Annelerin Güncesi

Hepsi cok tatli canim maşallah gule gule giydir Ins

Hepsi harika :) çook az kalmış sağlıkla kucağına alırsın inş.

Bende merak ediyordum cinsiyetini. Kaçırmışım yazdiysan :)
Hepsi çok güzel canim. Sağlıklı günlerde giysin minik; )

Hepsi çok güzel canım. Allah sağlıkla sevinçle giydirmeyi nasip etsin. Eminim çok yakışacak prensese.
Çok çok teşekkür ederim hepinize kızımızın adı da fatıma berrin olacak Allah nasip ederse kaynanamın adı fatma olduğu için razı değildim ama anneannem vefat edince(onun da adı fatmaydı)gönlüm oldu onun da adı konmamıştı hem de fatma koymuyoruz fatıma koyuyoruz daha asil daha zarif diye beni kandırdı fatihe de uyuyor diye sevdim birazcık ayrıca berrin diye seslenicez nasıl buldunuz?

Canim benim kizimin gobek adida fatima biz 2. Isim diye dusunduk ama kimlige 2 isim yazdirmayalim demistik dogumdan sonrada kadin dogumcum izin verirseniz gobek adını ben koymak isterim dedi ve fatima dedi oda hatta doğumdan 1 yil sonra kizim yasina girdiginde dogum gunu icin bi mektup gonderdi ondada fatima beyza yaziyordu ben seviyorum adiyla yasasin Ins ayrica berrinde gayet guzel

Amin canım fatıma ismini ben de beğenirim aslında ama kaynanamı sevmeyince memnun olmasın onun akrabaları falan fatma fatma demesinler diye istemiyordum göbek adı olsun kimliğe yazdırmayalım demiştim ama anneannem niyetine koyunca içim rahatladı ona azıcık benzese çok mutlu olurum

Allah geride kalanlara sağlık versin çok zor başınız sağ olsun

güle giymeyi nasip etsin Rabbim çok ciciler

Bu aralar ben biraz depresif eşim asabi çarpışıp duruyoduk bikaç gündür sesler yükseliyo falan baktım olan bize oluyo hoşuma gitmese de bazı lafları yutup bu akşam için başbaşa yemeğe çıkıcaz dedim yoksa gerçekten çıkmaza giricez sanki evli değil de sevgiliymişiz gibi heyecanlandım hazırlanmak için çanta elbise falan aldım yeni özlemişim bu heyecanları çocuksuz çılmazdık hiç annemlere bıraktık kızı yemeğe gittik bi de hediye patlattı şaşkın kocacım ki evlilik yıldönümü hediyesiymiş bugün ayın 13ü olunca bi de yemeğe çıkınca biz bugün sanmış oysaki önümüzdeki ay :) küpe almış bana çokta zarif bişi çok hoşuma gitti karar verdik her ay bi kere başbaşa yemeğe çıkıcaz gerçekten çok iyi geldi

Aynen cokta ugrasmak istemiyorum. Kussunler isime bile gelir. Bi de ah vah ediyolar cocugun yaninda. Sinirlerim oynuyo. Elimden geldigince okuyorum bakalim geccek nasilsa.
ayy ozluyo insan cidden. Kizima aldigim seyler falan gozumun onune geldi. Tek tek utuleyip katlamistim. Bakip bakip duruyodum bunu mu giyecek diye.
Gule gule giysin fistik insallah

Canim basiniz ssg olsun cok uzgunum.Emir buyuk yerden.Allah anne ve babasina sonsuz sabir versin

Allah ailesine ve sizlere sabır versin gerçekten çok büyük acı

benim adetim düzenliydi hep ama azaltalı iki ay bırakalı on beş gün oldu bu süreçte iki adet gördüm on gün önceden olarak hemde galiba hormanel bi durum
bir de benim göğsüm dolunca ki çok aşırı dolmadı banyoda sıcak suyla ovarak akmasını sağladım bu arada sağ mememde müthiş bir ağrı var meme us randevusu alıcam içim bi tuhaf on amazon kitabını okudum onun etkisinde olabilirim ya da süt kötü bişi olmasın da psikolojik olsun diyorum ki bende iice bana bişi olacak eşim kızım ne olur gibi saçma sapan takıntılar başladı son günlerde

Kızlar paramparcayim evde yalnızım yazamiyorum ellerim titriyor eşimin yigeni boğulmuş Allahım ne olur gerçek olmasın Abim geliyor yanıma eşim ağlayarak gitti dua dua istiyorum
canım şimdi son mesajınıda okudum ne desem bilemedim rabbim dayanma gücü versin hepinizi mekanı cennet olsun inşallah

geldim geldim burdayım

Kızlar bugün benim doğum günüm ve aynı zamanda evlilik yıldönümüm. Kendimi iyi hissetmiyorum ve mutsuzum. İlk defa böyle bir doğum günü yaşıyorum ve gerçekten zor zamanlar yaşıyorum.
hem evlilik yıldönümün hem doğum günün kutlu olsun canım umarım yeni yaşında tüm sıkıntılardan kurtulur daha mutlu olursun

canım öncelikle gözün aydın bir daha ayrılmayın kuzunla
sonrasında geçmiş olsun umarım kene değildir ama aklında olsun böyle durumlarda elle müdahele etmemek gerek diye biliyorum tabi panik anı başka

geçmiş olsun canım rabbim şifa versin

çok sağol canım moral olarak iyi görünüyor önümüzdeki hafta ikinci kürüne başlayacak bu arada saçlar gitti tabi en çok ona sıkıldı kızım çok düşkündür ona gelmez artık korkar size gelmiyim dedi saçmalama dedim ay minnoşum da hiç tepki vermedi koştu sarıldı dayısına abim çok mutlu oldu

teşekkürler canım iyi şükür daha iyi olacak inşallah alternbatif tıppa kapalı sadece öneri istemiyor bizde sıkmıyoruz haftasonu da iki günlüğüne bi arkadaşıyla bi yere gidecek kafa dağıtmaya böyle böyle bitecek inşallah
bir de sana şey sorucam pütürlü işiniz nasıl gidiyor gelişme var mı biz pirinç tanesi kadar yol alamadık nereye gitsem ki diye düşünür haldeyim

ben de bayadır böyleyim o kdr miskinleştim ki bir de heves duygumu yitirdim sanıyorum
belki ses kaydı video fln derken sezinlemiştir belli etmesek de duygu değişimlerimizi anlıyorlar kaygını hissettiyse o yüzden de konuşmuyodur ya da gerçekten ceza veriyodur benim kızımda küsüyo yetmiyo diğer odaya gidiyo gönlünü almak için saatlerce dil döküyorum iice şımarık oldu bu yüzden

benim kızım da karnımı açıp burda kardeş var mı diyo yok diyorum olsun diyo göbeğimi öpüyo :)

ay çok ciciler güle güle giysin minnoş

Bende merak ediyordum cinsiyetini. Kaçırmışım yazdiysan :)
Hepsi çok güzel canim. Sağlıklı günlerde giysin minik; )
böylece cinsiyet değişimi oldu topik de darısı başıma

ya fotonuzu da gördük maşallah yüzünüze yansımış arada yapmak lazım artık böyle şeyler bende 5 eylülde eşimin doğum günü bizim için böyle bişi ayarmayı düşünüyorum

E Esinn10 Canım başınız sağolsun sen deniz kenarında kızımı oynatırken arkasına dönüp bakışı gözümün önüne geliyo dediğinde ben hissetmiştim vefat edeceğini ve o anın sana anı olarak kalacağını rabbim geride kalanlara sabır senin evlatlarına hayırlı ömür versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…