gunlerdir ben ben degilim uyuyamiyorum yemek yiyemiyorum 58 kiloya dustum bugun oturup agladim ben ne yapcam kizlar cok caresizim Allahim yardim etsin bana

[QUOTE="Esinn10, post: 47748947, member: 75813AllahKizlar canim acayip sıkıliyor bugun eve bakmaya geleceklerdi temizlik yapacaktim kizim durmadi anneme gonderdim cocugu zaten gunlerdir dogru duzgun gormuyorum gonderip temizlik yaptim canim cikti resmen ev berbatti 6 da geleceklerdi 6 ya yirmi kala telefon geldi neymis dugune gideceklermis o kadar sinirlendim ki esime ara gelmesinler vazgectim ben dedim resmen dalga geciyorlar insanla hemen dus aldim kosa kosa gorumceme gittim
Zaten hayatim alt ust oldu iyi degilim kv min bizimle kalma ihtimali var hatta cok buyuk ihtimal 16 senedir ayni seylerle ugrasmaktan yoruldum kv cocuktan beter ne susmak biliyor ne durmak biliyor ben ne yapcam bilmiyorum esimi cok seviyorum birsey diyemiyorum esimde bana hak veriyor ama yapacak birsey yok yalniz kalamiyor yalniz oda da bile uyuyamiyor,bir yere gitsek evde tek basina durmak istemiyor cok zor bir insan gunlerdir ben ben degilim uyuyamiyorum yemek yiyemiyorum 58 kiloya dustum bugun oturup agladim ben ne yapcam kizlar cok caresizim Allahim yardim etsin bana[/QUOTE]
Canim son gunlerdr baya sikintilar yasiyorsun Allah yardimcin olsun. K.valide icin baska bi altarnatif yok mu.ben de benimki gelsede cocuga baksa diye gozluyorum ama gelmiyor elden ayaktan dusunce gelirler ancak.Hele bi gorumcem var dusman basina dugunumuze gelmedi dogum yaptim gelmedi bekar yarin oburgun bisey olur basima gelir.Esim tuhaf bir adam hic sesini cikarmaz beni ezer hep seytan diyorki bosa kurtul.

Canim son gunlerdr baya sikintilar yasiyorsun Allah yardimcin olsun. K.valide icin baska bi altarnatif yok mu.ben de benimki gelsede cocuga baksa diye gozluyorum ama gelmiyor elden ayaktan dusunce gelirler ancak.Hele bi gorumcem var dusman basina dugunumuze gelmedi dogum yaptim gelmedi bekar yarin oburgun bisey olur basima gelir.Esim tuhaf bir adam hic sesini cikarmaz beni ezer hep seytan diyorki bosa kurtul.[/QUOTE]
Evet canim zor gunler yasiyorum iki gorumcem ve kaynim var esim birer ay sirayla bakilmasini teklif edecek ama bilmiyorum ne olacak benimde yardima ihtiyacim var dogru duzgun cocuklarla ilgilense amenna ama oyle degil bir cocukta kv ne yapcam bilmiyorum zaten bende esimde cok gerildik son gunlerde gittigim yerde surekli laf sokmalar vs artik dayanamiyorum beni hazmedemiyorlar hepsi degil ama bazilari esim ise cok bagli bu yuzden gecen gun rest cektim hep alttan aldi cok yiprandim kafam karisik
Kv bana geldiginde evimden soguyorum durmak istemiyorum ne yaparim bilmiyorum dusunuyorum bosansam daha mutlu olurmuyum diyorum ama esimi seviyorum ondan ayri kalamam bu durumu nasil idare ederim diyorum bunu da cok zor idare ederim psikolojim tamamen bozulacak bunu da biliyorum bilemiyorum ne yapacagimi annemlere hicbir sey soylemiyorum haberleri yok ama cok canim aciyor hasta olucam dusunmekten

Gokceye bi öğretemedik efendim demeyi. Neeee die bağırıyor
Ayy arende öyle odadan sesleniyorum neee diye cvp veriyoo.
Kardeşim de bakıcıya vermişti ve yeğenim bi türlü alışamadı bakıcıya hergün ağlıyordu sonra bakıcıyı bırakıp kreşe verdi. Kreş de daha mutlu gerçi oraya da ağlayarak gidiyor ama 10 dk sonra susup ark. oyuna dalabiliyor. Eğer derdini anlatacak derecede konuşuyorsa kreşe verebilirsin bence. Aslında en güzeli babanne yada anneannenin bakması ama... Bu arada bi tanıdığımızda bakıcıya veriyordu dinleyici yerleştirmiş orda çocuga bağırdığını duymuş hep anında bakıcının elinden aldı. Bende bakıcıya bırakıcak olsaydım sanırım direk bi dinleyici yerleştirirdim.
Cnm şuan beynen bedenen çok yoğun bi süreçten geçiyorsun az daha zamana ihtiyacın var. Kv konusu kötü olmuş gerçekten. Bende büyük konuşmayayım ama asla birlikte oturamam sanırım. Benim kv de çok memnuniyetsiz. 1 ay sırayla bakma teklifi çok iyi diğer kardeşlerinin de hayır diyecegini düşünmüyorum sonuç da anneleri. Sende kaldığı zamanda da en azından gidecegi zaman belli olduğu için daha rahat sabretsin.

Elif ece kendini baya Ifade ediyor aslinda olanlarin cogunu anlatiyor ve isteklerini belitiyor.Aslinda en iyisi bence de kendi kanindan canindan biri ama annem kanser ve seker hastasi o yuzden bakamaz k.valide gelmiyor bekar 46 yasinda kizi var o da inatci degisik biri.K.validem o olmasa gelir bakar ama sikinti gorumcem.Elif ecenin evde bi sikintisi yok oyun oynar cizgi film seyerder cok sikinti cikarma z. OF ne bileyim Rabbim yardimcim olsun.

allah yardimcin olsun canim bu gunlerde hersey ustuste geldi cok streste yapma kendine zarar verirsin. Kv gelince donusumlu diger cocuklariyla baksaniz daha iyi olmazmi cok zor bi durum gercekten

Esim benim baskalarinin etkisi altinda kaldigimi dusunuyor.Sanki cocugu kadin a goturp gozlemleyen ben degilim:)[/QUOTE]
Benim eşimde bazen bana der bunu sinir olurum.

Evet canim zor gunler yasiyorum iki gorumcem ve kaynim var esim birer ay sirayla bakilmasini teklif edecek ama bilmiyorum ne olacak benimde yardima ihtiyacim var dogru duzgun cocuklarla ilgilense amenna ama oyle degil bir cocukta kv ne yapcam bilmiyorum zaten bende esimde cok gerildik son gunlerde gittigim yerde surekli laf sokmalar vs artik dayanamiyorum beni hazmedemiyorlar hepsi degil ama bazilari esim ise cok bagli bu yuzden gecen gun rest cektim hep alttan aldi cok yiprandim kafam karisik
Kv bana geldiginde evimden soguyorum durmak istemiyorum ne yaparim bilmiyorum dusunuyorum bosansam daha mutlu olurmuyum diyorum ama esimi seviyorum ondan ayri kalamam bu durumu nasil idare ederim diyorum bunu da cok zor idare ederim psikolojim tamamen bozulacak bunu da biliyorum bilemiyorum ne yapacagimi annemlere hicbir sey soylemiyorum haberleri yok ama cok canim aciyor hasta olucam dusunmekten[/QUOTE]
Ömrümüz sürekli biseylere sabretmekle geçiyo.allah yardimcin olsun canım kayinvaldeylë oturmak çok zor biliyorum bende.ama dediğin gibi birer ay dönüşümlü bakilsin diğer çocukları kabul etmiyolarmi bunu.bu büyük haksızlık olur sadece senin üstüne yüklemek. Zor günler geciriyosun çok yogunsun kafan allak bullak tir şimdi bide boş konuşan çok insan var seninde etrafında sanırım bu laf sokmalar zaten insanı çok uzuyo yoruyo.biraz kafan sakinlesince esinle sağlıklı şekilde konuş inşallah işe yarar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…