Annelerin Güncesi

Onemli olan gorunce sevinmesi sahiplenmesi canim varsin erkek odasi gibi olsun ne olacakki onemli olan kizinin mutlu olmasi degilmi bizde erkek gibi hep pantolon tisort giyiyoruz hic elbise etek giymiyor ama istesemde giymiyor mecbur saygi duyuyorum bende o mutlu ben mutlu gerisi onemli degil

Kolay cikacak cikartmalardan yapistirabilirsiniz canim. Hosuna gider hem. Zaten bir sure sonra ben bebek degilim cikart diye kendisi der :)

Bi ara caliu vardi hatirlarsiniz. Erkek kardesim kucuktu o zaman. Hep caliu lu biseyler istiyodu aliyoduk. Bi gun annem sort tshirt takim almis caliu lu. Ben bebek degilim diye bi kez bile giymedi. Annem gosterince cildiriyodu

Guya bende odasini hazirlayacagim artik ama bakalim ne zaman. Esim cumartesi pazar demeden calisiyo. Mobilyacilara gidemedik bir turlu. Her hafta bisey cikiyo

Geçmiş olsun canım, şüphe değil miydi ya sadece

lutita Canım çok geçmiş olsun, kızına kavuşmana çok sevindim. Daha önce de mr çekilmiştin nasıl teşhis koyamamislardi ya, şifa versin Allah

lutita cok gecmis olsun canim sevindim kizina kavusmana

geçmiş olsun canım minişine kavuşmana çok sevindim

cok gecmis olsun canim bir daha hic ayrilmazsiniz inşallah

lutita canim kizina kavusmana sevindim sanada acil sifalar dilerim bir an once iyilesirsin insallah

Geçmiş olsun canım

Bende şüphe olarak biliyordum
cok sagolun tekrardan supleniyolardi sikayetlerimden ve onceki mr sonuclarimdan busabah yeni cekilen mr da beyinde plaklar cikti doktor ms dedi ama arastrma hastanesindede belimden su alicaklarmis cok korkuyorm ama hersey allahtan

Haklısın canım onemli olan onlatin mutluligu, aslında odasını cok seviyor her akşam bizi odasina götürüp kitap okutuyor dolabinin butun cekmecelerini, kapaklarını açıyor 'baaaakkkkk' diyor. Ama pepeli nevresim alabilirsem alayım hiç olmadi yapistirmalarini yapistirayim.

Hala var callilou kitabini okuyoruz bazen. Pepee kadar sevmiyor tabii...
Cikartma yapistirayim pepe li niloya li..

Canim sen yatsan bazadan memnun musun? Kendi yatak odamin bazasini degistirmeyi düşünüyorum yatsan tavsiye eder misin? Biraz da pahalı herhalde??

Sen yazınca aklıma geldi. Kardeşim caillou'yu çok severdi devamlı izlerdi diğer kardeşim birgün dayanamayıp o kanalı sildi küçük kardeşime de kayyu ölmüş bi daha çıkmayacak demişti saatlerce susturamamıştık küçük kardeşimi

cok sagolun tekrardan supleniyolardi sikayetlerimden ve onceki mr sonuclarimdan busabah yeni cekilen mr da beyinde plaklar cikti doktor ms dedi ama arastrma hastanesindede belimden su alicaklarmis cok korkuyorm ama hersey allahtan
Allah şifa versin canım inşallah tedavin cevap verir çabucak iyileşirsin

yavrum ya cocukta ki travmaya bak
Bende evin buyugu olunca cocuklarin cizgifilm sihirli annem selena bez bebek iskencelerine bol bol maruz kaldim. Buyuk kardesini de cok iyi anliyorum

Yalniz bende caliu yazmisim oyle yaziliyo saniyirum

Allah sifa versin canim beterinden korusun. İnşallah korktuğun gibi olmaz. Herkesin imtihani ayrı. Bende kulaklarimdan yana sıkıntıliyim.

Kızlar kizima kaju verdim yedi bir daha istedi ama bitmişti bitti dedim ağlamaya başladı annecim bitti alcaz yine dedim yok bacaklarima yapıştı mutfakta ağlıyor sonra oğlumun arkadaşlarından biri geldi yanımıza 9 yasında çocuk abicim kaju bitmiş bittiyse nasıl yiyebiliriz ağlama dedi biraz sakinleşti kızım bak baba alacakmis gelirken dedi kucağına aldı kızımı çocuğa bayıldım maşallah onlarda 3 kardeş kızımdan 5 ay büyük kardeşi var evde de böyleyse ne güzel ya benim kızı susturdu ve kızım ağladığı için geldi içeriden

yavrum ya cocukta ki travmaya bak
Bende evin buyugu olunca cocuklarin cizgifilm sihirli annem selena bez bebek iskencelerine bol bol maruz kaldim. Buyuk kardesini de cok iyi anliyorum

Yalniz bende caliu yazmisim oyle yaziliyo saniyirum
Okunuşuyla yazılışı ancak bu kadar farklı olabilir zaten :))

Canim sikayetlerin tam olarak nelerdi tekrar cok geçmiş olsun bi daha atak yasamazsin inşallah

Kızlar bir iş var bizim işlerle alakalı ama biraz farklı bir iş eşim yapabilir misin böyle birşey diye sordu yaparım dedim biraz araştırma yapcaz firmayla goruscez eğer uyarsa bu işin başına ben gececegim montaj eşime ait üretimi bana ait olacak heyecanliyim biraz da endişeli yapabilirim inşallah dua edin olurmu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…