Annelerin Güncesi

İnş herşey yoluna girer en kısa sürede eşininde böyle olması iyi olmuş sen git desen gitmezdi kullanır inş ilaçları ve işine de bi ayar çekmesi lazım gerçekten
insallah canim.
Aynen. Zaten ben bisey demeden adam esimin konusmasindan kaygi bozuklugu mu var dedi. Bende girdim araya anlattim baya. Git desem asla gitmezdi. O bana sen umursamazsin diyo cunku.
Ise de cok yapilcak bisey yok aslinda. Ama eger mesaiye kalmasi gerekirse. Normal saatinde eve gelip gokce uyuyunca geri gidecek ise. Mudurle konusmus tamam demisler.
yani hkabus mu degil mi tam bilemiyorum ama cuma gununden beri her gece uykusunda gozleri kapali agliyo. Uyandiriyorum. Sakinlesmesi de cok uzun suruyo.
Bi dun gece rahat uyudu. Uyandi yine ama aglama krizi yoktu enazindan.
Evet sonradan oldu cuma basladi. Artti da iyice. Rahatladim baya o konu da ama takilmasinin verdigi asabiyet var cocukta. Ogle uykusu falan yok gece uyumuyo. Cok yoruluyorum. En azindan gece aglamalari biterse daha rahat olcam insallah.

Çabucak geçer inşallah, sen de bu süreçte mümkün olduğunca hem kızına hem eşine destek ol canım

Aman allahim ne feci bi durum ya. Allah sabir versin diyecegimde nasil dayanilir bilemedim. Allah korusun ya.

Gecen de haberlerde vardi. Antalya da bi prof. Kadin sabah ise giderken cocugunu da okula birakacakmis. Cocugu birakmayi unutmus. O da ses cikarmamis heralde. Okulun otoparkina arabayi birakmis cikmis. Is cikisi arabanin yanina geldiginde gormus cocugu ve olmus. O cocugun arabada ne yasadigini dusunemiyorum. Kadinin halini hic dusunemiyorum

Evet canım onu okumustum kadun 2 saat sonra hatirlamis ama is işten geçmiş cocuk ölmüş.
Bu kadin da ogretmen esi de ziraat muhendisiymis. Hem esi hem cocuklarini kaybetti ailesi yok oldu. Cook zor..
Sen Gökçe'yi hangi pedagog'a götürdun canim hastane mi?

Benim esimde çok yogun çalışıyor bu ay 3 hafta konya dışındaydi. Kızımi oyalamam zor oldu ama her gün disarida gezdik cok yordum ve yoruldum şükür süreci sorunsuz atlattik. Seni okuyunca korktum valla. Demek babayla vakit gecirmesi bu kadar önemliymis.

2 saatmiymis. Yarim yamalak okumusjm. Aksama kadar nasil farketmedi diyorum bende. Off zor ya. Kinamakta istemiyorum insanlik hali.
Konya da hastanelerden hic birinde pedagog yok malesef. Bi medicana da varmis. Oda dogum izninine ayrilmis. Uzun sure olmayacak dediler. Ozel muayenehaneye goturdum. Aile sorun cozum merkezlerinde falanda varmis ama pazartesine yer bulamadik. Simdi adamin adini hatirlayamiyorum ama bakip yazarim istersen.

Esimin cocukla ilgilrnme konusunda da sikintilari vardi. Cok mudahaleci. Surekli duseceksin dur yapma canin yanar kosma vs. Cocukla birlikte oldugunda da huzursuz ediyodu zaten. Yeni yeni soyleye soyleye dirdir ede ede duzeltmistim baya guzel oynuyolardi. Tum gun evde hic olmaz sa bi 10 kez soruyodur heralde baba simdi gelecek dimi. Para kazanmaya gitti vs diye. Biraz fazla hassas sanirim

Ya çok okuyamadım geçmişi ama ufaklığın tepkisi de olabilir bu. Umarım kısa zamanda düzelir. Ben asıl eşin ile ilgili yazacaktım çünkü ben aynısını yaşadım ve aştım şükür. Hatırlarsan bir ara psikoloğa gittim. Bana da kaygı bozukluğu dedi. Doğumdan sonra sürekli Azad'a bişey olcak kaygısıyla sokağa bile çıkamazdım. İlla eşim olacaktı. Sanki tek çıkarsam bir kaza bela yaşayacaktım ve çocuğuma bişey olacaktı diye korkunç senaryolar geçerdi kafamdan ve çıkmazdım neticede. Dr un önerisi üzerine gitmemdi. Ben de önce kısa mesafelerde başbaşa çıktım oğlunla, sonra baktım İstanbul'u turluyoruz :) eşine de öyle yapabilirsin, Gökçe'nin zor hasta anlarında inisiyatifi eşine verip krizi onun yönetmesini sağla. Böylece alışabilir diyorjm

Kizlar komili bezi kullandik gayet guzel memnun kaldik bundan sonra prima aramakla ugrasmiycam valla en buyugu 5 numara oda cok rahat oldu. Ve prima gbi ince
Aynen katılıyorum üstelik zeytinyağlı ve ucuzıslak mendilimiz şampuanımız komiliydi artık bezimiz de komili molfixin 5 numarası küçük 5 artısı büyük geliyordu bunun 5i tam geliyor

Üzerine gitme konusunu kesinlikle denemelisiniz A Akaibu .
Bence de sorumluluğu eşine ver biraz hatta pazar günü kızını esine birak yalniz Konyayi gez dolaş

sende mi onun icin gitmistin. Umut oldun bana biraz cidden. Cok kotu bi durum ama ya. En buyuk zararinda kendinedir eminim. Esime hep diyodum ben. Surekli boyle dusunerek nasil yasiyosun diye. Iyi ki zamaninda gitmissin. Darisi esimin basina.

Ben uzerine gitmeyi surekli denedim aslinda. Ama esim hic yanasmadi. Gokceyle sadece 1 kez disari cikti tek basina. O da sitenin cikisinda bulunan markete ekmek almaya. Tek bir cadde gecmeleri lazim. Onda da elimde bisey varken gokceyi tutamam bi daha cocukla gitmem dedi. Ki gokce arabalar geciyo burda elimi tut annem dedigimde direk tutar zorlukta cikarmaz. Ama cocugu da huzursuz ediyo.
Evde yalniz kalmalari da benim markete bu gun ben gideyim diye cikip gitmelerim. En fazla 10 dk surmustur. Ondada daha evden cikali dakika olmamisken gokce agliyo diye beni arar. Gelene kadar telefonda konusurum.

Pedagogun soylediklerini cok ciddiye aldi. Pazartesi dustu. Kafasi baya morardi. Olsun bisey olmaz dedi sadece. Normalde niye dikkat etmedin. Uyutmayalim cocugu. Ya bisey olduysa. Hastaneye gidelim mi. Gibi seyler duymam gerekiyodu. Ssicagi sicagina oldugu icin kendini frenliyo sanirim simdilik. Insallah biyle devam eder. Elimden geleni yapicam bende

Üzerine gitme konusunu kesinlikle denemelisiniz A Akaibu .
Bence de sorumluluğu eşine ver biraz hatta pazar günü kızını esine birak yalniz Konyayi gez dolaş
Suan icin o kadar buyugunu esim kaldiramaz heralde. Bende guvenemem henuz. Cocugun psikolojisini iyice bozmasin :)) yavas yavas biseyler yapcam artik.

Soyle geri donup bakiyorum da tamamen tek basima buyutmusum cocugu resmen. Bir de ustune esimin bu halleri. Iyi dayanmisim sanirim.

Buyuk marketlerde bulamadim. Ara marketten biri de 5 paket prima 5+ buldm. Suan ki durumda tuvalet egitimini kesinlikle dusunmuyorum. Bitince bende komiliyi deneyeyim bakalim

Buyuk marketlerde bulamadim. Ara marketten biri de 5 paket prima 5+ buldm. Suan ki durumda tuvalet egitimini kesinlikle dusunmuyorum. Bitince bende komiliyi deneyeyim bakalim
Kızın şu durumu bi atlatsın, Başlarsın sonra duruma göre

Kızlar bugün benim doğum günüm ve aynı zamanda evlilik yıldönümüm. Kendimi iyi hissetmiyorum ve mutsuzum. İlk defa böyle bir doğum günü yaşıyorum ve gerçekten zor zamanlar yaşıyorum.

Kızlar bugün benim doğum günüm ve aynı zamanda evlilik yıldönümüm. Kendimi iyi hissetmiyorum ve mutsuzum. İlk defa böyle bir doğum günü yaşıyorum ve gerçekten zor zamanlar yaşıyorum.
Hayırdır canım neden böyle hissediyorsun özel değilse?
Doğum günün ve evlilik yıldönümün kutlu olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…