Annelerin Güncesi

Benimki de afiyet olsunu öğrenmiş. Bazen daha ilk lokmada afiyet olşun anne diyo

Amaaan boşver büyüdüklerin de bu 200 300 gramları vermek için ne kadar zorlanacaklar. Sağlıklılar mı çok şükür sağlıklılar başka da bişeyi düşünmüyorum ben. Şu dr araştırayım da bakayım cnm. Çok sağol.

M-L olanını almıştım huggies
Geçen seneden kalma s m vardı baktım biraz sıkıyo bu sene m l alcam.

Ay kızlar dün arenle watsonssa girdim makyaj pamugu alcaktım. Neyse aldım kasaya geldik poşet hafif diye arene verdim. Bende o sırada para üstünü bekliyordum. Şöyle göz ucuyla arene bi baktım kasanın ordaki minik bi parfüm şişesini poşete atıyo. Oğlum ne yapıyorsun diyip poşetten çıkarıyordum ki bi baktım gözle kaş arasın da poşeti şişelerle doldurmuş. Allahtan farkettim yoksa kapıdan çıkarken nasıl ötecektim

Ay o şekilde ötse o anı ve seni düşünemiyorum :))

Kızlar eşimin bağırsakları nda ulseratif kolit diye bi hastalık var on sene önce yakalandı bu hastalığa on senedir antibiyotik içiyo yoksa hastalık ilerliyo ve tedavisi yok antibiyotik içmekten başka.yArın kontrolleri var biz hastalığın grrilemesinden vazgeçtik artık çünki gerilemiyo ilerlemesin yeter diyoruz allah korusun ilerlerse başka hastalığa çevirir dilim varmiyo adını yazmaya dua edin nolur iyi sonuçlarla çıkalım kontrolden.aslında hiç ilaçlarını aksatmaz çok sıkıntılı bi durumuda yok ama yinede çok korkuyorum bu kontrol günlerinde. Sağlıktan önemlisi yok gerçektende.

Bide bende çok daraldim bu günlerde çıkmaz sokak gibi düşünün işin içinden çıkamadıgim durumlar var.sürekli bişeyler le uğraşıyorum dusunmemek için ama kafam bi dünya.piskologa gitmeyi düşünüyorum kendimi bi türlü degistiremiyorum içime çok atıyorum hayir diyememe gibi bi sorunum var sırf bunun için gitmeliyim hatta.sanırım stresten içime atmaktan oluyo bu ara sağ ayak baş parmağım uyusuyo sürekli. Kendimden bile kaçıyorum bazen çok keyifliymisim gibi falan davraniyorum evin içinde kendi kendime ama boş kalıp akşam falan olunca yapamadiklarim soyleyemediklerim arada kaldiklarim teker teker çıkıyo ortaya.yardıma ihtiyacım var bundan eminim artık.

Allah ana babasina sabır versin. Kimseyı de evladı ile sınamasın. Başınız sağolsun canım inan çok üzüldüm.

E Esinn10 başınız sağolsun canım keşke annesi bi an toparlasa kendini de kabul etse organ bağışını

basiniz sagolsun canim allah sabir versin

E Esinn10 başınız sağolsun canm rabbim ana babasına sabır versin

basiniz sagolsun canim allah sabırlar versin

Başınız sağolsun cnm. Allah ailesine sizlere sabır versin..

Bende arene bi kaç kez emzik vermeden uyutmak istedim ama olmadı. Krize girdi resmen. Sende takma dr demiş zaten geçici bi durum diye elbet düzelicek.

E Esinn10 çok üzüldüm basınız sağolsun canım Allah ailesine sizlere sabır versin

Allah geride kalanlara sağlık versin çok zor başınız sağ olsun

güle giymeyi nasip etsin Rabbim çok ciciler

Canim basiniz ssg olsun cok uzgunum.Emir buyuk yerden.Allah anne ve babasina sonsuz sabir versin

Allah ailesine ve sizlere sabır versin gerçekten çok büyük acı

E Esinn10 başınız sağolsun mekani cennet olsun insallah çok üzüldüm.

@Esin10 basiniz sagolsun cok uzuldum mekani cennet olsun

E Esinn10 başınız sağolsun Allah anne babasına sabır versin

Allah razi olsun dostlar sagolsun kizlar
İnsallah alintida atladigim kimse olmamistir olduysa da kusura bakmayin lutfen kafam yerinde degil hic
Beyin ölümü cuma gunu oldu ama hep bir mucize bir umit bekledik ozellikle gorumcem hep dua etti ama olmadi bugun Onurun kalbi durdu ve bizi birakip gitti o kadar zor 8 gun gecirdik ki anlatamam hep aklimiz ondaydi tek konumuz oydu agladik uzulduk ama olmadi Rabbim onu bizden cok sevmis yanina aldi mekani cennet olsun cok yakisikli cok guler yuzlu hayat dolu espirili bir cocuktu dugunlerde hep ortada o vardi hep aklimiza gelecek onu unutamayacagiz
Gorumcem ve esi perisan yarin cenaze var cok zor bir gun olacak Allah dayanma gucu sabir versin onlara
Bu arada kizim grip oldu oksuruyor nasil oldu bilmiyorum salgin var ama birisinden gecti sanirim anneme birakiyorum surekli bugun ise oglenden geceye kadar annemdeydi cok ayri kaldim ondan cok ozledim yavrum hasta ilgilenemiyorum maalesef bana naz bile yapamiyor ama annem cok iyi bakiyor gozum arkada kalmiyor Allahtan
Kizimi,kucuk oglumu,esimi, sizleri,normal hayatimi ozledim icimiz yaniyor hicbir seye adapte olamiyorum sanirim biraz zaman gerekiyor hersey icin

Gecmis olsun canim ilerlemez insallah

gecmis olsun cnm insallah ilerlememistir.

Aynen canım büyidiklerinde o kilolari vermeye uğraşıcak. L Leydiminik e hep diyorum. Abimin kızı küçükken sadece emerdi. Çok ta zayıf ti. Götürülmedik doktor bırakmadık Eskişehirde..en son.mide filmi çekmeye kalktılar olmaz dedi yengem. Neyse şuan o yigenimin önünden tabaklari almak istiyorum. Neden etlerin hepsini ona vermemisiz de bi lokmada Bi yemisiz die ağlıyo. Gobekli bişi oldu. Geçen gün evde hamburger yaptım. Ben bi tane ile doydum o iki tane yedi. Gözleme yemeye gittik. 6 yaşındaki sıpa kendi gözlemesini bitirip bizimkilere saldırdı yani eski denizden eser yok artık.

Eşinin kontrolü temiz çıkar canım merak etme sen. Sıkma canını.
Bende bi ara eşimle yaşadığımız sorunlar nedeniyle gitmek istedim ama vaktim olmadi psikologa gitmeye. Bence imkanın varsa git çok iyi gelir. Bazı şeylerin üstesinden insan tel başına gelemeyebiliyor.

Ay o şekilde ötse o anı ve seni düşünemiyorum :))
Valla bende kendimi düşünemiyorum. Bide bitane neyine yetmiyor da poşeti doldurmuşsun :)

Geçmiş olsn inş. herşey istediginiz gibi olur.
Şuan herşey o kadar yeni ki acınız hiç geçmeyecek gibi geliyor. İnan biraz zaman geçince Rabbim öyle güzel sabrını veriyor ki. Mekanı cennet olsun inş. Kızına da çok geçmiş olsn birinden bulaşmıştır en kısa zamanda düzelir inş. Zaten emin ellerdeymiş için rahat olsun..
Ah bu söylediklerin şuan için rüya gibi geliyor. İşin ilginci bazen biz yerken yemek istiyor yiyormuş gibi ağzını oynatıp yutkunuyor. Hemen eline yediklerimizden veriyorum ağlayıp geri kaçıyor. Üstelik bunu tatlı türü şeyler de de yapıyor. Ve inan kilosu umrumda bile değil isterse iki lokma yesin ama yeterki çignesin. Yeğenine de maşallah darısı başımıza ümidiyle..

Son düzenleme:
çok geçmiş olsun canım inşallah ilerlememiştir rahat geçen bi kontrol olur

şu ara bir çoğumuz böyleyiz sanki mevsim sonbahara dönerken erken depresif ataklardayız sonbaharda noluruz acaba bende zaman zaman düşünüyorum gitmeyi hep bunu aştım bunu da aşarım ertelemeleri bakalım nereye kadar

acınız çok yeni tabi rabbim sabrını versin dayanma gücü versin
fıstığa da çok geçmiş olsun neyseki annen bakabiliyo şükür

bak eğer öyle bişi olursada ergen dönemlerde buralarda ay bu kızın göbeği çıktı hangi diyeti yapsak hangi spor salonlarına gitsek diye gezerim ben
şakası bi yana onun böyle yemek yediğini hayal bile edemiyorum henüz

E eatmeat acabası bana bişi mi dicektin ki

Kuzum ya cok tatlilar. Gokce de markette eline ne gecerse sepete falan atiyodu. Bunlar bizim degil diye her seferinde soyleyip geri koyuyodum. Bir sure sonra takinti yapmisti. Magazada ceket bile gorse bu bizim degil diye agliyodu unuttu cok sukur.
Elleri kollari her yere uzaniyo cok dikkat etmek lazim
gecmis olsun. Insalah ilerlemez

vok zor ya allahim sabir versin.
Bir komsumuz vardi. Ben ortaokulagidiyodum ozamanlar. Koyde kuzeni gole dusmus. Onu cikarmak icin atlamis. Kuzenini kurtarmis ama kendi cikamamis. Annesi perisan olmustu olu gibi geziyodu hep. Disarida arkadaslarini gorunce agliyodu onlara sarilip. En son hamile kaldi oglu oldu onun da adini mustafa koydular. Sonrada ayni evde oturmaya dayanamayip tasinmislardi. Hic haber alamadik. Ne zaman bogulma haberi duysam kadin aklima gelir. Allahim diget cocujlarinu ona bagislasin

Her sabah 8 bucuk gibi da evden cikip 10 bucuga kadar parkta bahcede dolanip duruyoruz. Yemegini de yanima aliyorum evde tek lokma yediremedigim cocuk omleti disari da bitiriyo.
Disari dahi tane insan yok deli deli dolaniyoruz ortalikta. O kadar dolasinca uyuyo ogle uykusunu cok sukur.

Bu gun de cimleri sulamak icin fiskiyeleri acmislardi. Gitmek icin tutturdu. Git dedim. Bildigin su dan cikmis baliga dondu. Coraplarina kadar her yeri islandi. Cok mutlu oldu ama yagmur yagdi şip şip şip diye sarki soyleyip bi oraya bi buraya kostu durdu. Bende banka oturdum izledim. Iyi hostu da insallah hasta olmaz

Allah sabır versin canım çok zor gerçekten

Hemen değiştiysen üstünü bir şey olmaz canım
Bizimki hortumla her gün ıslatıyo kendini hemen değiştiriyorduk bir kaç gündür hava serin ben uzun kollu ince badi falan giydiriyorum çocuğa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…