Annelerin Güncesi

dogru diyors . canim tasinmaca elif hirayla ugrasmaca yeni duzen derken bu zaman oldu giremedim. du tek ayak ustunde duratim senin icin
hasta olan bebislere gecmis olsun..
E Esin10 canım basiniz sagolsun..@Akaibu insallah gecici bir donemdir canim..
hepinizi opuyorum. arada unuttuklarim varsa kusuruma bakmasin kafa bi milyon suanda.. bahceye kis icin hazirlik yapiyorum. malum onumuz kis ve artik ben adapazarinda yasiyorum..

cok güldüm valla.
Sabah uyaniyoruz daha kahvalti yapmadan kızım 'adddaaaa addaa ' diyor.
Zar zor kahvalti yapiyorum hemen dışarı çıkıyoruz, gezecek kapı kalmadi geze geze.. Kışın ne yapacağım diye kara kara düşünüyorum. Akşam daha sofraya oturur oturma kizim 'anneee kalkk kalkk' diyor yemek de yalan oluyor. Odasina götürüyor beni...
Ancak okuduklarimi begenebiliyorum yazmaya zaman kalmiyor...
Bi de gündemi takip edebilsem benden mutlusu yok

Sonradan farkettim buselser ben degilim. Bana yazildi sandim

zamanla çook daha iyi olacak inş.. Rabbim yardımcısı olsun. Bizde de durum stabil cnm dışarı çıkarken yanıma sadece yayla çorbası alıyordum (dışarda bi tek onu yedirebiliyorum) içine prinç koyamıyordum kaç kere dışarda kusmuştu. Bi kaç haftadır princli yapıp yediriyorum çok şükür öğürmeden yiyor. Onun dışında bisküvi çikolata gibi şeyleri az da olsa minik minik ısırıp çiğniyor. Ama kaşıkla pütürlüyü asla yemiyor. Yine herşeyi blendır yapıyorum. Valla ben ümidi kestim seneyi beklicem sanırım
Geçmiş olsn cnm geçer inş. Bu arada bencede atma içine karşı tarafı kırmadan anlayabilecegi şekilde söyle Yoksa diğer türlü içine ata ata yıpranırsın.

bende seneye daha kolay olur diye düşünüyorum çünkü şuan şunu yap deyince yapmıyo çiğneme haraketlerime gülüyo yine de ekim gibi bi pedagogla görüşücem belki o doğru yönlendirir bir de ataşehir şifada bi çocuk doktoru önerdiler ona götürcem ama bi kaç ay bekliyim diyorum emzirme kesme de hırpalandık zaten
tatilde çocuk restoranda kadın semizotu yapmış blendır dedim bunu da mı dedi ne yapayım yediği iki lokma onu da zorlayarak iice soğusun istemiyorum yemekten bende yanımda götürüyorum bi çok yere giderken yemeğimi en kötü meyve saatini fln ayarlıyorum
eninde sonunda yerler diye umutluyum inşallah çok sancılı olmaz o dönemler

Aynen öyle bende o kadar yoruldum ki. Özellikle de milletin sen yapmışsın böyle sen alıştırmışsın demelerinden. Şu dr adını alabilirmiyim bende bi araştırayım. Bu arada unutmuşum tatile gittiginizi iyi ya sorunsuz atlattınız darısı başıma. İnan şimdiden blendrları nasıl iyi çekiyormudur diye düşünmekten fenalık geldi. Olmadı en kötü 1 hafta çorba vericem. Söz verdim kendimi hiiç ısrar etmicem. İnş. yani umarım öyle yapcamm.

manzaraama laf yok

canım doktorun ismi yunus emre mercan bir kaç arkadaşımın sürekli doktoru öyle överek anlatıyorlar ki bir de bir tanesi iştahsızlık için çok faydasını görümüş terapi gibi dedi ama gitmekten çok da rahat tavsiye edemiyorum bana hep kötü tarafları çatıyo niyeyse doktorların
blendırı çok iyiydi yine de bende çorba da daha rahat ettim arada zorlasamda zaten bir kaç günde eve dönücez bari eğlensin diye bir süre sonra gevşettim ipleri 6 ayda aldığı 300 grm 200 ünü vermiş ama ne yapaym öyle eğlendik ki değerdi bence psikolojisi gramlarından daha önemli artık saçmalamıycam inşallah sende sıkıntısız geçirirsin

Giden saçları olsun canım kökü onda hem mira hanımda garipsememis ne güzel abin adına sevindim miranın hemen kuçağına atamasına. Abine daha bi Moral olmuştur

Benimde bir yanım yoğun bir şekilde ikinci çocuğu yapmak istiyor ama şartlar musait değil ben hazır değilim sanki. Seneye yaza kısmetse korunmayi bırakalım diyoruz eşimle.

Senin adına sevindim canim.

Çok teşekkürler böyle samimiyetli bir beğeni iyi geldi ne yalan söyliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…