Annelerin Güncesi

Canim gecmis olsun Rabbim sifa versin.Dua ediyorum

Cok gecmis olsun canim. Allah yardimcisi olsun

M mutube acil bisey soracam. Yatacagimin olcusu degisecegi icin baza alacam.yatsanda emo bazayi onerdiler siz almistiniz degil mi? Internet sitesinde yok yeni bir urunmus siz tek kişilik kaca aldiniz bize cift kisilik 1440 lira dediler. Gerçekten deger mi sen cok memnun musun alayim mi tavsiye ediyor musun?

Kızlar paramparcayim evde yalnızım yazamiyorum ellerim titriyor eşimin yigeni boğulmuş Allahım ne olur gerçek olmasın Abim geliyor yanıma eşim ağlayarak gitti dua dua istiyorum
Canım benim çok üzüldüm, Allah şifa versin inşallah. Sevdiklerine bagislasin

Kızlar hepinizden Allah razı olsun dualariniz için hepinize teşekkür ederim
Ben de hastanedeydim yeni geldim eve üniversite hastanesine sevk edildi beyninde odem varmış ilaç istedi drlar ilaç verilmeye başladı ama hala yoğun bakımda durumu kritik goremiyoruz durumu hakkında yarın 10.30 da bilgi verilecek annesi babası perişan annesi herkesten ağlayarak dua istiyor bende Onur icin dua ediyorum sizlerde ismiyle ederseniz sevinirim Allah hepinizden tekrar razı olsun Rabbim hiçbir anneye evlat acısı göstermesin bugün keşke hep kucagimizda onları tutabilsek herşeyden koruyabilsek diye dusundum annesi babası gitme demiş dinlememis uzgunuz çok

Canım Allah acil şifalar versin. Rabbim anne babasına bağışlasın evlat acısı yaşatmasın.

Canim fiyatini hatirlamiyorum biz tek kisilik aldik ama kizimin agirligini tasiyo sadece gicirdama falan yaparmi agirlik artinca bilmiyorum ama bi sikayetim olmadi nerdeyse 6 ay oldu memnunum

Canim fiyatini hatirlamiyorum biz tek kisilik aldik ama kizimin agirligini tasiyo sadece gicirdama falan yaparmi agirlik artinca bilmiyorum ama bi sikayetim olmadi nerdeyse 6 ay oldu memnunum
Canim baza kumas dediler. Ben krem renk almayi düşünüyorum temizligi zor olur mu?

Allahım kimseye evladı ile sinamasin. İnşallah kurtulur onur.

canim ya allah onu ailesine bagislasin. Acil sifalar versin

Hey ahali nerdesiniz?
E Esinn10 var mı bir gelişme? Güzel bir haber verirsin inşallah

E Esinn10 yogun bakimda mi doktorlar ne diyor guzel bi haber verirsin insallah.
sagolun kızlar ilk gittiği devlet hastanesinde bilinçsizce çok ısıtma yapmışlar çocuğa enfeksiyon başlamış o yüzden bugün drlar iki üç gün daha uyutcaz demişler hala yoğun bakımda durum kritik içimiz yanıyor durup durup ağlıyoruz dua ediyoruz başka birşey gelmiyor elimizden Allah yardımcımız olsun on gün önce beraber denizdeydik kızımın elini tuttu deniz kenarında ayaklarını suya sokuyordu bende şemsiyenin altında oturuyordum kızım ona birşey söyledi sonra bana döndü gulerek yenge diyor ki hadi gemiye gidelim dedi orada tekne vardı kızım ona gitmek istemiş o gulumsemesi bana dönüp konuşması gozumun önünden gitmiyor dün eşime bunu anlatmaya çalıştım anlatamadim boğazın dugumlendi ikimiz birden ağlamaya başladık Allah onu annesine babasına bagislasin herkesin evladını bagislasin acılarını göstermesin

lutita sen ne yaptin canım kortizon tedavisi sonrasında ne dediler?
Herhangi bir gelişme olursa haber ver lütfen.
sagol canim.bugun 8. Doz bitti. Kaldi 2 gun kortizon bitiyo ozaman. Gozum daha iyi persembe gunu gorme alanina bakilcak yine. Kolumda uyusma basladi bikac gundur simdide. doktor arastiriyoruz bu tedavi bitince hemen ignelere baslamam gerekiyomus atak gecirmemek icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…