Annelerin Güncesi

Anladim canim sen belli etmeden takip et bakalim Pedagog geçer dediğine gore geçecektir heralde. Yine de emin olmak istersen tip fak bi pedagog a daha götür istersen. Meram tip da pedagog varmis arkadaş kızını ona götürmüştü bi zamanlar.

İki dr gördü bizimkini. İkiside kendiliğinden geçer dedi. Dün kontrol ettirdiğimde kan tahlili istedi bi bakalım dedi. İnş geçer kendiliğinden benim kafama takılıyor
benmde tkiliyo surekli bakiyorm zaten takintiliyim. İyice paranoyak oldum. Doktor bogaz enfeksiyonu gecrdigi icn olmus olabilir dedi icm biraz oyle rahatlmisti cunku o donem iiki kere antibiyotik kullanmistik

Konya da ki tum pedagoglara baktim. Tip fakultesinde ki cok yogun oluyomus. Bir de kisa sureli gidiyosun devlet olunca. Biraz bastan savma oluyo dediler. Medicana ya gidecektim. Bayan dogum iznine ayrilmis.
Kardesimin ankara da doktor tanidigi cok. Onlarin yonlendirdikleri birilerine sormusm hepsi gecicidir bu yasta ki demis. 3 bucuk yasindan once kekemelik olmuyormus. Baya da karsilasilan bi durummus aslinda.
Icim rahat o yuzden. Sadece cok yorucu geciyo. Konusmadigi icin aglaya aglaya derdini anlatmaya calisiyo. Dun gece 4 gibi kalkti mesela agliyo. Ne oldu falan dedim kabus gordu sandim. Sariliyorum falan atiyo kendini. Odadan cikiyodu isiklari actim mutfaga gitti. Biskuvu dedi. Dun sabah kahvaltisi disinda bisey yememisti acikmis sanirim. Yedi bi kac tane uyudu hemen.
Her derdini boyle anlatiyo. Takatim kalmiyo. Is guc hepsini gectim. Evi supursem silemiyorum. Esim iki gundur aksam yemeginde sandvic yapiyo onu yiyoruz :))
Normalde 6 da da kalksam aksam 12 ye 1 e kadar oturan ben 10 da gozlerim kapaniyo. Her tarafim agriyo.
Dun gokceyi uyutayim diye girdim odaya 10 gibi. Aninda uyumusim. Esim 5 dk sonra geldim uyuyodun diyo. 1 saat oynamislar huysuzlaninca uyandirdi beni aglaya aglaya uykusu gelmis. Babasiyla uyuma gibi biseyde yok.
Zihinsel olarak zaten yorucu ama bedensel olarakta cokmus durumdayim. Her tarafim agriyo.

Canın Ankara'ya ailenin yanına mı gelsen acaba?
Bu seferde kızın daha mı çok özler babasını
Belki dinlenebilirdin dikkati dağılırdı onun da

Maşallah canım, Allah ağız tadı ile yemeyi nasip etsin, patlıcan sosu nasıl bir şey ilk kez duyuyorum cahilliğime ver

sağolun kızlar. sukur çıktı eşim bi kaç sıkıntı var dedi doktoru ama içtiği ilacı degistiricez büyük bi sorun yok ilerleme yok dedi şükür.

Hadi gözün aydın canım,
ben közleyip kabuklarını soyup çekirdeklerini çıkardıktan sonra buzluğa atıyorum

Geçmiş olsun canım

Ay ne güzel, güle güle oturmayı nasip etsin Rabbim.

geçmiş olsun canım nete bakma nete bakmaaaa

Canın Ankara'ya ailenin yanına mı gelsen acaba?
Bu seferde kızın daha mı çok özler babasını
Belki dinlenebilirdin dikkati dağılırdı onun da
Aklima gelmedi degil de o riski goze alamam sanirim. Kvlere gitmeyi bile dusundum gorumcem dogum yapacak bu cuma. Biraz sorunlari oldu doktor surekli yatacaksin dedigi icin kv orda. Kucuk gorumce stajda. Kardesim gitmeden yine iyiymisim. Obur kiz kardesimi cagirayim dediim. Onun da kurslari baslamis. Annem gelemez zaten.

Yalnizim biraz yani. Evle falan ugrasmiyorum evi karinca falan basmasin diye yalandan supurup siliyorum idare etcem biraz boyle.
Esim 2 hafta sonra 20 gunluge izne ayrilacak zaten sabretmem lazim

Aman temizlik dediğin nedir ki en kötü birini tutarsın yarım günlüğüne gelenler var o yapar, sen ve kızın iyi olsun da, temizlik yapılmasa da olur

harika ya bende cok istiyorum ama imkansiz gibi bisey :) hayirli ugurlu olsun canim.gule gile oturursunuz insallah

hayirli olsun canim gonlunce olsun hersey cok guzel yapmissiniz

Hayırlı olsun canim huzurla oturmayi nasib etsin ne guzel valla

Hadi gözün aydın canım,

ben közleyip kabuklarını soyup çekirdeklerini çıkardıktan sonra buzluğa atıyorum

Geçmiş olsun canım

çok saolun kızlar.11 yıldır bu anı bekledik çok çalıştık ki hala öyle.oturduğum ev çok küçüktü ve kv nin altıydı.yani çoğu zaman mutsuzdum.2sefer kira çıktık ama masraflar çoğalınca sabredelim dedik.470 metrekare yerimiz.bunada şükür yine kv çok yakınım ama kapımız bacamız ayrı.biliyonuz yaşadığım sıkıntıları.tabi kv farkında değil.gece yarısı uykusu kaçsa yanımıza geliyo çok bunaldım artık.tabi yine büyüklerimizi Allah başımızdan eksik etmesin.ama uzak olmakta yarar var.
Allah herkezin gönlüne göre versin....
A Akaibu canım inş bi yol bulabilirsiniz.Ağaçlar kurumasın ya bi çare bulmaları lazım.eğer kurursa ağaçlar ev yaptıramazmısınız.
Bu arada ev yaptırcağım yer şehir merkezine uzak gibi birde hep tarlalar cevizlikler var fazlada komşu yok.biraz canım sıkkın ama artık bi evim olsun istiyorum.

Herkese Günaydın :)

pat diye daldım:)
Günaydın kızlar
Günaydın kızlaaarr
Aslında hirada daha önce de çıkmıştı ama çabuk geçmişti. Bu uzun sürünce rahatsız etti beni. Ama sen ve lutita yazınca biraz daha rahatladım :))
Hayırlı olsun canım herşey gönlünce olsun darısıda bize olsun :))

Hadi gözün aydın canım,

Geçmiş olsun canım

Öyle de yapıyorum. O şekilde de çok seviyorum ama bunun tadı daha farklı oluyor.
Blackkcat güle güle oturun. Ne güzel ya kendi zevkine göre döşeyeceksin herşeyi. Bende çok isterdim.

Öyle de yapıyorum. O şekilde de çok seviyorum ama bunun tadı daha farklı oluyor.
Blackkcat güle güle oturun. Ne güzel ya kendi zevkine göre döşeyeceksin herşeyi. Bende çok isterdim.
çok teşekkürler kızlar daha iyileri sizlerin olsun inşallah...inş çarçabuk yapılır sonrada yavaş yavaş içini düzeriz.
lutita 1 1h1r Akifin biraz geçmişti hafif boğaz enfeksiyonundan sonra tekrar çıktı.dr bağışıklık kuvvetlendirici önermişti bir defa kullandık fakat bundan sonra pek düşünmüyorum çünkü aneannemiz doğal birçok pekmez hazırladı ve onları vericez bakalım

dip dibe oturmak cok kotu cidden. Her seyi gonlunce olacak ne guzel. Agiz tadiyla oturmayi nasip etsin allah. Tam benim istedigim gibiymis az komsu issiz agsclik :)

Dava acmayi dusunuyoruz arastiriyoruz bakalim. Uzerine ev yaparsak cevre sulama suyu aboneligi yapamiyomusuz. Once agac dikip sulama isi hallolacak sonra su aboneligi. Ancak ondan sonra ev yapabilir misiz. Evi once yapinca da mesken suyu olarak baglamalari lazimmis. Oraya da ev imari yok. Cunku cevresi hep hobi bahcesi. Kucuk tek odali kulube tarzi biyer yapabiliyoruz sadece. Mutlaka ekili alan sarti varmis.
Birisi eger cevre de herkeste varsa size vermemezlik yapamazlar diyo. Sosyal hakkiniz falan diyo ama insallah hallolur.

10 civari sanirim agac diktik. Gerisine dedomates biber falan dikecektik. Artik vermezlerse yanda ki bahcelerden rica edip su cekmeyi dusunuyoruz agaclar kurumasin diye.

Cok sey hayal etmistim ya. Asma saksilardan falan alip balkon kismina asacaktim feslegen falan. Hayallerimi yiktilar :)

ister davayla ister konu komşuyla inşallah bi şekilde çözülür de gönlünüzdeki gerçekleştirme şansınız olur sizin de biz de eşimle hep konuşuyoruz raabim ömür verir sağlık da verirse bir on sene sonra kendi ekip biçeceğimiz şehirden uzak da bi yerlerde mesken tutmak

çoğumuzun bu ara gündemi bu galiba, benim de eşim istiyor, şehirden biraz uzak bir yerde yaşayıp ekip dikip tavuk ve köpek beslemek

Herkes bıkmış şehirden :) biyer bulalım hep beraber gidelim :) çocuk bahçesi yaparız ama adamlar kaçar büyük ihtimalle :) çocukları salarız bahçeye bizde bütün gün yayar otururuz çay kahve börek çörek pasta ohhh :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…