Annelerin Güncesi

oyle cidden. Bazen yakiniyorum yorgunluktan ic sikintisindan vs. Sonra birileri geliyo aklima haksever falan. Kiziyorum kendime sukret diye.. cevrende ne olursa olsun devam ediyo hayat bi sekilde..

canim kirmizi biber dedigin etli salcalik olan biber di mi? Yanlis yapmayayim simdi. Denicem insallah pazara gidebilirsem aman canim hic bulasma derim internet belasina. Saglam adami hasta cikarir.
Cok gecmis olsun ogluna. Insaallah kizinin ki de gecer kendiliginden
Sağol canım. Sizde hemen iyileşirsiniz inşallah

Bugün çocukları dr götürdüm. Oğlan için el ayak ağız hastalığı dedi. Kızımda idrar yolu enfeksiyonu çıktı. Boğazında beze vardı yaklaşık 1 aydır farkettik. Dru kendiliğinden geçiyor genelde demişti o yüzden takip ettik sadece ilaç vs kullanmadık ama geçecek gibi durmuyor hatta daha büyümüş gibi hissediyorum. Onun için kan tahlili istedi sonuçlar yarın çıkacak. Kafama takılmaya başladı netten açıp bakasım var ama korkuyorum
benm kizimdada boynunda bze var doktor gecer korkulcak bisey degil dedi. Baska doktradami gotrsem acaba ?

Oh afiyet olsun canım. Ben yeşil fasulye, bezelye, barbunya, bamya,karnıyarıklık patlıcan,kuru dolma biber,vişne, kahvaltılık domates sosu ve patlıcan sosu yaptım. Hafta sonu tarhana yapıcam birde kornişon turşu eylülde inşallah. Tarhanayi ilk defa deneyeceğim inşallah becerebilirm.
Maşallah ne çok şey yapmışsın. Afiyetle yiyin inş :) bu kadar şey yaptığına göre eminim ki tarhanayı da çok güzel yaparsın
Bugün çocukları dr götürdüm. Oğlan için el ayak ağız hastalığı dedi. Kızımda idrar yolu enfeksiyonu çıktı. Boğazında beze vardı yaklaşık 1 aydır farkettik. Dru kendiliğinden geçiyor genelde demişti o yüzden takip ettik sadece ilaç vs kullanmadık ama geçecek gibi durmuyor hatta daha büyümüş gibi hissediyorum. Onun için kan tahlili istedi sonuçlar yarın çıkacak. Kafama takılmaya başladı netten açıp bakasım var ama korkuyorum
Geçmiş olsun cnm.
oyle cidden. Bazen yakiniyorum yorgunluktan ic sikintisindan vs. Sonra birileri geliyo aklima haksever falan. Kiziyorum kendime sukret diye.. cevrende ne olursa olsun devam ediyo hayat bi sekilde..

canim kirmizi biber dedigin etli salcalik olan biber di mi? Yanlis yapmayayim simdi. Denicem insallah pazara gidebilirsem aman canim hic bulasma derim internet belasina. Saglam adami hasta cikarir.
Cok gecmis olsun ogluna. Insaallah kizinin ki de gecer kendiliginden
Evt cnm bahsettigin biberden. Kısırla falan çok güzel oluyor.

Ne kadar zamandır var canım
Canım Akifte de vardı o bezelerden.bizde götürdük doktora ultrasonda incelediler lenf bezi dedi.3 ay sonra tekrar bakıcaklar.genelde sık hasta olan antibiyotikten sonra çıkabiliyomuş dediler.büyüdükçe kayboluyomuş.
Ayrıca geçmiş olsun cann ım

Oh afiyet olsun canım. Ben yeşil fasulye, bezelye, barbunya, bamya,karnıyarıklık patlıcan,kuru dolma biber,vişne, kahvaltılık domates sosu ve patlıcan sosu yaptım. Hafta sonu tarhana yapıcam birde kornişon turşu eylülde inşallah. Tarhanayi ilk defa deneyeceğim inşallah becerebilirm.
Ne güzel maşallah canım.bende her yıl neler yapıyodum ama bu yıl hiçbişe yapmadım daha.annem hem çocuklara bakıyo hemde hazırlıkları yapıyo sağolsun.çok yoğun çalışıyorum bu sıralar.buraya bilegiremedim epeydir

Kızlar bu arada ev yapmaya başlıyoruz çok şükür 2 katlı yapıcaz üst katta oturcaz.sonra zamanla alt katı yaparız.eşim çatı katıda istiyo teraslı hevesi var.ben hiç istemiyorum tam anlaşamadık ama hayırlısı artık.135 metrekare olacak.planını ben çizdim.mütahit onayladı düzeltmeler yaptı.temel atılmasını bekliyoruz artık

Kızlar bu arada ev yapmaya başlıyoruz çok şükür 2 katlı yapıcaz üst katta oturcaz.sonra zamanla alt katı yaparız.eşim çatı katıda istiyo teraslı hevesi var.ben hiç istemiyorum tam anlaşamadık ama hayırlısı artık.135 metrekare olacak.planını ben çizdim.mütahit onayladı düzeltmeler yaptı.temel atılmasını bekliyoruz artık
Woow bu benim de hayalim fayansından planına herşeyine karar verwbileceğim müstakil bahçeli bi ev bodrum katına da havuz yapmak isterim mesela güneş enerji sistemi çatıya elbette teras barbekü kiler ah ahhh hayırlı olsun canım gönlüne göre inşallah

harika ya bende cok istiyorum ama imkansiz gibi bisey :) hayirli ugurlu olsun canim.gule gile oturursunuz insallah

Biz de kucuk bi yer almistik. Ben anlamadigim icin arsa bahce islerinden falan tarla gibi buyuk bisey saniyodum. 500 m2 cevresi hep bu sekilde parsellenmis hobi bahcesi arsasiymis. Oyle kucuk gorunce baya hosuma gitmisti. Su aboneligi icin once icine agac ekilmesi dulama sistemi kurulmasi falan gerekiyomus. Gittik cesit cesit agaclarimizi sectik damla sulama sistemini aldik. Abonelik icin bi gittik ama su aboneligi verilmiyomus. 1 ay once karar almis sular idaresi bahcelere abonelik vermeyecekmis. Agaclar dikili kalakaldik. Kuruyacaklar boyle giderse. Belediyeyi ariyoruz oyle biseyden haberimiz yok diyo. Ama koski aboneligi yapmiyo. 100 tane bahce varsa orda99 unun abonelogo var ama bize vermiyolar. Ev falan sectik yaptirmaya baslaycaktik kucucuk 35 m2 tek goz gittigimizde kalmak icin. Kaparo falan verdik hepsi bosa gitti

hayirli olsun canim gonlunce olsun hersey cok guzel yapmissiniz

A Akaibu gokce nasil konusmasi biraz olsun duzeldi mi?
Canim nasil oldu da anladin cok farkediliyormuydu öncesine göre ?
Malesef duzelme yok. Zaten pedagog 2 ay bile surebilir dedi.
Farketmemek mumkun degil ki. Her cumlenin basinda yapiyo. ka ka ka ka ka kapiyi ac diyo. Bi iki kere tekleme ya da cikaramama falan degil ilk heceyi defalarca tekrarliyo. Boyle takiliyomus gibi sanki orda. Farkediyo sinirleniyo. Konusmuyo da pek zaten. Ih mih diyerek gostererek anlatiyo. 10 gunu gecti simdiye kadar tek gelisme daha kotuye gitmesi yonunde.

Bdv de acilan konuda herkes ayni seyden bahsetmis ama bi iki hafta kotuye gidip sonra duzelmis hepsi. Bekloyorum bakalim

Hayırlı olsun canim huzurla oturmayi nasib etsin ne guzel valla

X